Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Ecclesia Assen van start gegaan: “God kan dingen doen die voor mensen onmogelijk zijn”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Ecclesia Assen van start gegaan: “God kan dingen doen die voor mensen onmogelijk zijn”

Dick van den Bos 14 september 2023
Delen
5 min leestijd
Delen

De inzegeningsdienst van 25 juni jl voor de bediening van Ecclesia Assen, zitten bij de aanwezigen nog vers in het geheugen. Anne en Christa kijken er dankbaar op terug en waren daarna getuigen van de vele zegeningen die God gaf en bleef geven. Zo is er bijvoorbeeld een prachtige groep jeugd ontstaan die verlangen heeft naar meer van Jezus. Ook volgden er vele aanmeldingen voor de huisgemeenten, en voorzag God in locatie en middelen voor de eerste officiële maandelijkse dienst, waar niet alleen de huisgemeenten bij elkaar komen maar waar iedereen welkom is om aan te schuiven.

Tekst: Ecclesia Assen

Om half elf kwamen de eerste bezoekers aan en ze bleven maar komen. Mensen met allerlei achtergronden die al over Ecclesia Assen gehoord hadden en graag meer wilden weten. “Er is behoefte naar huisgemeenten en tegelijk onderdeel zijn van een grotere levendige gemeente.” 

Tussen de eerste aanbiddingsliederen door getuigde Martijn, de aanbiddingsleider, hoe God heeft voorzien in eigen muzikanten, zangers en instrumenten binnen de huisgemeenten van Ecclesia Assen. “Daar zijn we God zo ontzettend dankbaar voor, Hij is goed, Hij is trouw en Hij voorziet” 

De muziek en het zingen klonk krachtig door de wijk, zodat iedereen het kon horen: “In de Hemel is de Heer en Hij heerst over het heelal.” 

Christa vertelde tijdens de dienst: “We zien veel belangstelling naar huisgemeenten, en Ecclesia Assen. Veel mensen willen afspreken om te ontdekken of het actief meedoen in een huisgemeente iets voor ze is. Daarom gaan we nu vaker een algemene informatieavond houden. Tijdens deze avonden vertellen we je over Ecclesia Assen en kan jij je vragen stellen. Daarna, bij serieuze belangstelling om mee toen, gaan wij bij de mensen langs voor een gesprek. Deze avonden komen steeds op de website te staan en worden meegedeeld via de nieuwsbrief. Welkom!” 

Na de aanbidding deed Martin zijn prachtige getuigenis, hoe God hem van alle verslavingen bevrijdde en hem vanuit het duister naar het licht bracht toen hij God aanriep op het diepste moment van zijn leven. “Wie door de Zoon van God bevrijdt wordt, zal waarlijk vrij zijn.” vertelde Martin met een stralend gezicht. “Dat geldt voor iedereen die Hem aanroept en dat gun ik ook jullie van harte!”

Het thema van de boodschap die Anne mocht delen was: “Geloof in het onmogelijke”. Als je de Bijbel leest, dan zie je ontzettend vaak dat God grote dingen deed die voor de mensen onmogelijk waren. En ondanks die grootse wonderen die Hij telkens deed, kwamen er altijd weer situaties dat de mensen liever op zichzelf of de adviezen van andere vertrouwden en niet op God, met alle gevolgen van dien. Maar wij geloven hier vandaag de dag dat God niet veranderd is en daarom ook nog steeds bij Hem alles mogelijk is! En dat zien we om ons heen vaak bevestigd worden.

Het verhaal ging deze ochtend onder andere over de 12 verspieders. Een van verspieders heette Hosea, maar hij kreeg een nieuwe naam, Jozua. Een krachtige naam, wat betekent: God redt. Met deze nieuwe naam werd Jozua’s geloof en vertrouwen op God bevestigd. Terwijl 10 van de verspieders niet vertrouwden op Gods belofte maar zich lieten regeren door angst, wist Jozua het zeker: God redt, Hij zal ons het land Kanaän in bezit geven omdat Hij dat beloofd heeft.

Wat je omstandigheden ook zijn en hoe je hier ook gekomen bent, weet dat voor God niets onmogelijk is.

Jezus, de Zoon van levende God, wil met Zijn Geest in jou komen wonen. Zijn naam betekent ook “God redt.” Als je Hem toelaat in je leven, dan ga je dat zien en ervaren. Wat kies jij vandaag, luister je naar de wereldse adviezen die over jouw omstandigheden zijn uitgesproken of ga je vandaag geloven in het onmogelijke dat bij God wél mogelijk is!”

En het allermooiste van deze dag? Dat was dat mensen voor het eerst of opnieuw kozen voor Jezus. “Jezus liefhebben boven alles, Hem bekendmaken aan onze omgeving, en onze naaste liefhebben als onszelf, dat is wat ons drijft.”, staat onder de nieuwsbrieven van Ecclesia Assen. 

Nieuwsgierig naar Ecclesia Assen? Bezoek de website en schrijf je in voor de nieuwsbrief. www.ecclesia-assen.nl

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 14 september 2023
Vorig artikel Merel Bruijn - Gospel meets Dance ADE 2023 Merel organiseert gospel dansfeest op ADE: “Het is niet een dansfeestje met een christelijk sausje”
Volgend artikel Hardlopende vrouw op een brug - Hoofdbeeld voor Lume Ladies Light Trail Lume Ladies Light Trail brengt licht in Kampen én Sri Lanka 
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”
27 september 2023
Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”
29 september 2023
Kindercoach Lotte Bloem schrijft op whiteboard
Volgens Fleur Agema (PVV) zouden kinderen vóór puberteit aan geslachtsverandering moeten beginnen – Kindercoach Lotte drukt ouders op het hart: ‘’Investeer in werkelijke identiteit van je kind’’
28 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

CU-Kamerlid Don Ceder wil een grote groep voorgangers samenbrengen in de Tweede Kamer: “Goed om een vuist te maken”

29 september 2023
Nieuws

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”

29 september 2023
Nieuws

Dineren voor het goede doel met Alpha Thuisrestaurant   

29 september 2023
Anthony Trustfull - Geef me liever Jezus
Nieuws

Nieuw album Anthony Trustfull met Nederlandstalige aanbidding: “Ik denk dat we de kracht van lofprijs nog onderschatten”

29 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?