Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: AWKNG Alliance organiseert conferentie in openluchttheater: “We gaan achter wat de Heer voor ons heeft”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

AWKNG Alliance organiseert conferentie in openluchttheater: “We gaan achter wat de Heer voor ons heeft”

Dick van den Bos
25 augustus 2021
Delen
5 min leestijd
Delen

Onder de naam AWKNG Revival 2021 vindt zaterdag een conferentie plaats in Nederland in het Openluchttheater Amersfoort. “Het is belangrijk om een boodschap naar buiten te brengen, dat we koste wat het kost moeten blijven samenkomen”, zegt initiatiefnemer en pastor Sebastiaan van Wessem, voorganger van Celebration Church Nederland. Samen met een aantal andere gelijkgestemde gemeenten in Nederland en wereldwijd is hij verbonden in de AWKNG Alliance. Hij blikt vooruit op de conferentie en vertelt wat God aan het doen is.

De kerk van Sebastiaan veranderde in 2019 van Thousand Hills naar Celebration Church. Hiermee zijn ze onderdeel geworden van een internationaal opererende gemeente, met locaties in Zimbabwe, Zuid-Afrika, de Verenigde Staten en Parijs. “Vanuit een opwekking die ontstond in de locatie van Celebration Church in Jacksonville, Florida, is de AWKNG Alliance ontstaan met leiders als de bekende worshipleider Paul Wilbur, Stovall Weems en Bryan Schwartz.”

De openluchtsamenkomsten die van zaterdagochtend tot zaterdagavond plaatsvinden dienen er mede toe om christenen enthousiast te maken over een ‘nieuwe beweging’ die God start over de wereld, vertelt Van Wessem.

Kingdom-minded
“Het doel is om kingdom-minded kerken bij elkaar te brengen. Je ziet wereldwijd dat bewegingen met een soortgelijk DNA samenkomen. Ze staan open voor het werk van de Heilige Geest, zijn sterk gericht op zending, en geven de prioriteit aan gelijkheid tussen man en vrouw. Ook de relatie tussen Joden en heidenen wordt hersteld.”

“Daarnaast is het belangrijk dat het niet om de grote predikers, gemeenten en bedieningen draait, maar dat we het avondmaal zien als een samenbindende demonstratie van het koninkrijk.” Onder de naam Awakening School of Theology is er ook een online theologische opleiding gestart waar meer dan duizend mensen getraind worden om het hele verhaal van de Bijbel te begrijpen en uit te leggen aan anderen.


“Wij waren als Thousand Hills kerk sterk ‘seeker-sensitive’. Door de verandering is er veel gebeurd in de gemeente. In de kerk en in het leiderschap was er soms onbegrip over de nieuwe koers. Dat heeft ook toen helaas tot een afscheiding geleid.

Maar we zijn er nu blij mee. We willen Geestvervuld kerk zijn en achter alles aan gaan wat de Heer voor ons heeft. Tegelijkertijd is de beweging waar we deel van zijn ook sterk academisch onderlegd. Dat biedt veel veiligheid.”

Te gekke tijden
Een van de gastsprekers van de conferentie is Bryan Schwartz, een voormalig NFL American Football player die ook bekend is vanwege zijn optreden in de film Holy Ghost Reborn: [Video: onderaan de pagina]

“Zaterdag zal er een te gekke tijd zijn van aanbidding. Bryan Schwartz en John Wyatt uit Florida zullen spreken, maar ook Frank Ernst uit Antwerpen en ikzelf zal spreken. In de avond zullen we met alle aanwezigen, die komen vanuit heel Nederland, maar ook België en Frankrijk het avondmaal vieren.”

“Ons verlangen is dat mensen betrokken raken bij wat God nu wereldwijd aan het doen is. We moeten er rekening mee houden dat er naast pandemieën en lockdowns ook vervolging kan komen. Misschien moet de kerk wel ondergronds, of in kleine groepen bij mensen thuis samenkomen.”

“Daarop moeten we voorbereid zijn. We kunnen niet keer op keer de deuren van de kerken weer sluiten. Er zijn inmiddels zoveel mensen afgehaakt in gemeenten door heen Nederland. Of ze kijken naar een dienst van EO Beam of andere online platforms. Mooi, maar dat is niet de ekklesia die Jezus bedoelde, een ekklesia die gekenmerkt wordt door het fysiek samenkomen en elkaar bemoedigen.”

“De schrijver van de Hebreeënbrief zei niet voor niets in 10:25 dat we onze onderlinge samenkomst niet moeten verzaken, zeker niet nu we weten dat de wederkomst van Jezus elk moment kan plaatsvinden.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Astrid Feddes Vijf sleutels om je licht te laten schijnen in deze wereld
Volgend artikel Cicilia mag profetie en genezing uitspreken in Heilige Mis in Den Bosch: “De broeders vinden het heel mooi”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

Eumir werd bevrijd van ‘een doodsgeest’: “Stromen van geluk en liefde gaan door me heen”

22 september 2021
Tom de Wal genezingscampagne Twente
God in Nederland

Wonder op wonder tijdens genezingscampagne in Twente!

3 april 2023
PREMIUM

Jaap Houweling kwam vrij van borderline na zijn bekering: “Ik kwam altijd liefde tekort, maar nu stroom ik over”

15 februari 2024
Evenementen

Zandkunstenaar Gert van der Vijver bij winterfair Christenen voor Israël

22 november 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?