Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Worship Collective wil met hongerige gelovigen ‘authentiek en recht voor Jezus staan’: “In je eentje geloven kan niet meer”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in NederlandNieuws

Worship Collective wil met hongerige gelovigen ‘authentiek en recht voor Jezus staan’: “In je eentje geloven kan niet meer”

Dick van den Bos
2 november 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

Onder leiding van aanbiddingsleider Julian Goedhart startte Worship Collective in 2017. De setting is bijzonder: alle aanbidders, zowel met als zonder microfoon, staan naar het midden gericht. Gericht op Jezus. “Het is een uiting dat niemand belangrijk is, behalve Jezus.” Afgelopen zondag waren er 280 bezoekers.

Toen Worship Collective dit oppakte, gebeurde er iets bijzonders. Een geldschieter doneerde bijna 10.000 euro, waaruit de stichting officeel ontstond. Daarop ontstonden er aanbiddingsavonden die niet de plek van de kerk innamen, maar een aanvulling daarop waren. “We hebben meer tijd om echt Gods hart te zoeken.”

De bijeenkomsten kunnen doorgang vinden zonder QR-code, omdat deze evenementen onder religieuze samenkomsten vallen.

Julian blikt terug op zondagavond. “Dat was écht een geweldige tijd. We kwamen om terug te gaan naar de eerste liefde met God en om in eenvoud en authenticiteit recht voor Jezus te staan.

Stilte
Er was geen agenda, behalve een setlist. Toen we begonnen, was iedereen in verwachting voor het eerste lied. Maar het bleef stil. Reida van Dieren, die de aanbidding deed, kreeg vooraf al een woord: ‘Durf in stilte te wachten bij God’. Maar zonder muziek ging de hele zaal mee en mensen ervoeren Gods liefde zo sterk. Later hoorden we zelfs van mensen die engelen hebben gezien om de plek te beschermen. Misschien wel omdat het die avond Halloween was.

“Yosheva, een van onze teamleden, had op haar hart om te spreken over de namen in ons leven die door mensen op ons zijn geplakt. Bijvoorbeeld: ‘Je bent niet goed genoeg’, ‘je bent niet waardig’, terwijl Jezus zegt dat je wel waardevol bent. Uiteindelijk zorgde dit woord ervoor dat zes mensen naar voren kwamen om hun getuigenis te delen.”

Zijn deze meetings van Worship Collective nog wel vergelijkbaar met de tijd voor corona? Goedhart vertelt. “Met je natuurlijke ogen kun je zeggen dat het hetzelfde is, maar ik voel dat alles nu intenser wordt beleefd. Mijn ogen zijn weer geopend voor de kracht van het samenkomen en elkaar de handen opleggen. Het is bedacht door God dat het lichaam bij elkaar is. God heeft het zo gemaakt dat Hij werkt door de gemeente heen.”

Bewuste keuze
Juist dat merk je op deze avonden ook, zegt hij. “Er zijn ook mensen die in deze coronatijd negatief staan tegenover deze bijeenkomsten. Des te meer hebben de mensen die wél komen, dus een hele duidelijke en bewuste keuze gemaakt om te komen. Dat maakt saamhorig.”

“Het allerbelangrijkste dat ik zou willen zeggen in deze tijd: je kunt niet geloven in je eentje, zoek elkaar op! Je hebt elkaar nodig. Ik heb God echt zien spreken door Zijn lichaam heen.”

De volgende samenkomst van Worship Collective staat gepland op 28 november. Klik hier voor meer informatie.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel ‘The Chosen’ kerstfilm breekt alle records, zelfs vóór de release
Volgend artikel 5 nov: Grace & Faith livestream met Andrew Wommack
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Israëlische premier Benjamin Netanyahu: “We hebben geen betere vrienden dan christenen”

21 december 2022
Nieuws

70-jarige Oegandese predikant vermoord voor evangeliseren, maar christenen blijven uitreiken

21 juni 2021
PREMIUM

Trauma’s, zielsbanden, angsten en porno – Daniel en Sanne Pasterkamp willen ‘real’ zijn over moeilijke onderwerpen 

6 maart 2024
Nieuws

Elle Limebear in voorprogramma Casting Crowns

11 mei 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?