Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: I AM Bijbelschool opent nieuwe locatie in Veluwe-Noord
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Dagelijks leven

I AM Bijbelschool opent nieuwe locatie in Veluwe-Noord

Revive
11 juli 2025
Delen
8 min leestijd
Delen

DOORNSPIJK – Het is een vraag die steeds vaker op tafel kwam in Nunspeet, Elburg, Zwolle en omstreken: “Wanneer komt de I AM Bijbelschool ook naar onze regio?” Na jaren van toerustingsevents, weekenden en trainingen in het gebied, is het zover: de I AM School of Revival start een parttime tweedaagse opleiding in Veluwe-Noord (Doornspijk). Oprichter Albert van der Heide is enthousiast over deze bijzondere stap, de visie achter de school, en de unieke balans die de school brengt tussen Woord en Geest.

Door I AM Bijbelschool

Albert, wat maakt deze nieuwe locatie zo bijzonder?

“Deze regio lag ons al jaren op het hart . We kwamen er met trainingen, weekends, events en telkens merkten we: hier is honger. Niet alleen interesse, maar een diep verlangen naar meer van God, naar onderwijs dat echt raakt. Mensen vroegen ons keer op keer: komt de school ook naar hier? En eerlijk: dat was niet zomaar een praktische vraag, het voelde voor ons als een profetisch geluid. God is hier iets aan het doen, en wij mogen daarin meebewegen.”

“Het is geen uitbreiding uit gemak, maar een beweging uit gehoorzaamheid. Als God spreekt, dan volg je – met verwachting.”

Jullie zijn dus niet nieuw in deze regio?

“Zeker niet. We zijn al ruim zes jaar zeer actief in deze streek. Er is dus ook een verbinding ontstaan met diverse kerken en bewegingen in deze streek. Maar dit is wel een verdieping. Waar we eerst kwamen om toe te rusten, te zaaien en te bemoedigen, voelen we nu dat het tijd is om echt te bouwen. En dat doen we niet alleen meer met theorie of losse lessen. Dit is een volwaardige opleiding waarin we mensen twee dagen per week diep gaan toerusten.”

Wat is het doel van deze school?

“Onze missie is simpel en krachtig: we willen mensen helpen ontdekken wie ze zijn, en wat hun doel is in dit leven. De kerntekst van onze school is 1 Johannes 4:17 – ‘Zoals Hij is, zijn ook wij in deze wereld.’ Dat zegt iets radicaals: het doel is niet alleen om gered te zijn, maar om te lijken op Jezus. Niet pas straks in de hemel, maar nu al – in deze wereld.”

“Het Koninkrijk van God is geen theorie. Het is bedoeld om zichtbaar te worden op elke plek van ons leven – op je werk, in je gezin, in de kerk, op straat. Wij helpen je om te leren luisteren naar God, wandelen in je bestemming en een leven te leiden dat verschil maakt.”

“Wat ons en onze cultuur echt uniek maakt is ook, dat we op zoek zijn naar wie jij echt bent. We leren je ‘geen trucjes’, en we zijn geen kopieermachine, dus we vragen je niet ‘een kopietje’ te worden van iemand anders. Ieder mens is uniek, en juist als dat unieke zichtbaar wordt, wordt Jezus zichtbaar in jou.”

Is deze school alleen voor leiders of kerkwerkers?

“Helemaal niet! We geloven dat elke gelovige geroepen is. Deze school is er voor iedereen die serieus wil groeien in geloof, karakter, geestelijke volwassenheid en impact. Of je nu werkt in het onderwijs, de zorg, het bedrijfsleven of fulltime voor je gezin zorgt – het Koninkrijk van Jezus is overal waar wij Zijn wil leren doen. Wij helpen je daarin praktisch en geestelijk te bouwen.”

Wat maakt jullie aanpak uniek?

“Wij zijn niet op zoek naar extremen. We geloven in een gezonde balans. Tussen Woord en Geest. Tussen genade en waarheid. Tussen liefde en kracht. Veel mensen zijn opgegroeid met alleen theorie, of alleen beleving. Maar wij geloven dat de volheid van het evangelie zit in die combinatie. Wij trainen studenten niet alleen met Bijbels onderwijs, maar ook met activaties, gebed, coaching en ruimte voor de Heilige Geest.”

