Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Bekende coronademonstrante Karin-Maria Keser komt tot bekering en laat zich dopen: “Ik heb er geen woorden voor”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in NederlandNieuws

Bekende coronademonstrante Karin-Maria Keser komt tot bekering en laat zich dopen: “Ik heb er geen woorden voor”

Dick van den Bos
29 augustus 2022
Delen
2 min leestijd
Karin-Maria Keser
Karin-Maria Keser
Delen

Demonstrante Karin-Maria Keser was in de coronatijd een bekend gezicht in ‘demonstratieland’. Regelmatig zocht ze toenmalig minister van Volksgezondheid Hugo de Jonge op om hem te vragen: ‘hoe is het met je hart, hoe is het met je ziel?’ . Dat werd haar niet altijd in dank afgenomen. Echter is er in het hart van Karin-Maria zelf ook veel bijzonders gebeurd, nadat ze zeer regelmatig met het geloof in aanraking kwam. Waaronder op 10 juli 2021 op Urk, toen ze twee evangelisten tegenkwam. “Ik vind het waanzinnig, ik heb God ontmoet!”, vertelt ze op Instagram.

Karin-Maria hikte zelf sterk aan tegen new age en esoterisme. Maar nadat ze in de loop der jaren op allerlei verschillende manieren al in contact kwam met het geloof, waren er ook in de coronatijd een aantal bijzondere ontmoetingen. Onder andere op het Binnenhof, tijdens diverse demonstraties en zo ook op 10 juli op Urk. Ze kreeg een sterk verlangen om God te leren kennen. Sinds kort is Karin-Maria regelmatig naar diensten van GODcentre in Voorschoten geweest. Daar heeft ze enthousiast over verteld op social media.

Gisteren nog, vertelde ze op Instagram dat ze weer vroeg haar bed uit was gegaan om naar de dienst te gaan. “Ik zat er al om half 10, terwijl ik weinig had geslapen. Dat zegt heel veel. Voor die dienst heb ik geen woorden. Ik werd zo geraakt door het woord, de muziek en de verbinding tussen mensen. Ik maak echt contact met God.” Ze vertelt zelfs dat ze overweegt om de Bijbelschool van GODcentre te gaan doen.

Dopen
Hier bleef het gisteren niet bij, Karin-Maria is gisteren ook nog gedoopt in de openlucht. “Het was zó mooi. Er werden meteen spijkers met koppen geslagen. Samen met nog twee mensen ben ik gedoopt. Het was magisch.”

Bekijk hier de bijzondere beelden:

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Karin-Maria Keser (@karinmariakeser)

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Doopdiensten, openluchtsamenkomsten en preken in een feesttent dit weekend: “Vuur werd uitgedeeld en meegenomen om verspreid te worden!”
Volgend artikel Peter Scheele Peter Scheele schrijft boek over profeet Zacharia: “Veel beelden uit Openbaring komen rechtstreeks uit Zacharia”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

Minister zet boycot van Israel producten in: “Is Nederland op weg om een kwelgeest te worden?”
7 juli 2026
Abortus ook binnen de kerk een steeds normalere ‘noodrem’: “Er is glashard tegen mij gelogen” – Revive Today
3 juli 2026
Nederlandse refo Nienke werd moslim, maar een connectie met God was er nooit: “Ik ben met een lach en een traan terug bij Jezus”
7 juli 2026
Indrukwekkende woorden Quinten Timber na haat om gemiste penalty: “Liefde en gebed zijn sterker dan racisme”
4 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Kerkdiensten van honderd man per 1 juli nog allerminst zeker

16 juni 2020
Nieuws

KNGDM Conference met Paul Wilbur op 26-27 januari

27 november 2023
PREMIUM

Welke betekenis heeft Jezus’ dood voor ons leven vandaag? Deel 2: overwinning

31 augustus 2022
Nieuws

Tesla-baas Elon Musk stapt over naar de republikeinen

20 mei 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?