Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Betty deed een zelfmoordpoging, maar toen klopte er iemand op de deur – ‘’Ik moest de dood in de ogen kijken om Gods genade niet meer als vanzelfsprekend te beschouwen’’
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Getuigenissen

Betty deed een zelfmoordpoging, maar toen klopte er iemand op de deur – ‘’Ik moest de dood in de ogen kijken om Gods genade niet meer als vanzelfsprekend te beschouwen’’

Vanity Wijnhamer
30 april 2024
Delen
3 min leestijd
Screenshot van Betty die op het podium haar getuigenis deelt
Delen

Betty werd geboren in Samoa en ging naar de kerk, maar ze heeft Jezus nooit echt gekend. Nadat ze geprobeerd had zichzelf van het leven te beroven, stuurde God iemand naar haar toe om voor haar te bidden. 

Tijdens het opgroeien had ze een fijn leven. Ze kreeg zelfs een leidinggevende baan ondanks dat ze haar school niet kon afmaken. Tijdens de weekenden ging ze vaak borrelen en feesten met haar vrienden.

Mislukte zelfmoordpoging

Toch had ze in dit ‘goede leven’ nog steeds het gevoel dat er iets ontbrak. Ze raakte in een depressie en probeerde in 2007 een einde aan haar leven te maken. Na haar mislukte zelfmoordpoging hoorde ze geklop op haar deur en zag daar haar christelijke vriendin staan die ze in jaren niet had gezien.

Hartstilstand

‘God heeft me gestuurd om voor je te bidden’, zei die vriendin tegen haar. Dankzij haar begon ze een relatie met Jezus op te bouwen, maar die was van korte duur. Ze viel terug en keerde terug naar haar oude gewoonten. Maar toen haar hart stopte tijdens een operatie van zes uur, keerde ze zich uiteindelijk tot Christus.

God heeft me gestuurd om voor je te bidden.

Gods genade

“Ik moest de dood ervaren om Gods genade te zien, die ik als vanzelfsprekend beschouwde. Hoe ik leefde was niet Gods bedoeling voor mij. Er is een reden waarom ik terug moest komen. Ik kende Gods plan niet’, denkt ze terug.

Nieuw leven

In september 2018 lieten Betty en haar man Ray zich dopen. “Door de kracht van God, door de kracht van Jezus, ben ik vrij van alcohol. Ik drink niet meer. Ik ben vrij van het zoeken naar wereldse dingen, vrij van angst, vrij van de strijd in mijn geest. Ik dank God dat Hij me hier heeft gebracht. Ik dank God voor de prijs die Hij droeg voor mijn zonden.”

Door de kracht van God, door de kracht van Jezus, ben ik vrij van alcohol. Ik ben vrij van het zoeken naar wereldse dingen, vrij van angst, vrij van de strijd in mijn geest. Ik dank God dat Hij me hier heeft gebracht. Ik dank God voor de prijs die Hij droeg voor mijn zonden

Tegenwoordig deelt Betty het evangelie met de verlorenen! “God heeft me getransformeerd en mijn leven vernieuwd.  Ik heb een nieuw leven, ben gelukkiger dan ooit en ervaar zoveel vrede.”

Lees het originele artikel hier.

Bekijk hieronder haar hele getuigenis:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Vrouwen-event ‘Women on Fire’ eind mei naar Maastricht
Volgend artikel Samany Bruynder-Sedney in de zon voor een gebouw Het door pijn beïnvloede gesprek
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

“Zelfs in de Koran is Jezus het Woord van God!” – Mustapha ontdekt Jezus als de Waarheid en bekeerde zich

9 maart 2026
Getuigenissen

Yvonne ontsnapt aan overlijden door Corona: “God heeft me beschermd”

20 april 2020
Getuigenissen

Enrico had nooit iets met de kerk, maar deze ervaring veranderde alles

5 oktober 2020
John en Nur
Dagelijks leven

Voorgangers John en Nur Dibbets delen na enorme transitie tips voor vuur in je bediening: “Denk nooit dat je alles al weet”

3 februari 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?