Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Evangeliseren in Mexico: 90% van de mensen geeft hun leven aan Koning Jezus
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
EvangelisatieGetuigenissenGod in de wereld

Evangeliseren in Mexico: 90% van de mensen geeft hun leven aan Koning Jezus

Revive
12 december 2023
Delen
5 min leestijd
Johan en Brenda
Delen

In één van de buitenwijken van Mexico-stad, Nicolás Romero, vond afgelopen weekend een openluchtcampagne van Johan Toet ministries plaats. Het podium voor de evangelisatie mocht middenin het centrum gezet worden, precies waar de markt gecentreerd is en alle drukte samenkomt. Als gevolg stond het hele plein in korte tijd bomvol. En daar maakte God werk van.
Tekst: Johan Toet ministries

Mensen komen niet om over Jezus te horen
Natuurlijk waren de meeste mensen in het centrum voor hun eigen agenda. Maar als hen een gratis telefoon of wasmachine of koelkast wordt aangeboden, is het toch verleidelijk om even te blijven hangen rondom het podium. Al is het maar uit dankbaarheid. Dat is dan ook precies het doel van het weggeven van gratis spullen tijdens het evangeliseren. Mensen worden gelokt naar het evenement en horen dan het Evangelie.

Een bijzonder grote overgave
Nadat Brenda de mensen welkom heet, deelt Johan het woord. Hij spreekt over hoe God mensen vrij wil zetten van gebondenheid en dingen waarmee ze worstelen in het leven. Als we God groot maken, worden onze problemen klein. Hij vergelijkt dat met Paulus en Silas die in de gevangenis God gaan loven en prijzen waardoor er een aardbeving volgt en de boeien afgeschud worden. Zo wil God de mensen ook vrij schudden van problemen. Dan gebeurt er iets bijzonders.

Wanneer Johan een oproep doet om naar voren te komen om Koning Jezus aan te nemen, komt 90% van de mensen, in tranen, in beweging. Er bleef hooguit een handjevol mensen zitten, voor de rest stond iedereen voor het podium. “Dat is het allermooiste wat je mee kunt maken als Christen,” deelt Johan.

Jezus aangenomen, en dan?
Johan legt de bekeerlingen goed uit wat ze precies doen terwijl ze voor het podium staan. Dat ze Jezus maar één keer hoeven te erkennen en aan te nemen, maar dat dat wel vanuit hun hart moet komen en de belijdenis uit hun mond ook moet blijken in hun leven. Het is geen religie waarbij ze zijn woorden nazeggen en onveranderd terugkeren naar hun oude leven. Johan en Brenda zorgen er daarom altijd voor dat mensen verder ‘gediscipeld’ kunnen worden na het aannemen van Jezus. Zo hebben ze deze keer duizenden gegevens mogen noteren en aan de lokale kerken gegeven die onder andere met de One Basics
studiegids aan de gang kunnen.

Drie genezingen die zijn bijgebleven
Er werden wel 3,500 boeken Goed Genoeg uitgedeeld en nog minstens zoveel Bijbels. Er was zalving van de Geest en, zoals altijd, gebeurden er aan de lopende band genezingen! Onder anderen Brenda liep rond door het publiek en mocht velen de handen opleggen. Zo stond er een oudere vrouw voor haar neus waarvan de ogen troebel en wazig waren. Het was niet te ontkennen dat ze blind was door de hoeveelheid staar. Nadat Brenda voor had gebeden sloeg de vrouw haar ogen op en het was gewoon zichtbaar dat ze kon zien.

Dan wordt Brenda aangetikt door een man waarvan de rug net was genezen. Of ze mee wilde komen naar zijn schoonzus. De vrouw zat helemaal achteraan op het plein. Bij het zien van de vrouw schrok Brenda even, de dood stond op het gezicht van deze zieke vrouw geschreven. Ze had terminale kanker en zat in haar laatste dagen. Brenda mocht leven over haar uitspreken en de zieke vrouw die amper kon staan of energie had, deed haar ogen open en straalde een en al leven uit. Als Brenda haar handen vastpakt, zet ze ook een aantal stappen. Fantastisch!

Iedereen content
Al met al was de openluchtcampagne in Mexico heel powerful. De lokale mensen, zoals politie, waren zeer te spreken over de evangelisatie in de vorm waarop Johan en Brenda het doen. Er heerste volgens hen rust en vrede, wat schijnbaar niet veel voorkomt tijdens evenementen. Hallelujah!

Sta op en kom in beweging – over Johan Toet Ministries
Johan en Brenda Toet reizen samen de wereld over om in de allerarmste sloppenwijken en
overal waar God hen leidt het Evangelie te verkondigen, om in zo’n kort mogelijke tijd zoveel
mogelijk mensen te kunnen winnen voor Jezus. Zo geven zij Gods liefde handen en voeten
in woord en in daad.
Johan Toet Ministries is onderdeel van de One in Him Foundation.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel John Angoh roept op: mis de Revive Day niet!
Volgend artikel Welkom in de Kerk Kerken van Dordt: “Alle Dordtenaren welkom in de kerk met kerst”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

Massale doop op De Betteld: Jongen in rolstoel gedoopt!

12 augustus 2025
God in de wereld

Popster wordt christen, ontsnapt uit hekserij: “Het enige dat ieder van ons nodig heeft, is de onwankelbare liefde van God”

6 april 2022
Getuigenissen

Artsen tegen congreslid Jaime: ”Geen enkele baby heeft dit ooit overleefd.” Dan grijpt God in

9 maart 2022
Getuigenissen

Het genezingswonder van Sijmen bracht verwondering in zijn Betuwse dorp: “Alle cellen waren dood”

18 november 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?