Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: ‘Hij is’ en ‘Lech Lecha’ organiseren indrukwekkende studiereis naar Jeruzalem
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

‘Hij is’ en ‘Lech Lecha’ organiseren indrukwekkende studiereis naar Jeruzalem

Revive 27 september 2023
Delen
4 min leestijd
Delen

Thijs Wolters van ‘hij is’ is al jaren gepassioneerd over de context en cultuur van de bijbel. “Iemand vertelde mij eens: “Het christendom is geboren in de joodse wieg.” Ik geloof dat dit kernachtig vertelt wat we in het christelijke westen zijn kwijtgeraakt: de connectie met de joodse wortels van het geloof.”

In de loop van de jaren is Thijs Wolters steeds verder en dieper op zoek gegaan naar dié wortels van het geloof, de schaduwen die God heeft gelegd in de Bijbelse feesten, zijn voorschriften en Zijn diepgaande verbond met Israël, waarop ‘wij heidenen’ geënt mogen worden en ontdekt zo steeds meer over de joodse context en cultuur van de bijbel.

Studiereis

Thijs Wolters vertelt: “Na het volgen van een tweejarige bijbelschool en meerdere studiereizen naar Israël is het mijn verlangen om mensen mee te mogen nemen in mijn eigen zoektocht naar die diepere lagen in de bijbel. En waar kun je die beter vinden dan bij de oorsprong? Dat heeft ons ertoe aangezet om een nieuwe studiereis te organiseren naar Jeruzalem. Deze stad vertelt zo kernachtig het verhaal van onze oorsprong!”

Je maakt een onvergetelijke reis naar Israël en laat je verrassen door de diepe vergezichten naar het Jeruzalem uit de bijbel. De studies worden gegeven op de historische locaties, je mag ontdekken wat het Israël uit de bijbel heeft te maken met het land van nu én persoonlijk groeien in relatie met de God van Israël.

Tijdens de dagen in Jeruzalem doe je alles te voet. Op die manier bezoek je samen met de groep elke keer een aantal plaatsen met uitleg én een bijbelstudie op locatie.

Thijs Wolters: “Trek je stevige wandelschoenen aan, want we zoeken bewust de meer ongerepte plaatsen op, om zo dichter bij de bijbel te kunnen komen.”

Lech Lecha

“Ik organiseer de studiereis in samenwerking met ‘Lech Lecha’. Vanuit deze organisatie wordt training & onderwijs gegeven vanuit bijbels- en psychosociaal perspectief.

‘Lech Lecha’ is opgericht door de twee zussen Esther en Marian. Esther ken ik van de bijbelschool die ik in 2017 en 2018 heb gevolgd en is een echte ‘bijbelgraver’.

Marian heb ik mogen leren kennen bij de keren dat ik in de thuisgemeente van Esther en Marian heb mogen spreken. Als psychosociaal therapeut kan zij prachtige verbanden leggen tussen het bijbelonderwijs en de praktijk van vandaag.

Vanuit ‘Lech Lecha’ geven zij samen waardevolle weekenden over identiteit, grenzen en rust. Op een mooie manier weten ze bijbels onderwijs te combineren met het psychosociaal perspectief. 

Ik ben ontzettend blij met de samenwerking en zie er naar uit om samen met hen een groep te mogen meenemen in Jeruzalem.”

Ruimte in Jeruzalem

“Vaak zijn reizen gericht op veel dingen zién en is het programma overvol. We willen met deze reis juist ruimte maken voor persoonlijke verdieping, het opdoen van bijbels begrip en kennis en ook ruimte geven aan je persoonlijke proces.”

Thijs Wolters: “Mijn ervaring is dat een dergelijke reis altijd veel in gang zet en je persoonlijk raakt. En omdat we dit erg belangrijk vinden, willen we daar de ruimte voor bieden in Israël. We wandelen veel door de stad en doen daarbij dagelijks een bijbelstudie. De dag biedt verder veel mogelijkheden voor het zelf ontdekken van de stad, in gesprek komen met de reisleiders of natuurlijk de andere deelnemers.”

Geïnteresseerd?

Wil je meer informatie over de reis? Ga dan naar https://hijis.nl/jlm2024/. De kosten voor het studieprogramma zijn € 499,- (excl. ticket & verblijf).

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Revive 27 september 2023 27 september 2023
Vorig artikel Hans Maat over verwarring die velen ervaren over de toekomst: “Gehoorzaam Hem elke stap”
Volgend artikel Tim Meijer en zijn zoon Josh wandelen buiten. God heeft iets bijzonders voor jou in petto!
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Revive Business Platform

Populaire artikelen

Rianne ontdekte het werk van de Heilige Geest en deelt dat in haar ‘traditionele’ kerk: “Ik kom om te halen, maar nog meer om te brengen”
30 november 2023
De vijf grootste blokkades in het verstaan van Gods stem
30 november 2023
Wat zegt de Bijbel over geld, voorziening, rijkdom en voorspoed?
30 november 2023
Thomas Lijten ziet veel jonge mensen die God vinden: “Als ze hun leven geven, kan ik wel janken”
30 november 2023
Charis Bijbelschool lessen

Vergelijkbare artikelen

Daughters of Zion
Evenementen

Daughters of Zion organiseert “avond van vrije aanbidding vanuit creativiteit”

6 december 2023
Judeska FC Kip grapt over wonder en bidden
Nieuws

Cabaretier Jan Dino (Judeska) grapt over waarheid in viral video succesvol FC Kip-restaurant: “Je moet gaan bidden, je hebt een wonder nodig”

6 december 2023
Nieuws

Ben Kroeske over de Revive Day: “Neem in de avond je vrienden mee, want ze gaan aangeraakt worden!”

5 december 2023
NEXT030
Evenementen

130 jongeren feestten voor God tijdens eerste dienst voor en door jongeren in thema van New Wine conferentie

4 december 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?