AMSTERDAM – 22 juli 2025 – Afgelopen zondag was opnieuw een bijzondere dag bij River Church. Terwijl veel kerken in de zomermaanden uitdagingen hebben om de dienst te vullen, zat het gebouw van River Church vol met nieuwe bezoekers, én mensen die al lange tijd hongerig zijn naar meer van God. Tijdens de dienst kwamen 22 mensen naar voren om hun leven aan Jezus te geven. Twaalf van hen besloten zich direct te laten dopen. Dit gebeurt inmiddels al jaren bij deze groeiende kerk.
“Mijn hart is blij,” schreef Ben Kroeske van de gemeente na afloop. “Zoveel levens getransformeerd, zoveel mensen geraakt door de kracht van God.”
Van alcoholist naar discipel
Na de dienst sprak hij met een man die al jarenlang worstelde met alcoholverslaving. “Iemand vertelde hem over wat er gebeurt bij River Church,” vertelt hij. “Hij kwam, gaf zijn leven aan Jezus, liet zich dopen, en is nu al zes maanden helemaal clean. Hij ziet eruit alsof hij al zijn hele leven in de kerk zit.”
“Waar je jezelf vandaag ook bevindt – weet dat Jezus nog steeds redt, geneest en vrijmaakt,” klinkt het in de reactie van de leiding. “Hij is maar één gebed bij je vandaan.”
Nazorg
Eerder spraken we ook met Mark Brandsen, tevens pastor binnen de River. River Church neemt ook nazorg serieus. Binnen 36 uur na het beantwoorden van de Altar Call worden bezoekers persoonlijk benaderd door het team van The River. “Ze bellen mensen , geven ze informatie over de volgende stappen. Als we ze dan spreken, merken ze vaak pas hoeveel impact de aanraking met de Heilige Geest heeft gehad. Mensen nemen vaak een definitief besluit om hun hele leven om te gooien voor Jezus.”
De kerk biedt leden en niet-leden ook de kans om de Bijbelschool van The River te volgen. Daar kun je je nog steeds voor opgeven! Klik hier om dat te doen!




