Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Cees Klepper is sinds vrijdag aan het vasten: “Het intensiveert mijn gebed sterk”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Cees Klepper is sinds vrijdag aan het vasten: “Het intensiveert mijn gebed sterk”

Dick van den Bos
24 september 2020
Delen
2 min leestijd
Processed with MOLDIV
Delen

In deze tijd van ‘De Terugkeer’ zijn grote groepen in Nederland aan het bidden en vasten. Zo ook Cees Klepper van Huis van Gebed ‘Streams’ in Nijkerk. Hij vertelt hoe ze bijdragen. “Nijkerk staat bekend om de Nijkerkse beroering, we bidden steeds: ‘Heer, kom opnieuw met Uw Geest.’”

Het huis van gebed in Nijkerk bestaat nu drie jaar, waarbij er veel gebeden wordt voor Nederland. “Nijkerk is natuurlijk een mooie omgeving, met een bijzondere geschiedenis van een opwekking die hier plaatsvond. Qua gebed focussen we ons vooral op Nederland. Ons diepste verlangen is dat God weer een beweging geeft zoals hier in de geschiedenis plaatsvond.”

“Te midden van veel narigheid, is dat een heel hoopvol geluid. Ons verlangen is dat het iets uitwerkt. Dat roepen we uit naar God.”

“Het is prachtig om te horen hoe er zoveel mensen zich aansluiten bij de Terukeer. Te midden van veel narigheid, is dat een heel hoopvol geluid. Ons verlangen is dat het iets uitwerkt. Dat roepen we uit naar God.”

Dichterbij God
Het gebedshuis in Nijkerk heeft elke dag gebedssamenkomsten, waar rond de tien mensen per dag komen. Hij vertelt hoe het eraan toe gaat. “Als leidraad nemen we psalm 27, waar we een paar verzen uithalen en een korte overdenking geven. Verder is het vooral de methode die David ook toepaste: zingen en bidden, steeds afgewisseld.” Op de website staan de gebedstijden.

Zelf doet Cees ook al sinds vrijdagavond enthousiast mee met het vasten. “Het bevalt erg goed en het valt me ook erg mee. Ik heb weleens langere tijden gevast, dus het is niet voor het eerst. Maar het intensiveert mijn gebed. Ik ervaar God dichterbij, dat is geweldig.”

Bekijk hier ook het live verslag van de dienst van gisteren:

https://www.facebook.com/deterugkeernederland/videos/3205804522872364

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Hillsong Church NL over uitspraken Halsema: “Verbijsterd en teleurgesteld”
Volgend artikel Onder dit dak houdt Hart voor Krimpenerwaard dienst (en meer openluchtdiensten op een rij)

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

Op het dieptepunt van Gerbens leven ontmoette hij Jezus en draaide zijn leven 180 graden om: “Alleen God kan zo’n verandering tot stand brengen”

15 januari 2025
Getuigenissen

Politieman René wil niets te maken hebben met religie, maar dan verschijnt Jezus aan hem

19 april 2024
God in Nederland

Terugkijken: religieus epicentrum in Maastricht gevuld met uitbundige aanbidding

22 oktober 2021
God in Nederland

Ontroerend: vrouw geneest van doofheid tijdens genezingsdienst Dylan de Bruin

5 juni 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?