Wat een geweldig tijd! Een bijzondere trend werd vorig jaar geconstateerd door enkele regionale- en landelijke kranten, namelijk dat het de afgelopen tijd wel erg wemelt van de straatevangelisten in de steden. Deze observatie herkent Evangelist.Network / Take The City ook al een tijdje. Ook de doorgewinterde straatevangelisten, zij die al jaren meedraaien, bemerken dat er een kentering aan het plaatsvinden is. Een waarbij een nieuwe generatie opstaat en steeds meer jongeren het evangelie van Jezus Christus op straat verkondigen.
Tekst: Eumir Teterissa
De evangelisatie initiatieven worden al een tijdje de grond uitgestampt. Een teken dat we aan de vooravond van een revival staan, bemerken we bij Evangelist.Network. We zijn op de goede weg, maar het is nog niet genoeg; dit is nog maar het begin, het moet nog veel en veel meer! We hebben echt iedereen nodig voor een groot evangelisatie leger in Nederland. Vandaar dat we met het initiatief van Take The City ook weer ons steentje bijdragen, naast alle andere evangelisatie initiatieven die er momenteel zijn.
Op zaterdag 22 maart van 10:00-1800 wordt Take The City Utrecht gehouden. Deze editie vindt dit keer plaats in Hope Church Utrecht. De Here voorziet opnieuw in een prachtige lokatie in het centrum van Utrecht.
Hope Church Utrecht
Met dit initiatief van Take The City gaan er 3 dingen bereikt worden:
Allereerst worden gelovigen toegerust in hoe ze het evangelie kunnen delen aan ongelovigen. Veel gelovigen hebben nog nooit geleerd hoe ze heel simpel en snel het evangelie kunnen uitleggen. Take The City hoopt daar verandering in te brengen. Na het ochtendonderwijs worden de gelovigen gelijk geactiveerd en gaan ze met ervaren evangelisten ‘smiddags de straat op. Door de mooie gesprekken op straat, hopen we natuurlijk dat het vlammetje overslaat en ze nog enthousiaster voor straatevangelisatie worden.
Tegelijkertijd zullen we op deze dag in de binnenstad van Utrecht samen een groot licht vormen en worden er zielen gewonnen voor Koning Jezus. Hoe mooi is het om mensen te leiden van de duisternis naar het licht.
En niet te vergeten is gebleken dat God de ontmoetingen tussen gelovigen onderling op zo’n dag gebruikt om nieuwe connecties te leggen waar weer nieuwe initiatieven uit voortkomen.
Na de outreach komen we terug in Hope Church delen we onze getuigenissen en is er gelegenheid om te dopen.
Mocht jijzelf nog niet goed toegerust zijn in hoe je het evangelie efficient kan uitleggen, dan is Take The City een uitgelezen mogelijkheid om daar wat van op te steken. Dit keer hebben we niemand minder dan Willem Fiege bereid gevonden om ons te onderwijzen in evangelisatie. Ben je er deze keer ook bij? Reserveer via onderstaande link dan je gratis ticket.
Toegang gratis, aanmelden is “verplicht” via de volgende link: https://eventix.shop/gqw9f87u

