Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Beginnend voorganger (17) blaast jury American Idol omver met vertolking ‘I need Your glory’ (video)
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Beginnend voorganger (17) blaast jury American Idol omver met vertolking ‘I need Your glory’ (video)

Revive
4 april 2025
Delen
2 min leestijd
Delen

Een 17-jarige beginnend voorganger uit Dallas in Texas, blies onlangs de juryleden van American Idol omver met zijn vertolking van het gospellied ‘I Need Your Glory’. Canaan James Hill is een contentcreator die ook preekt.Hij vertelde de juryleden dat hij de middelbare school vroegtijdig heeft verlaten om verder te gaan met zijn talent en te doen waartoe God hem heeft geroepen.

De jonge zanger vertelde voor zijn optreden dat hij uit een ‘gospelfamilie’ komt en verliefd werd op zingen nadat hij zijn opa liedjes hoorde zingen die Jezus verheerlijkten. “Ik had zoiets van ‘Wow, dat wil ik doen’.”

Juryleden Lionel Richie, Carrie Underwood en Luke Bryan waren verrast toen hij het gospellied aanhief. Nog tijdens het optreden stond Richie op en hij begon opgewonden rond te springen. Hij hief zijn handen op toen Canaan James het couplet zong: “Heeft iemand hier Zijn glorie nodig? Ik heb Uw kracht nodig. Minder van mij en meer van U. De Heer is wat ik nodig heb.”

Spectaculair

Zodra Hill klaar was met het lied, kwam Richie naar hem toe op het podium en vroeg: “Wil je dat nog een keer doen?” De singer-songwriter en platenproducer draaide zich om naar Underwood en Bryan en zei: “Dat was krachtig. Je bent zo gezegend.” De tiener reageerde met: “Aan God de glorie.”

“Dat was zo spectaculair, ik kan niet eens beschrijven wat ik hoorde,” voegde Richie eraan toe. En Bryan grapte: “Als je zingt in de kerk, wat doen mensen dan? Rennen ze gewoon naar het doopbad en springen ze erin om meteen gered te worden?”

Nadat de auditie voorbij was, vertelde Canaan James de kijkers van American Idol dat hij “er zo klaar voor is om het evangelie te verspreiden en dat dat is wat ik ga doen”. Ondertussen hadden de juryleden het nog steeds het optreden. “Die jongen daar is bezeten,” zei Richie waarop Underwood zei: “Door de Heilige Geest.”

Bron: CBN News

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Kleine Nathalie bidt voor presentator Steve Harvey: “Zegen hem en zorg dat hij stopt met vloeken” (video)
Volgend artikel Alleenstaande vader uit Texas vergeeft tiener die zijn zoon doodstak: “Ik vertrouw erop dat God ons door de moeilijke tijden heen helpt” (video)
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

CAMA Zending zendt 11 nieuwe zendelingen naar minst bereikte volken   

5 januari 2023
Nieuws

Billy Graham Rapid Response team en andere christelijke groepen brengen troost aan radeloze families van 150 vermisten bij instorting flat Florida

28 juni 2021
Nieuws

Franklin Graham roept Trump in brief op tot bekering: ‘Alleen Jezus Christus redt’

31 maart 2026
Nieuws

‘Niemand is als hij’ met Henk Binnendijk, vrijdag 10 september om 19:30 uur bij Family7

8 september 2021
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?