Laden Evenementen

TPZ-conferentie met Lin Button Stromen van levend water   – Leef in de kracht van de Geest

13 februari 2026 (9:30 AM) - 14 februari 2026 (5:30 PM)

We vragen God vaak om meer kracht, meer vrede en liefde, meer genezing en zegen, en meer van de Geest. En natuurlijk – Hij geeft dat graag. Ons probleem is alleen, we verliezen het allemaal weer zo snel. Ons systeem lijkt het onvoldoende te kunnen bevatten en vasthouden.
Lin Button gebruikt het beeld van een bord onder de kraan – als het water uit de kraan erop valt, spat het grootste deel over de rand en is het gelijk weg. Ze zegt: ‘Ons gebed moet niet zijn om meer. We kunnen beter anders bidden. Ons gebed moet zijn dat God ons niet méér vult, maar dat Hij onze ziel díeper maakt, zodat die wordt als een emmer die het water uit de kraan veel beter kan vasthouden.
De vraag is dus: hoe wordt onze oppervlakkige ziel diep als een emmer? Dat is precies waar innerlijke genezing over gaat: hoe groeit je ziel, hoe komt er ruimte voor God en hoe stem je je leven beter op Hem af? Dat betekent dat blokkades worden opgeruimd en bestaande vermogens worden versterkt, zoals je wil, je ontvangende denken en je voorstellingsvermogen.
Op deze conferentie ligt de nadruk dus op hoe we beter kunnen ontvangen van God en wat daarbij een rol speelt. Je leert jezelf meer af te stemmen op het werk en de kracht van de Geest in en door jou heen.

Thema’s die worden behandeld zijn o.a. hechting met God, leren luisteren naar God, omgaan met schaamte, schuld en zelfhaat, omgaan met emotionele verwaarlozing, geestelijk misbruik, mannelijkheid en vrouwelijkheid (evenwichtig leven), Geest-vervuld leven, genezing van herinneringen (vergeving schenken en ontvangen).
Herken je deze thema’s? Zet dan twee dagen apart op een reis van verdieping en herstel, van opgetild worden in de aanbidding en nieuw zicht ontvangen op je persoonlijke bestemming.
Naast Lin Button zullen ook Gill Hampton en Randall Staley lezingen en/of workshops verzorgen.

Innerlijke genezing is transformatie van de beelden in ons hart
In ons hart liggen de ervaringen, indrukken en overtuigingen opgeslagen die het fundament vormen onder ons zelfbeeld, ons wereldbeeld en ons Godsbeeld. Deze beelden zijn onze ‘waarheid’ geworden over hoe we onszelf, de ander en God zien. Vaak zijn deze beelden door tekortkomingen, zonden en wonden verstoord en vertekend.
Bij innerlijke genezing vragen we de Heilige Geest om deze verstoorde beelden naar boven te brengen. Ze komen inclusief herinneringen en emoties naar de oppervlakte, waarna we ze samen met de Heer Jezus doorwerken. Hij geeft genezende woorden van waarheid die diepe twijfels en leugens vervangen. We leren vergeven, vergeving vragen en onszelf aanvaarden.
Zo worden we meer zoals we zijn bedoeld. Dit is wat Romeinen 12:2 de vernieuwing van ons denken noemt.

Gebed staat centraal
De conferentie bestaat uit een intensief programma van aanbidding, lezingen, workshops en genezend gebed. De lezingen lopen steeds over in een gebedsmoment waarin de behandelde stof wordt verwerkt.

Aanbidding & Worship
De aanbidding wordt geleid door Jan-Willem en Gerdien van Delft

Doelgroep
De conferentie is bedoeld voor iedereen die verlangt naar vernieuwing en geestelijke en emotionele heelheid – en voor professionals, teamleden van pastorale teams en iedereen die met anderen bidt.

Zie ook onze cursus ‘Innerlijke genezing voor jezelf en anderen’.
Beluister gratis alle lezingen van vorige conferenties op onze website.

 

Deel dit evenement

  • Dit evenement is voorbij.

Gegevens

  • Begin: februari 13 @ 09:30
  • Einde: februari 14 @ 17:30
  • Kosten: €35 – €135
  • Evenement Categorie:
  • Site: http://www.tpz.nu

Locatie

  • De Lichtboog, Kruisboog 22, 3994 AE Houten
  • Kruisboog 22
    Houten, 3994AE Netherlands
    + Google Maps

Organisator