Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: De vreugde van de Heere is een krachtig wapen!
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

De vreugde van de Heere is een krachtig wapen!

12 januari 2022
Delen
3 min leestijd
Delen


Sarah Crocket schrijft in een artikel op Godtv.com over hoe lachen en de vreugde van de Heere een wapen is in het Koninkrijk van God en dat bolwerken ermee verbroken kunnen worden. Crocket: “Het Koninkrijk van God is niet zoals elk ander Koninkrijk. Velen zeggen dat het het ‘omgekeerde’ koninkrijk is, maar het is eigenlijk zoals de dingen bedoeld waren voordat de appel werd gegeten”.

Koninkrijkswapens
Crocket: “2 Korintiërs 10:4 beschrijft de wapens van het Koninkrijk van God het beste. De wapens waarmee we vechten zijn niet de wapens van de wereld. Integendeel, ze hebben goddelijke macht om bolwerken te slopen. We zien hier dat de wapens die God ons heeft gegeven twee unieke eigenschappen hebben: ‘goddelijke kracht’ en het vermogen om “bolwerken af ​​te breken”. Ze zijn niet zoals de wapens van deze wereld!”

Lachen is een wapen
Crocket: “Psalm 2:4 zegt: ‘Degene die in de hemel op de troon zit, lacht; de Heer spot met hen.’ De Heer demonstreert het gebruik van een van Zijn Koninkrijkswapens terwijl Hij neerkijkt op de naties”. Crocket: “Jezus kwam niet naar de aarde als een ‘krijgerKoning’. Hij kwam als baby. Dit op zichzelf openbaart dat Zijn Koninkrijk niet van deze wereld is. Zoals hierboven vermeld, hebben de wapens van Zijn Koninkrijk goddelijke kracht en kunnen ze bolwerken slopen. Zo worden dingen als lachen, vrede, geduld en vreugde wapens vol goddelijke kracht die het vermogen hebben om bolwerken te slopen”.

Hoe zou het leven eruitzien als we opzettelijk de wapens van het Koninkrijk zouden gaan gebruiken?!


Bolwerken slopen
Crocket: “Word je geconfronteerd met “bolwerken” in je leven? Bolwerken zijn gewoon plaatsen in ons leven waar we ons vast voelen. We kunnen niet stoppen met dat ding te doen of beginnen met iets te doen wat we graag zouden willen doen. Wat als u het Koninkrijkswapen zou gaan hanteren over dat van uw leven? Hebreeën 11:1 leert ons dat geloof is “zeker zijn van wat we hadden gehoopt” en “zeker zijn van wat we niet zien”.

“Wat als we, door geloof, lachen gebruiken om de bolwerken in ons leven af ​​te breken. Wat dacht je ervan om hetzelfde te doen in het leven van de mensen om ons heen! Petrus stapte door geloof uit de boot en liep over het water,” aldus Crocket. Tot slot schrijft ze: “Wat zou er gebeuren als jij en ik uit de spreekwoordelijke boot zouden stappen? Hoe zou het leven eruitzien als we opzettelijk de wapens van het Koninkrijk zouden gaan gebruiken?!”


Zie hier het originele artikel.

foto:Godtv.com


Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
12 januari 2022
Vorig artikel Hoe kun je ingang geven aan demonen?
Volgend artikel Evangelische Alliantie spreekt zich uit tegen Duitse laster van niet-gevaccineerden: “Sluit geen mensen uit”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick
26 mei 2023
Rotterdam Ahoy reageert op kritiek van AD op ‘religieuze programmering’
23 mei 2023
Screenshot van programma op Youtube waarop Benny geïnterviewd wordt met een houten achtergrond
Benny Elwuar verliest z’n baan na uitspraak rechter: ‘Intimidatie’
23 mei 2023
foto: Gerhard Nel Fotografie
VIDEO: Prensence marcheert door centrum van Utrecht met gezalfde aanbidding, mensen op straat begonnen spontaan te huilen
26 mei 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick

26 mei 2023
Opwekking nieuwe CDOpwekking nieuwe CD
Nieuws

Beleef de Pinkster­conferentie digitaal mee 

26 mei 2023
Nieuws

Gert-Jan Segers Adviseur Mensenhandel bij International Justice Mission

26 mei 2023
Nieuws

Zangeres Eline laat nieuw album ‘Levenswoorden’ horen tijdens landelijke theatertour

26 mei 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?