Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Daniel van Dronkelaar was teleurgesteld in God na het overlijden van zijn broer, maar schrijft nu een boek met getuigenissen: “Ik weet dat Hij goed is”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Getuigenissen

Daniel van Dronkelaar was teleurgesteld in God na het overlijden van zijn broer, maar schrijft nu een boek met getuigenissen: “Ik weet dat Hij goed is”

Dick van den Bos 15 september 2023
Delen
4 min leestijd
Daniël van Dronkelaar op een stoel geeft een interview
Daniël van Dronkelaar
Delen

Daniël van Dronkelaar groeide op in een hervormd gezin en daar heeft hij de basis van het geloof meegekregen, waar hij veel aan heeft gehad. Toen hij 11 jaar was, echter, overleed zijn zestienjarige broer door een treinongeluk en dat gaf een flinke klap aan Daniël en ook aan zijn geloof. “Ik ben het ruige leven gaan leven dat mijn broer leefde. God speelde er geen rol meer in.” Totdat God zich op een onverklaarbare wijze openbaarde aan Daniël…

“Toen mijn broer wegviel, verloor ik mijn maatje. Hij was een voorbeeld voor mij en leefde een ruig leven. Dus ik volgde dat op. Ik bezocht festivals, hardcorefeesten, ik ging vaak naar de keet en dronk zoveel dat ik de volgende dag niet meer wist wat ik had gedaan. Dat was mijn leven.

Totdat ik mijn huidige vrouw ontmoette, die een soortgelijk leven leefde. Alleen hield ze niet van hardcore, drugs en vloeken. Dus om haar vast te houden, moest ik daar mee stoppen.” Daniël van Dronkelaar veranderde al een beetje en vroeg zich ook af of hij nog zoveel moest blijven drinken, óf dat hij het leven serieuzer moest aanpakken.

Regenboog
Hij zat eens in de auto en begon in gedachte te bidden. Hij zei: ‘Als U bestaat, laat dan een regenboog zien.’ Die regenboog was een link naar zijn overleden broer, omdat er een regenboog zichtbaar was op zijn begrafenis. “Nog geen vijf seconden later stond er plotseling een regenboog aan de hemel. Ik barstte in tranen uit en riep: ‘God is er echt.’

Toen ik thuiskwam besprak ik het met mijn vader en hij moedigde me aan om God te vragen wat ik voor Hem mocht doen. Ik ging vrijwilligerswerk doen maar het voelde niet als het juiste. Toen heb ik alles losgelaten wat betreft ‘dingen doen voor God.’”

Opdracht van God
Op een gegeven moment hoorde Daniël een verhaal over een jongen die een boek schreef in opdracht van God en dat bleef enorm bij hem hangen. Hij besefte dat God dat ook van hem vroeg. Terwijl hij eigenlijk niet eens hield van boeken.

“God zei me dat ik een boek moest schrijven waar getuigenissen instonden. Ik ben toen veel mensen gaan opzoeken – ondanks dat ik me voor mijn vrienden nog een beetje schaamde dat ik hiermee bezig was. Maar ik hoorde zoveel radicale verhalen van mensen die van het duister naar het licht gingen. Ik kende dat helemaal niet. Ik kreeg er ook honger naar en ben me er in gaan verdiepen. Ik heb me twee jaar geleden laten dopen en dat gaf zo’n boost in mijn geloof.

Ik wil iedereen vertellen over Jezus. Het mooie van getuigenissen vind ik dat je er niet omheen kan. Want het is iemands ervaring. Je kunt er geen redenering op loslaten en dat maakt het bijzonder. Het is zo belangrijk om getuigenissen te delen van wat God vandaag de dag doet.”

https://www.youtube.com/watch?v=RU9ZcedOV9A

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 15 september 2023
Vorig artikel Anne Roskam verkoopt grafmonumenten: “Ik mag mensen vertellen dat God geen brenger is van leed”
Volgend artikel Hoe houd je rust als er straks grote chaos uitbreekt in de wereld?
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Charis Bijbelschool lessen

Populaire artikelen

Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”
27 september 2023
Kindercoach Lotte Bloem schrijft op whiteboard
Volgens Fleur Agema (PVV) zouden kinderen vóór puberteit aan geslachtsverandering moeten beginnen – Kindercoach Lotte drukt ouders op het hart: ‘’Investeer in werkelijke identiteit van je kind’’
28 september 2023
dopen Middelharnis - Dite Coumou
Dite Coumou ziet hoe mensen “zich losbreken van religie” tijdens doopdienst in Middelharnis: “God wil dit gebied weer geestelijk levend maken”
26 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

CU-Kamerlid Don Ceder wil een grote groep voorgangers samenbrengen in de Tweede Kamer: “Goed om een vuist te maken”

29 september 2023
Nieuws

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”

29 september 2023
Nieuws

Dineren voor het goede doel met Alpha Thuisrestaurant   

29 september 2023
Anthony Trustfull - Geef me liever Jezus
Nieuws

Nieuw album Anthony Trustfull met Nederlandstalige aanbidding: “Ik denk dat we de kracht van lofprijs nog onderschatten”

29 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?