Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Voorgangers Randy en Mireille uit Enschede bouwden ‘een altaar van gebed’ in hun kerk: “Mensen wisten niet hoe ze oorlog moesten voeren”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Voorgangers Randy en Mireille uit Enschede bouwden ‘een altaar van gebed’ in hun kerk: “Mensen wisten niet hoe ze oorlog moesten voeren”

Dick van den Bos
24 september 2024
Delen
6 min leestijd
Delen

De kerk Thrive City Church in Enschede werd opgericht in 2019 met een profetische belofte: het zou een huis worden van gebed. Inmiddels zien ze dit woord uitkomen en zien ze naast bidders die opstaan, ook overwinningen plaatsvinden. Voorganger Mireille Cicilia geeft tips voor een biddende kerk. “Wij onderwijzen veel over het uitbidden van Bijbelteksten. Er zit kracht in het Woord.” Ze vertelt in dit artikel hoe je het altaar van gebed kunt bouwen in je kerk. Dit weekend organiseert de kerk de jaarlijkse ‘FIRE’-gebedsconferentie, die donderdagavond begint. De bekende spreker James Aladiran is ook aanwezig.

 “Als kerk zijn we altijd gericht geweest op het bereiken van de lokale gemeenschap in onze stad Enschede. Thrive City Church heeft als fundamentele schriftgedeelte Jeremiah 29:7 ‘Zoek de vrede voor de stad waarheen Ik u in ballingschap heb gevoerd. Bid ervoor tot de HEERE, want in haar vrede zult u vrede hebben.’ Enkele maanden na de start van de gemeente ontvingen we een profetisch Woord dat we een huis van gebed zouden zijn. Dit was een bevestiging op ons fundamentele schriftgedeelte.

God heeft ons echt een mandaat gegeven om te bidden voor de stad en haar welzijn. Dit mandaat kwam even overhoop te liggen door corona, waarbij we druk waren met de noden van dat moment. Maar sinds 2023 hebben we dit weer opgepakt, als huis van gebed. We zagen dat mensen zwak waren in het geloof en niet wisten hoe ze oorlog moesten voeren. Ze kwamen naar ons toe omdat ze gebed nodig hadden, terwijl het belangrijk is dat volwassen gelovigen ook voor hun eigen noden en die van anderen kunnen vechten.

Gebed- en voorbede
Daarom besloten we om elke zondag een uur voor de dienst een gebed- en voorbede dienst te houden, waarbij mensen toegerust worden om te bidden. Samen stonden we in de bres voor onze stad en voor onze eigen families en noden. Vanaf het moment dat we dat deden, kwam er echt een doorbraak in de gemeente.

In mei 2023 kwam James Aladiran voor het eerst in de gemeente en groeiden we met z’n allen in het gebed. We leerden ook geestelijk op te staan tegen het vele occultisme en satanisme in de regio. Het opende vele ogen: ‘Ik moet echt gaan bidden.’ Hierdoor zien wij zo’n impact, wat ook zichtbaar werd op andere gebieden, zoals evangelisatie en het winnen van jonge mensen voor Jezus. Daarnaast hebben wij ook herstel gezien in gebroken gezinnen, of mensen die samenwoonden die besloten te gaan trouwen.”

Mireille deelt een aantal tips hoe je effectief kunt leren bidden als kerk of gebedsgroep:

  1. Weet wat er speelt in je stad 
    “Met het blote oog zie je niet alles, maar geestelijk gebeurt er veel in onze stad. Als wij niet bewust zijn van de demonische invloeden in je stad, dan word je erin meegesleurd. Bewustwording is de sleutel. Je kunt je omgeving goed leren kennen door bijvoorbeeld gebedswandelingen te houden. Daar gaf God ons veel inzichten, bijvoorbeeld over hekserij, occulte praktijken, armoede, huiselijk geweld en gebroken gezinnen. Voor deze noden zijn we gaan bidden.”
  2. Bid het Woord van God 
    “In het Woord van God zit kracht. Als je het woord van God bidt, is het ‘right on’. Jezus zei direct ‘Er staat geschreven’ toen Hij werd verzocht. De Bijbel leert dat we de machten moeten neerhalen die zich verheffen tegen de kennis van God. Door het woord te spreken, bid je doelgericht.”
  3. Heb een persoonlijk gebedsleven en een heilig leven 

“Een persoonlijk gebedsleven en een heilig leven is een belangrijke voorwaarde in het voorbidden. Anders heeft het gebed geen kracht. De vijand heeft namelijk legale grond om je aan te vallen als je bewust in zonde leeft. Daarom moedigen wij mensen altijd aan om eerst daarmee te dealen, voordat ze actief de strijd aangaan in gebed. “Ongeacht de strijd van waar je doorheen gaat is het goed om met een verlangen te komen waar er gebeden wordt.”

  1. Spreken in tongen is krachtig 

“Wij bidden tijdens onze gebedsmeetings ook vaak in tongen. Dat zijn wel de momenten dat mensen dat zelf doen om hun geest op te bouwen. Maar tongentaal is heel krachtig in de geestelijke strijd en heeft een duidelijke uitwerking.”

Elke eerste vrijdag van de maand en elke zondagochtend bidt Thrive City Church Enschede samen.

Wil jij hier alles over leren? Kom dit weekend naar de FIRE-gebedsconferentie

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Jordan Peterson Psycholoog Jordan Peterson zegt dat de kerk niet de planeet, maar mannen moet redden: “Dat is je heilige plicht”
Volgend artikel Opwekking in het Vondelpark in Papendrecht: “Hele gezinnen zijn ter plekke gedoopt”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

LIVEBLOG CELEBRATE NUNSPEET: aanvurende preek van Dite Coumou en grote stroom aan dopelingen in Nunspeet
1 juni 2026
Van de week onrust, nu aanbidding op het strand in Scheveningen
29 mei 2026
Moderne Daniël: Schotse jongen weigert om tijdens scoutingexcursie naar moskee te knielen
29 mei 2026
Opwekking nodigde Christian Tan uit voor seminars over eeuwig oordeel: ‘Mensen besloten te breken om onreine patronen’
29 mei 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Ans Heij over Gods stem verstaan: “God wil ons hart raken met Zijn liefdevolle woorden!”

29 november 2022
Tieners bij een event van TeenStreet.
PREMIUM

TeenStreet ziet wereldwijde tienerbeweging in snel tempo groeien: “Tieners gaan radicaal voor Jezus”

15 februari 2023
PREMIUM

Jurgen Tholel brengt calvinisten en evangelische christenen samen rondom de Bijbel: “Goede exegese én gedreven evangeliseren, dat heeft mijn hart”

22 februari 2022
Screenshot van programma op Youtube waarop Benny geïnterviewd wordt met een houten achtergrond
PREMIUM

Onderwijsassistent dreigt ontslagen te worden vanwege weigering paarse polsband op Paarse Vrijdag en het citeren van een bijbeltekst

13 april 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?