Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Krachtige boodschap van Wim Hoddenbagh in voorbereiding op Presence in Veenendaal: “Wetteloosheid sluit de liefde altijd uit”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Krachtige boodschap van Wim Hoddenbagh in voorbereiding op Presence in Veenendaal: “Wetteloosheid sluit de liefde altijd uit”

Vanity Wijnhamer
20 oktober 2022
Delen
4 min leestijd
Delen

Vanavond zullen weer velen samenkomen om God te aanbidden en te bidden voor ons land tijdens Presence op de Markt in het centrum van Veenendaal. In onderstaand filmpje blikt Wim Hoddenbagh vooruit op deze avond en deelt hierbij een krachtige boodschap. 

Tijdens zijn moment van gebed vanochtend dacht hij na over wat er in Mattheüs 24:12 staat: ’Doordat de wetteloosheid zal toenemen, zal de liefde van velen verkillen’. ‘’Over dat tweede, de polarisatie die toeneemt, wordt heel veel gesproken’’, stelt hij. Echte ligt de kern van het probleem juist bij de wetteloosheid. “Waar de wet van God wordt losgelaten in een land en door mensen, daar bekoelt de liefde’’. Dit zien we terug in heel veel reacties op social media en om ons heen: de liefde klinkt daar niet in door. 

Deze ontwikkeling is ook zichtbaar onder christenen, zegt Wim: ´’Van veel bidders horen we dat ze vroeger baden voor Nederland, maar nu niet meer zo goed weten waarvoor te bidden. Dit komt voort uit alles waar we sinds 2020 doorheen zijn gegaan. Door toenemende wetteloosheid dreigt ook bij (aan)bidders de liefdeloosheid toe te nemen. En dat is precies wat de vijand wil. Dat wij niet meer bidden en niet meer aanbidden’’. 

Geen eigenbelang
Hij haalt 1 Korinthe 13 aan, waarin staat dat de liefde niet haar eigenbelang zoekt. De liefde is niet gericht op zichzelf, maar wetteloosheid is wel gericht op je eigen ego. ‘’Het is goed om te beseffen dat als je de behoefte hebt om Gods Woord los te laten op een bepaald terrein in je leven, dat het altijd tot gevolg heeft dat de liefdeloosheid naar andere mensen toeneemt. En het omgekeerde geldt ook: als je liefde hebt voor Gods Woord en je erin verdiept, dan zul je merken dat vanzelf die bron van liefde weer in je gaat opspringen. Het loslaten van Gods Woord legt iets lelijks en negatiefs in je bloot, dat je ook beïnvloedt waardoor de leugen in je komt. Daarom is het zo belangrijk om je te voeden met het Woord van God’’. In Mattheüs 22:37-39 kunnen we zien dat de liefde voor Gods Woord vooraf gaat aan de liefde voor jezelf en je naasten. ‘’Wel in die volgorde. We kunnen niet onze naasten liefhebben als onszelf als we God niet eerbiedigen boven alles’’.

Hij sluit af met Titus 2:14: ‘Hij heeft Zichzelf voor ons gegeven, opdat Hij ons zou vrijkopen van alle wetteloosheid en voor Zichzelf een eigen volk zou reinigen, ijverig in goede werken.’ ‘’Polarisatie is niet altijd verkeerd, want Jezus kwam ook om het zwaard te brengen. Jezus zelf zei dat Hij is gekomen om tweedracht te zaaien. Eenheid buiten Jezus is niet goed’’.

Dat vele mensen vanavond in Veenendaal samenkomen in de Naam van Jezus met het doel om Hem te aanbidden en te bidden voor ons land is daarom heel krachtig! Bekijk hier de video:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Christelijke FvD-sympathisanten over uitspraak Baudet dat christendom ‘voor losers is’: “Klopt niet helemaal”
Volgend artikel Venezolanen verkondigen Jezus op de straat in “Mars voor Jezus 2022”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

LIVEBLOG CELEBRATE NUNSPEET: aanvurende preek van Dite Coumou en grote stroom aan dopelingen in Nunspeet
1 juni 2026
Van de week onrust, nu aanbidding op het strand in Scheveningen
29 mei 2026
Opwekking nodigde Christian Tan uit voor seminars over eeuwig oordeel: ‘Mensen besloten te breken om onreine patronen’
29 mei 2026
Moderne Daniël: Schotse jongen weigert om tijdens scoutingexcursie naar moskee te knielen
29 mei 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Meer dan honderd mensen in Amsterdam – waaronder drie Marokkanen – nodigen Jezus uit in hun leven

17 januari 2024
Nieuws

SGP en JA21: Stop geluidsversterkte gebedsoproepen

14 april 2025
Getuigenissen

Meer dan 100 mensen komen tot geloof in Belgische winkelstraat aldus evangelist

2 maart 2022

Reni & Elisa brengen nieuwe single uit: “Vertrouwen”

17 mei 2021
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?