Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: ‘We zijn pas net begonnen’: God stort zijn aanwezigheid uit tijdens ‘Let Us Worship’ in Florida
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

‘We zijn pas net begonnen’: God stort zijn aanwezigheid uit tijdens ‘Let Us Worship’ in Florida

Dick van den Bos
2 februari 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

Zielen worden gered en Gods naam wordt verhoogd in Florida terwijl aanbiddingsleider Sean Feucht doorgaat met zijn openlucht “Let Us Worship” -bijeenkomsten in de VS.

Feucht kwam zaterdag aan in Jacksonville, waar honderden mensen samenkwamen in Hemming Park om te bidden, te zingen en de naam van Jezus op te heffen.

“Jacksonville was een avond die ik nooit zal vergeten !!!! Bedankt Jezus voor het bewegen met kracht!” Feucht verklaarde op Twitter.

Jacksonville was a night I will never ever forget!!!!

Thank you Jesus for moving with power! https://t.co/NTcKKhzmjp#LetUsWorship

— Sean Feucht (@seanfeucht) January 31, 2021

Voordat het evenement begon, nodigde Feucht de politieagenten die het evenement bijwoonden op het podium uit, zodat hij voor hen kon bidden.

We were able to honor and pray over the police tonight in Jacksonville before we started.

It was a powerful moment! #HoldTheLine #BackTheBlue pic.twitter.com/XdrHIqeohF

— Sean Feucht (@seanfeucht) January 31, 2021

Het event was een levend, Geestvervulde bijeenkomst voor Jezus toen mannen, vrouwen en kinderen zich samen verheugden in God.

Feucht begon vorig jaar met #LetUsWorship toen staten de kerken hard aan het aanpakken waren en de kerkdiensten op zondag verbood. Dus nam hij zijn aanbiddingsevenementen mee naar buiten, van staat tot staat, als een vorm van protest en als een manier om opwekking in Amerika te verspreiden.

En hij werd geconfronteerd met venijnige aanvallen en bedreigingen met geweld van demonstranten. Gevoed door negatieve berichten in de nieuwsmedia tegen Feucht, beschuldigen tegenstanders van zijn bijeenkomsten hem ervan COVID te verspreiden met zijn openluchtaanbidding. Nu is hij gedwongen om wat extra beveiliging in te huren om hem en zijn team te beschermen tegen de doodsbedreigingen.

We upped our security game due to recent threats.

These guys are bad to the bone and love Jesus with all their hearts #LetUsWorship pic.twitter.com/tiDhPC8k60

— Sean Feucht (@seanfeucht) January 30, 2021

Oh man…Jacksonville 😭😭😭

I’ll never forget what God did tonight with so many souls saved!

See you tomorrow West Palm Beach 🏝🔑🙏🏽#LetUsWorship pic.twitter.com/c1fhClxyjX

— Sean Feucht (@seanfeucht) January 31, 2021

West Palm Beach
Feucht en zijn band brachten hun aanbiddingsevenement op zondag naar West Palm Beach. Velen die het evenement bijwoonden, waren tot tranen toe bewogen toen ze hun hart uitstortten en hun leven aan de Heer toevertrouwden.

Een man bekende dat hij zijn hele leven was weggelopen, maar eindelijk klaar was om verlossing te zoeken en Jezus Christus tot zijn Heer en Redder uit te roepen.

Tijdens een recent interview met CBN News zei Feucht dat hij van plan is door te gaan met het verspreiden van Gods Woord in het hele land tijdens zijn Let Us Worship-evenementen.

We experienced a move of God that was so profound last night.

After 57 cities, this is the very 1ST TIME we’ve ever extended a meeting.

Tonight at 6pm we’ll be back at the “field of dreams” to chase after God again! https://t.co/wZaxOA0khu

— Sean Feucht (@seanfeucht) February 1, 2021

“Ik geloof dat dit een ongelooflijk uur gaat worden voor de kerk – 2021 zal een prachtig uur worden voor de kerk in Amerika. Met de intensiteit van dit seizoen zoals we over de hele wereld hebben gezien, is er zoveel honger en openheid naar God. We zien duizenden samenkomen in deze steden in heel Amerika. Er is een honger die ik nog nooit eerder heb gezien en ik geloof dat het verder gaat groeien. Niets kan de verspreiding van een niet te stoppen Koninkrijk stoppen.”

“We zijn nog maar net begonnen … het is nog maar net begonnen. Ik voel een ongelooflijke genade en nu meer dan ooit moeten we samenkomen in de geest van eenheid, om het aangezicht van de Heer te zoeken en Zijn Koninkrijk in dit uur na te jagen.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Twitter-censuur richt zich nu op het gezin en beschuldigt organisaties van ‘hatelijk gedrag’
Volgend artikel Traditionele en evangelische kerken in Leerdam organiseren in eenheid openluchtaanbidding: “Papa’s hart is vol vreugde”

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

God in Nederland

Sharon Beukes-Tims over haar passie voor zending: “Al op de kunstacademie zag ik hoe mensen geraakt werden door God”

29 oktober 2021
Nieuws

Mag het zingen in de kerk nu wel of niet? Dit verhaal geeft duidelijkheid

30 juni 2020
Donald Trump
Nieuws

Alles of niets voor Trumps juridische team, christenen blijven bidden

23 november 2020
Nieuws

Jesus.net rolt nieuwe Audio Guide uit: Wilma Veen over het overwinnen van je angsten

16 januari 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?