
See and live beyond the impossible
Spreuken 29:18
“Waar geen profetisch visioen is, werpt het volk terughoudendheid af, maar gezegend is hij die de wet houdt.”
Of het nu gaat om het uitdagen van verouderde bediening paradigma’s of het initiëren van creatieve zakelijke strategieën, Martijn gelooft dat bloeien in de wereld van morgen vandaag begint. Martijn combineert Bijbelse inzichten met zakelijke intuïtie en een profetische visie met een passie voor Gods koninkrijk. Hij is gespecialiseerd in het helpen van denkleiders en invloedrijke stemmen om hun boodschap te versterken, hun publiek te vergroten en hun impact te maximaliseren.
Wil jij groeien in profetisch leiderschap? Wees van harte welkom en neem vooral nog iemand mee.
Inloop 30 november 9:30 met koffie en thee, einde conferentiedag 17:00.
Zondag 1 december zal Martijn ook spreken in de zondagsdienst van Hope4you. De dienst start om 10:00.
Schrijf je nu alvast in en zorg dat je erbij bent op 30 november. Vol=vol #opgeven is komen!
Prijzen:
De conferentie wordt kosteloos ter beschikking gesteld. Wel zullen er offers opgehaald worden om de kosten van de conferentie te dekken. We geloven dat God hierin zal voorzien.
Er wordt gratis koffie en thee geschonken.
Limonade, lunch en andere versnaperingen zijn tegen betaling beschikbaar.
De spreker:
Martijn combineert Bijbels inzicht met zakelijke intuïtie en profetische scherpte met een passie voor Gods koninkrijk. Hij is gespecialiseerd in het helpen van impactvolle leiders en vitale stemmen om hun boodschap te versterken, hun publiek te vermenigvuldigen en hun impact te maximaliseren.
Na een decennium te hebben doorgebracht in kerkplanting en missionaire ondernemingen in zijn geboorteland Nederland en Zuid-Afrika, veranderde Martijns visie om het koninkrijk uit te breiden naar degenen in de markt, buiten de muren van de traditionele kerk.
Nu is hij strategisch marketingarchitect en consultant voor talloze grote kerken, organisaties en bekende personen. Tot de diensten die hij levert behoren boekuitgeverij, merkontwikkeling en marketing.
Naast het spreken in kerken, op conferenties en workshops, heeft Martijn een deel van wat hij heeft geleerd gedeeld in verschillende boeken. Deze omvatten Unboxed: Uncovering New Paradigms for Tomorrow’s Church, Unleashed: How To Turn Your Message Into Impact en A Time of War: The Inevitable Conflict Between the Church of Today and the Church of Tomorrow.
Tot zijn succesvolle bedrijven behoren Four Rivers Media, Kudu Publishing, Dream Releaser Enterprises en Avail.
Martijn en zijn vrouw Amy hebben drie jonge volwassen kinderen en wonen in Orlando, Florida.
Locatie:
‘See and live beyond the impossible ‘ zal worden gehouden in het gebouw van Hope 4 You, Gildeweg 29 4383 NJ Vlissingen.
We zien er enorm naar uit om jou te ontmoeten.




