Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: “God beweegt in deze tijd vaak in kleine groepen”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
EvenementenGod in Nederland

“God beweegt in deze tijd vaak in kleine groepen”

Dick van den Bos
14 april 2020
Delen
4 min leestijd
Delen

De internationale beweging Burn 24/7 organiseert een marathon van aanbidding en gebed van maar liefst 168 uur. Via het programma Zoom wisselen sessies zich af in huiskamers over de hele wereld. Via deze link is het te volgen. Gisterenmiddag vond het plaats in Nederland, waar aanbiddingsleidster Sifra Veerman de aanbidding leidde vanuit haar huiskamer. Ze vertelt waarom dit precies past bij wat God in deze tijd aan het doen is.

Burn 24/7 is enkele jaren geleden opgericht vanuit Amerika. Het doel is om mensen dieper in de aanwezigheid van God te brengen, zodat ze van daaruit hun omgeving kunnen bereiken. Aanbidding en gebed zijn belangrijke onderdelen hiervan. Ook in Rotterdam heeft Burn 24/7 een ‘furnace’ waar ze regelmatig een aantal uur achter elkaar (aan)bidden. Sifra is hier zelf ook regelmatig om een set te leiden. “Ik ben er nu een aantal jaar bij betrokken. Ik geloof echt dat de beweging eraan bijdraagt dat Gods vuur onder christenen brandend blijft.”

“Ik geloof echt dat de beweging eraan bijdraagt dat Gods vuur onder christenen brandend blijft.”

168 uur gebed
Ook het event van 168 uur gebed, is hierin belangrijk. “Het is gaaf dat we via Zoom in staat zijn om vanuit de hele wereld betrokken te zijn bij dit project. Steeds wordt het vanuit een andere woonkamer gedaan. Er zitten teams in Engeland, Canada, de VS , over de hele wereld. Het is zondagavond begonnen en het gaat door tot aankomende zondagavond.”

Gisterenmiddag tussen 1 en 2 werd het in Nederland gehouden, in de woonkamer van Sifra. “Ik vond het super mooi dat ik hier onderdeel van kon zijn. Ik geloof dat God door de technologie heen werkt en dat Gods aanwezigheid ook in huiskamers komt die meekijken via de livestream. Ik ervoer zo sterk dat Hij er was. De hele dag kijken mensen mee, dat is mooi.”

Opwekking
Sifra gelooft dat Burn 24/7 onderdeel is van iets veel groters dat God in de wereld en in Nederland aan het doen is. “In de jaren vijftig waren er verschillende opwekkingen, onder andere op het Malieveld in Den Haag. Dat is daarna een beetje weggeëbd en leek het minder te worden. Het kakte in Nederland misschien een beetje in.”

“Nu zie je dat mensen weer gaan verlangen naar meer van God. In deze tijd zie je minder de grote bijeenkomsten, maar zie je dat God aan het bewegen is in kleinere groepen.”

“Nu zie je dat mensen weer gaan verlangen naar meer van God. In deze tijd zie je minder de grote bijeenkomsten, maar zie je dat God aan het bewegen is in kleinere groepen. Bijvoorbeeld bij mensen in de woonkamers. Dat vind ik prachtig.”

Kleinere setting
Sifra merkt dat God ook tegen haar sprak over kleinere, intieme settings.  “Ik heb een seizoen gehad waarin ik worstelde met trots. Toen deed ik aanbidding vanuit ‘mijn functie’, en zag ik het als iets wat ik moest doen voor een stuk erkenning.”

“Maar nu zien we weer hoe het kwetsbare van een woonkamer de puurheid naar boven brengt. Het brengt ons terug naar de basis, de intieme relatie met Hem. Dat is wat we nodig hebben. Het mooie is dat God dat – geloof ik – extra benadrukt, nu de hele wereld binnen zit. Het is een hele goede aanleiding om Hem te zoeken in hele persoonlijke setting. Dat is ook juist waarin ik ben begonnen.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Goede Vrijdag: hoe de schijnbare nederlaag van Jezus Zijn overwinning werd
Volgend artikel Waarom het eenvoudige evangelie nooit ‘te simpel’ is
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

God in Nederland

Corona krijgt de Nederlandse kerk er niet onder: openluchtdiensten blijven maar groeien!

31 augustus 2020
PREMIUM

Wim Hoddenbagh op Opwekking: “De Heilige Geest komt niet stilletjes – Hij breekt door met vuur”

30 mei 2025
Jan Peter Balkenende
God in Nederland

Voorganger krijgt profetische droom over Jan-Peter Balkenende: “Hij heeft de sleutel”

27 september 2022
Evangelisatie

Vlaamse jongeren op schoolreis horen Evangelie op straat in Krakau 

7 mei 2026
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?