Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Christien ontwerpt christelijke kaarten en brengt daarmee hoop en bemoediging: “Veel van mijn ontwerpen komen rechtstreeks uit mijn tijd met God”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Christien ontwerpt christelijke kaarten en brengt daarmee hoop en bemoediging: “Veel van mijn ontwerpen komen rechtstreeks uit mijn tijd met God”

Tirza de Jong
21 augustus 2024
Delen
5 min leestijd
Delen

Twee jaar geleden begon Christien (31) haar christelijke kaartenbedrijf Kaarten van Hoop. Met de kaarten en posters die ze ontwerpt, wil ze een hoopvolle boodschap overbrengen waardoor mensen bemoedigd worden. Veel van haar ontwerpen zijn direct geïnspireerd door haar persoonlijke tijd met God en dat zie je terug in haar webshop. “Mijn visie is hoop – er is altijd hoop!” zegt Christien. Haar grootste inspiratiebron van hoop is haar persoonlijk geloof in God. We spraken Christien over wat hoop in God voor haar betekent en hoe haar droom om mensen hoop te geven door kaarten te ontwerpen, tot stand kwam. Ook deelt ze tips over hoe jij je droom samen met God werkelijkheid kunt laten worden.

Christien: “Ik heb het altijd al heerlijk gevonden om te tekenen en schilderijen te maken. Voor mij is tekenen en schilderen een manier om stille tijd te houden. Ik zet een muziekje op en ga tekenen en schetsen. Dan luister ik naar de woorden en als iets me raakt of eruit springt, of als er een bijbeltekst is die me raakt op een bepaald moment, maak ik daar een beeld van. Ik vind het mooi om de beelden die ik zo van God krijg, door te geven aan anderen. Het is een heel fijne manier van stille tijd houden. Veel van de ontwerpen van de kaarten die ik verkoop, komen rechtstreeks uit mijn tijd met God.

Ik haal mijn inspiratie ook vaak uit de natuur. Zo schilder ik graag vogels en bomen. In de natuur vind ik God. Ook haal ik rust uit de natuur. Een andere bron van inspiratie zijn persoonlijke worstelingen. Moeilijke omstandigheden waar ik doorheen ga, worden later vaak een bron van inspiratie en wijsheid. Daardoor kan ik me beter inleven in anderen die een bemoediging nodig hebben.”

Met de ontwerpen van haar kaarten hoopt Christien harten van mensen te raken. “Beelden zeggen vaak meer dan woorden”, legt ze uit. “Kunst is de taal van het hart. Een beeld kan het verstand overslaan en direct in het hart komen. Kunst weet harten te raken waar woorden tekort schieten.”

Kaarten van Hoop

Toen Christien kaarten begon te ontwerpen voor werk, werkte ze eerst met anderen samen en ontwierp ze reguliere wenskaarten. “Maar ik kreeg het verlangen om christelijke kaarten te maken en daarmee hoop en bemoediging te brengen”, vertelt Christien. “Ik overwoog eerst nog om slechts reguliere wenskaarten te blijven maken, maar ervoer daar geen vrede over. Ik wil ook christelijke kaarten verkopen en voel daar Gods vrede over. Naast algemene christelijke wenskaarten, maak ik ook kaarten op maat, zoals geboortekaartjes en trouwkaarten.

De visie van mijn kaartenbedrijf is hoop. Mijn vader is daarvoor een grote inspiratiebron geweest. Hij worstelt al jaren met kanker. Als ik iets van hem heb geleerd, is dat er altijd hoop is in God. De naam ‘Kaarten van Hoop’ was dan ook zijn idee en ik had zelf geen betere naam kunnen bedenken. Ondanks dat hij de dood recht in de ogen heeft gekeken, ziet hij een zee van licht en hoop.”

Christien hoopt dat andere mensen door haar kaarten diezelfde hoop en kracht en bemoediging zullen ervaren. ‘’Deze standvastige hoop wil ik verspreiden, met mijn kaarten. Mijn droom is dat mijn kaarten en wat anderen erop schrijven een katalysator van hoop en bemoediging zullen zijn. Dat de mensen van wie wij houden bekrachtigd zullen worden, doordat we elkaar bemoedigen en hoop bieden in de soms hopeloze tijden.’’

Droom uitleven

Wat Christien mensen mee wil geven die hun droom willen uitleven, maar nog niet weten hoe, is: “Begin met kleine stapjes en luister naar God in het proces”. Ze vervolgt: “Zelf doe ik het op die manier samen met God. Ik probeer soms dingen uit en kijk gaandeweg of ik Zijn vrede erover ervaar.  Soms voel ik die vrede niet, dan pas ik mijn plannen weer aan. Ik geloof dat God ons veel vrijheid geeft en dat we mogen uitstappen in wat we mooi vinden om te doen. God heeft ons onze talenten gegeven. Als we daarin uitstappen, kan hij het sturen en gebruiken voor Zijn glorie.”

Wil je meer weten over Kaarten van Hoop of kaarten bestellen? Klik hier om een kijkje te nemen op de website.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel AD ziet een bijzondere trend: sinds covid wemelt het in Nederland van de straatevangelisten
Volgend artikel Worship Boat Parade Amsterdam zaterdag 14 september 2024
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

LIVEBLOG CELEBRATE NUNSPEET: aanvurende preek van Dite Coumou en grote stroom aan dopelingen in Nunspeet
1 juni 2026
Van de week onrust, nu aanbidding op het strand in Scheveningen
29 mei 2026
Opwekking nodigde Christian Tan uit voor seminars over eeuwig oordeel: ‘Mensen besloten te breken om onreine patronen’
29 mei 2026
Moderne Daniël: Schotse jongen weigert om tijdens scoutingexcursie naar moskee te knielen
29 mei 2026

Vergelijkbare artikelen

Herman Boon
PREMIUM

‘Reken af met middelmatigheid’, Zes principes om een sterke discipel worden

21 mei 2021
PREMIUM

‘Boze’ Marriët was teleurgesteld in God, maar leerde Hem opnieuw kennen: “Als God zo is, dan is Hij best wel ‘cool’’’

2 juli 2020
PREMIUM

De bakkerij van Eric van Otten wordt gebruikt voor broodbakken, alphacursussen en doopsessies: “Het is een oogstveld”

31 juli 2025
PREMIUM

Jacques Brunt: “Als je vergeving oppervlakkig uitlegt, zie je ook weinig toewijding in het leven van de hoorders”

9 maart 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?