Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: God volgen dwars door falen heen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Geloof

God volgen dwars door falen heen

Tirza de Jong 10 maart 2022
Delen
3 min leestijd
Delen

Een van de grootste obstakels voor mensen wanneer ze richting of een woord van de Heer krijgen, is deze angst: als je niet slaagt, zul je een mislukkeling worden genoemd en je geloofwaardigheid verliezen.

Door: Gary Wilkerson

Als God je roept om iets te doen en Hij zegt je om de Jordaan over te steken, steek je die Jordaan over ongeacht wat het je kost. Wanneer je daar komt en alles lijkt te mislukken en je slaagt niet, zullen sommige mensen je belachelijk maken en je uitlachen.

Maar weet je wat? Wat maakt het uit? Je stak de Jordaan niet over om er zelf beter van te worden of om zelf eer te ontvangen. Je stak de Jordaan over om gehoorzaam te zijn aan Jezus. Wat het resultaat is, is aan Jezus.

Als je je ogen op het resultaat richt, kun je ontmoedigd raken. Maar als je je ogen op Jezus gericht houdt, raak je nooit ontmoedigd, zelfs als de omstandigheden zouden veranderen.

Soms kom je halverwege over de Jordaan en zegt God: “Stop! Ik wilde je alleen maar halverwege laten gaan. Keer je om en ga terug.” Op dat soort momenten kun je de neiging hebben uit te roepen: “Maar we zijn er bijna!”

Omgekeerde wereld
We leven in een cultuur die vol is van het idee dat God er is om je te helpen bij je dromen, verlangens en ambities. Dat is de volledig omgekeerde wereld. Je bent hier om God te gehoorzamen, om in de Geest te wandelen en daarheen te gaan waar God je roept.

Dit vind ik het moeilijkst te begrijpen, omdat ik weet dat God me voor sommige dingen geroepen heeft, die – op welke mogelijke manier dan ook – volgens menselijke maatstaven hadden gefaald. In die tijden moet ik erop vertrouwen wat de Bijbel ons leert, zoals “Vertrouw op de HEERE met heel je hart, en steun op je eigen inzicht niet. Ken Hem in al je wegen, dan zal Híj je paden rechtmaken.” (Spreuken 3:5-6).

Er zijn zekere gebieden in mijn leven waarvan ik dacht dat ik gefaald had, maar wanneer ik nu terugkijk, was het een groot succes in Gods Koninkrijk. Dat succes was niet vanwege het effect dat het op anderen had, maar vanwege de verandering die God in mij teweeg bracht.

Lees hier het originele artikel.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 10 maart 2022
Vorig artikel Raad van Kerken roept Russische kerk op om vredestichters te zijn
Volgend artikel Chris Stoffer (SGP) tijdens debat over verlenging Europese coronapas: “De SGP is hier absoluut tegen”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Charis Bijbelschool lessen

Populaire artikelen

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick
26 mei 2023
Rotterdam Ahoy reageert op kritiek van AD op ‘religieuze programmering’
23 mei 2023
Screenshot van programma op Youtube waarop Benny geïnterviewd wordt met een houten achtergrond
Benny Elwuar verliest z’n baan na uitspraak rechter: ‘Intimidatie’
23 mei 2023
foto: Gerhard Nel Fotografie
VIDEO: Prensence marcheert door centrum van Utrecht met gezalfde aanbidding, mensen op straat begonnen spontaan te huilen
26 mei 2023

Vergelijkbare artikelen

Sieberen Voordewind
Geloof

De opwekking die wij nodig hebben

25 mei 2023
Wim Hoddenbagh
Geloof

Wim Hoddenbagh zet duidelijk uiteen waarom nú het moment is om je te laten dopen: “Er is geen uitzonderingscategorie voor de zegen van de doop”

24 mei 2023
vuur
Geloof

Doof het vuur van de Heilige Geest niet uit

24 mei 2023
Jonathan David Helser - Honesty Tool Gods stem opschrijven
Geloof

Gratis gebedstool: Leer de stem van God op papier schrijven

24 mei 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?