Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Elf tieners laten zich spontaan dopen tijdens zomerkamp: “We noemen het een Youth Revival!”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Elf tieners laten zich spontaan dopen tijdens zomerkamp: “We noemen het een Youth Revival!”

T. de Jong
12 augustus 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

Bij een ‘SummerCamp’ van City Life Church Den Haag werden deze zomer maar liefst elf tieners en ook nog twee mensen van de leiding gedoopt. “Het was een bijzondere tijd. Veel kinder- en tienerlevens zijn veranderd door de grootheid, liefde en kracht van God”, schrijft een van de medewerkers. “De doopdienst was ook nog eens ongepland.”

“Tieners die tongentaal ontvangen, tieners die elkaar de handen opleggen en de wonderen onder hun handen zien gebeuren. Dopelingen, ontelbare getuigenissen aan het einde van het kamp, meer vrijheid in Jezus en meer liefde voor Hem. We noemen het met ons team een Youth Revival!”

Het was een waar feest en zoals ze zelf op Facebook beschreven: ‘feest in de hemel’. Iedere jongere vertelde kort en duidelijk waarom hij/zij ervoor koos om voor Jezus te leven. Hieronder hebben we een aantal van deze prachtige getuigenissen voor je uitgelicht:

 1. “Het was totaal niet mijn plan om me te laten dopen, maar woensdag is alles veranderd. Ik heb God voor de eerste keer ontmoet. Hij gaf me zo’n goed gevoel. Toen heeft iemand voor me gebeden en dat gaf de doorslag. Daarom sta ik hier.”

2. “Ik laat me dopen, omdat ik weet dat God altijd voor me klaar staat en me altijd zal steunen, elk moment van de dag. Daarom wil ik Hem laten zien dat ik 100 procent voor Hem wil gaan.”

3. “Ik ben altijd christelijk opgevoed, maar nu wil ik zelf een keuze maken om mijn leven te beginnen met God.”

4. “Ik ben dankbaar voor jullie allemaal en voor jullie gebeden. God werkt door ons allemaal heen. Ik heb besloten mijn leven verder te gaan met Jezus en God.”

5. “Ik ben christelijk opgevoed, maar ik heb lang moeite gehad met het geloof doordat ik met slechte vrienden omging. Nu wil ik mijn oude leven achter me laten en mijn nieuwe leven beginnen met God.”

6. “Ik wilde heel veel geld verdienen. Ik werkte bij de Albert Heijn en ging naar een ander filiaal om meer uren te maken. Daar werd ik heel ongelukkig. De Connect Boys hebben me raad gegeven en voor me gebeden. God heeft het zo bedoeld dat vrienden belangrijk voor je zijn. Ik wil me laten dopen omdat ik meer te weten wil komen over God en ik wil Hem meer leren kennen.”

7. “De reden dat ik me laat dopen is dat ik vorig jaar en dit jaar tijdens SummerCamp echt het gevoel had dat de Heilige Geest door me heen is gegaan. Daardoor werden ik en de andere boys heel emotioneel tijdens het bidden. Onlangs had ik ook het idee dat de Heilige Geest tegen me zei: ‘Dit is jouw moment om gedoopt te worden’. Ook ben ik zelf bereid om deze nieuwe stap te zetten in dit leven en het avontuur te beleven met Jezus.”

8. “In mijn leven heb ik heel veel liefde en troost ervaren door God. Ik wilde me allang laten dopen, maar heb het altijd uitgesteld. Maar omdat God Zijn leven voor mij heeft gegeven, wil ik ook mijn leven aan Hem geven.”

9. “God ging de laatste jaren steeds meer door me heen werken. Ook merk ik steeds meer dat God aanwezig is in mijn leven. Voortaan wil ik met God leven en mijn oude leven achterlaten. God is goed en Hij doet goed, amen!”

Bekijk hier de video van de doopdienst:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel ‘We deinsden niet terug’: christenen reageren op Antifa-aanval in Portland met massale aanbiddingsbijeenkomst
Volgend artikel Cornelis is voorganger en stratenmaker: “Ik studeerde geen theologie, maar God maakt me bekwaam”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Deze droom van Jurrien ten Brinke voor de kerk helpt ‘de richtlijn van Grapperhaus’ om te zetten in iets beters

7 oktober 2020
God in Nederland

Pasbevallen vrouw uit Enschede staat op uit de dood na gebed: “Er zijn hierdoor tien mensen tot geloof gekomen”

5 juli 2024
Shamil Gesser
PREMIUM

Bedieningen die instorten, patronen van echtscheiding, schulden – kunnen hier geestelijke ‘altaren’ achter zitten?

6 mei 2022
PREMIUM

Zit er wel kracht in onze woorden?

2 december 2021
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?