Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Honderden ‘hongerige’ Nederlanders trekken naar buiten; aanbidden God in de buitenlucht
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Honderden ‘hongerige’ Nederlanders trekken naar buiten; aanbidden God in de buitenlucht

Dick van den Bos 26 april 2021
Delen
3 min leestijd
Samenkomen
Delen

Met honderden medegelovigen samenkomen en God met hart én mond aanbidden, dat is waar de meeste christenen erg naar verlangen. Daarom staan veel leiders op met creatieve ideeën om samen te komen in de openlucht. Juist in het zomerseizoen wordt dit weer populair. Afgelopen weekend waren er in zowel Huizen als in Nunspeet een grote massa mensen bijeen. Bekijk de beelden:

In Nunspeet organiseerde Nunspeet voor Jezus weer een prachtige bijeenkomst op een bedrijventerrein. Gastspreker was Tom de Wal, die een genezingsdienst hield. “Een mooie genezingsdienst gehad in Nunspeet. We zien uit naar de getuigenissen. God is goed. 400 mooie hongerige mensen. Iedereen een boeken pakket mee naar huis gegeven”, zette Frontrunners Ministries op Facebook.

Huizen
In Huizen werd er ‘Kom Laten Wij Aanbidden’ georganiseerd, waar ook honderden mensen samenkwamen in de openlucht van veel verschillende kerken. Op de plek werd beleden dat er zoveel verdeeldheid is en zocht men samen het aangezicht van God.

Een bijzonder moment was toen voorganger Sebastiaan van Wessem van Celebration Church in Hilversum en Huizen het avondmaal leidde. Hij legde uit: “Het avondmaal vieren betekende in de eerste kerk dat je automatisch staatsvijand was van het Romeinse rijk. Zo radicaal was het om Jezus als Koning te hebben.”

“Door samen het avondmaal te vieren, is dat een demonstratie van onze loyaliteit aan Jezus. We proclameren ermee dat Jezus onze Heer is.” Van Wessem legt ook uit hoe aan de tafel van de Heer iedereen een is, ongeacht huidskleur, status of culturele achtergrond. “Iedereen is gelijkwaardig in het koninkrijk van God.”

“De duivel vindt het verschrikkelijk dat we als eenheid aan de tafel van de Heer zitten. Hier gaat een enorme impact vanuit. We zijn eenparig samen in Yeshua.”

Hij bidt: “We willen onze onenigheid en verschillend denken afleggen bij het kruis en proclameren dat U Heer bent over de kerk.”

De bijzondere beelden van deze samenkomst vind je hier.

Urk
Ook op Urk kwamen christenen samen, onder begeleiding van Jan Durk Wierda. Bekijk hier de beelden:


Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 26 april 2021
Vorig artikel Laat deze tien Bijbelteksten je bemoedigen: God gaat voorzien!
Volgend artikel David de Vos geeft een uniek inkijkje in Pakistan: duizenden uitzinnige moslims ontmoeten Jezus

Populaire artikelen

Torben Sondergaard
Kwetsbare excuses Torben Søndergaard: “Ik leefde geïsoleerd van de kerk”
15 september 2023
Gerhard Nel fotografie
Presence in nieuwe vorm bracht uitbundige aanbidding én doopsessie op Neude. Ann Michelle: “Iemand zei: ‘Huh, jullie hebben plezier zonder alcohol’”
15 september 2023
Hoe houd je rust als er straks grote chaos uitbreekt in de wereld?
15 september 2023
Martin Koornstra
Martin Koornstra droomt van kerkherleving: “Ondernemers zijn vaak creatiever dan kerkleiders, maar dat mag écht veranderen”
15 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Max Lucado
Getuigenissen

“God geeft jou nooit op”: Max Lucado deelt hoe hij een strijd met alcohol voerde en hoe God hem genade gaf

21 september 2023
Evenementen

Worship & ontmoeting op een boot: Celebrating Jesus vaart door de Utrechtse grachten op 23 september

21 september 2023
Arleen Westerhof en Hans Maat - There is More
God in Nederland

Dr. Arleen Westerhof deelt wijze lessen over de gave van profetie: “Het is belangrijk om te onderscheiden welke zalving werkzaam is”

20 september 2023
Annelies
Getuigenissen

Niet langer alleen: een bijzondere ontmoeting

20 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?