“We zoeken geen hype, we zoeken de hemel. En we geloven dat die zichtbaar wordt in het dagelijks leven, als mensen opstaan in hun bestemming.”

Waar staat deze locatie in verhouding tot jullie andere scholen?

“Deze locatie in Veluwe-Noord (Doornspijk) is een prachtige uitbreiding op wat we al doen in Zuid-Holland-Zuid (Ridderkerk). Daar starten we ook komend jaar weer met een fulltime vierdaagse school én een parttime tweedaagse variant. De vraag groeit, de oogst is rijp… en we merken dat God deuren opent in meerdere regio’s tegelijk.”

“We zijn ontzettend dankbaar dat de school in Ridderkerk al zoveel vrucht draagt. En nu mogen we datzelfde DNA brengen naar de Veluwe. Niet als kopie, maar als uitbreiding van hetzelfde hart.”

Hoe is de locatie in Doornspijk zelf?

“Wauw… wat een zegen. We hebben echt een heerlijke plek gevonden. Midden in de natuur, met rust, ruimte en een sterke geestelijke atmosfeer. Tegelijkertijd is het goed bereikbaar. Het is de perfecte plek om even uit de hectiek te stappen en God de ruimte te geven om diep in je leven te spreken. De omgeving helpt om tot rust te komen, te focussen en je hart te openen voor wat God wil doen.”

Hoe staat het met de aanmeldingen?

“We zijn bij onze scholen, al over het minimale aantal heen om te kunnen starten, en dat is echt bemoedigend. En we krijgen nog dagelijks nieuwe aanmeldingen. Er is nog ruimte. Dus als je dit leest en denkt: ‘Ik verlang naar meer…’, weet dan dat je nog van harte welkom bent. Dit is een seizoen waarin God mensen roept om toe te rusten, te trainen, klaar te maken voor impact. Als je voelt dat dit voor jou is: aarzel niet. Stap in.”

Tot slot, wat is jullie diepe verlangen met deze school?

“Alles wat we doen draait uiteindelijk om één ding: Jezus bij de mensen brengen, en mensen bij Jezus. Dat is het hart van I AM Loved, van de Bijbelschool, van ons leven. Of dat nu gebeurt via onderwijs, profetie, gebed, getuigenissen of gewoon een gesprek aan de koffietafel – we willen mensen in contact brengen met Zijn liefde, Zijn kracht en Zijn waarheid. En we willen ze helpen om datzelfde uit te dragen, op hun plek, in hun leven.”

Wil je meedoen of meer weten?

Meld je aan via www.schoolofrevival.nl
📍 Locatie: Veluwe-Noord (Doornspijk)
🗓 Start: Najaar
📚 Lesdagen: Donderdag & Vrijdag
📌 Ook beschikbaar: Fulltime & parttime school in Zuid-Holland-Zuid (Ridderkerk)

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

TAGGED:Albert van der heideDoornspijkI am bijbelschoolVeluwe

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Premature baby van tweeëntwintig weken reageert op worshiplied dat zijn vader voor hem zingt
Volgend artikel Ketting met kruisje redt leven van man nadat hij per ongeluk in de borst wordt geschoten: “God bestaat echt”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Dagelijks leven

Initiatief genomen voor Turning Point Nederland in navolging van Charlie Kirk: “We willen spiegelen”

7 oktober 2025
Dagelijks leven

‘Dichterbij Jezus’ is het thema van tienerevent Momentum – gelijktijdig met There is More

14 oktober 2025
Dagelijks leven

Een “ander perspectief” op de discussies over natuur, stikstof en schepping: “Niet door kracht, noch geweld, maar door Gods Geest”

6 juli 2022
Dagelijks leven

Dorien beviel pijnloos van haar zoontje: “Ik was overweldigd door angst maar besloot Gods Woord te proclameren”

14 november 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?