Terwijl velen zich onderdompelden in het carnavalsfeest, trok Cornelis van Breugel eropuit met een ander doel: het evangeliseren tijdens carnaval en het delen van Jezus’ liefde. Op Instagram deelde hij hoe hij tijdens het feest evangeliseerde “in stijl” en zag hoe mensen openstonden om te ontvangen. Maar liefst 17 mensen werden volgens hem aangeraakt door Gods liefde en vergeving. “Breda is gezegend, omdat Gods Geest daar vrij kan bewegen door Zijn kinderen,” schrijft hij enthousiast.
“Ik mocht voor zoveel mensen bidden waarna ze echt van alles wilde weten over Jezus en de bijbel. Ik mocht ook nog handen opleggen bij een aantal zieken die echt Gods kracht ervoeren.”
Cornelis is vastberaden om volgend jaar samen met meer arbeiders het evangelie te delen tijdens carnaval. “Laten wij als kerk van Jezus ons voornemen om volgend jaar massaal van zaterdag tot dinsdag te evangeliseren tijdens carnaval, wil je mee? Stuur een bericht, zodat we dit met zoveel mogelijk gelovigen gaan doen.”
Klik hier om het bericht van Cornelis te bekijken.





