Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Beroemde artiest Eminem prijst Jezus en wijst satan af in nieuw album
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in de wereld

Beroemde artiest Eminem prijst Jezus en wijst satan af in nieuw album

Dick van den Bos
1 september 2022
Delen
2 min leestijd
Delen

“Hij is mijn herder. Ik ben gewapend met Jezus, mijn wapen is gebed.” De Grammy Award-winnende rapper Eminem, die niet altijd bekend stond als de meest ‘heilige’ artiest, prijst Jezus in zijn nieuwe album en hij vervloekt satan.

Eminem
Eminem wakkert de discussie aan over zijn persoonlijk geloof weer aan na de release van zijn nieuwe nummer, ‘Use This Gospel (Remix)’. Is hij nou echt in Jezus gaan geloven? De teksten lijken dat wel uit te wijzen. Het nummer is een samenwerking met Kanye en is een single op DJ Khaled’s nieuwe album “God Did”.

De 49-jarige artiest rapte dat hij zijn vertrouwen en geloof in God neerlegt. “Ik hou vol (Ja) maar ik weet niet of ik het nog lang kan volhouden. Vandaag is de dag dat ik al mijn vertrouwen en geloof in U stel, Vader”, rapte Eminem in het lied.

Jezus geprezen
De op geloof gebaseerde schrijver De rapper verwees echter eerder naar het geloof in een nummer uit 1996. Discussies over zijn christelijke geloofsovertuiging circuleren op dit moment.

Eminem, wiens echte naam Bruce Mathers III is, noemt Jezus ook zijn herder in het lied en dat zijn wapen gebed is.

“Dus, mijn Herder, ik roep op om mij te rood uit deze diepten van wanhoop. Dus deze demonen kunnen maar wegrennen, want Hij is mijn herder. Ik ben gewapend met Jezus, mijn wapen is gebed.”

In de laatste regel van zijn rapgedeelte van het lied prees hij duidelijk Jezus Christus.

“De Bijbel aan mijn zijde als een geweer met een door God gegeven geschenk. Elke dag dank ik God ervoor. Daarom breng ik zoveel hulde. Lof aan Jezus, dat zal ik altijd doen.”

Laten we voor Eminem bidden dat hij de liefde van Jezus zal ervaren en zijn leven volledig aan Hem zal overgeven.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Vrouw met verslaving wordt aangeraakt door Gods liefde wat haar leven verandert: “Relatie met Jezus geeft vervulling zoals niets dat ooit heeft kunnen doen”
Volgend artikel 18-jarige Jeremy ging van depressiviteit en Hardcore-feesten naar een intieme relatie met God en een eigen bediening
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

middenoosten
God in de wereld

Grote daden Gods in het Midden-Oosten, corona heeft ook goéde uitwerkingen

26 maart 2021
God in de wereld

Opiniemaker in het RD: ‘In Great Reset-plannen ontbreekt God in alle scenario’s’

21 juni 2021
God in de wereld

Johan en Brenda dopen én trouwen sloppenwijkleider in Brazilië

23 juni 2021
Fausto
Getuigenissen

Duizenden bekeringen in Pakistan: “Gods aanwezigheid trok mensen naar het licht van Zijn Zoon”

3 november 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?