Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Juliana Yeboah overleed en zag haar zeven geaborteerde kinderen: “Ik was gebroken”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Juliana Yeboah overleed en zag haar zeven geaborteerde kinderen: “Ik was gebroken”

Dick van den Bos
12 december 2022
Delen
3 min leestijd
Yeboah
Yeboah
Delen

Juliana Yeboah uit Techiman, Ghana, werd 37 jaar geleden ernstig ziek en ze stierf. Terwijl haar geest haar lichaam verliet, leek het leven van Juliana geëindigd. Echter kwam ze toen in een indringend visioen terecht. “Ik zag mijn leven als een film voorbijkomen en besefte wat voor een zondig leven ik geleid had. Ik begon toen luid te huilen omdat ik wist dat ik een zondaar was.”

Dick en Robbert-Jan van revive.nl bezochten haar in Ghana en filmden haar verhaal, vertaald door evangeliste Sandra Koomen. Juliana woont in een eenvoudig huis waar ze vele vrouwen uit de buurt helpt, voedt en opleidt om het evangelie te verspreiden in de stad waar minder christenen wonen dan gemiddeld in Ghana. Elke dag gaan ze naar het centrum van Techiman om mensen te winnen voor Jezus.

Ze vertelt: “Ik leefde een wild, losbandig leven toen ik opgroeide. Toen ik 37 was gebeurde er iets intens. Ik werd ik heel ziek en kwam ik in een coma terecht. Ik stierf op dat moment en voelde hoe mijn geest mijn lichaam verliet. Ik kwam toen op een duistere plaats terecht waarbij ik niet meer om me heen kon kijken.

Fel licht
Verderop zag ik een fel licht opdoemen en ik wilde daar heel graag naartoe lopen. Echter kon ik er niet komen. Toen zag ik het licht naar míj toekomen. Ik zag de Heere Jezus in het licht. Om Hem heen was er alleen maar vuur. Het licht was zo fel.

Toen zei Hij: ‘Wie ben je?’ Ik zei: ‘Heer, hier ben ik.’ Ik zag mijn leven voor mij afspelen als een film. Ik heb zeven keer abortus gepleegd en zag alle kinderen die geaborteerd waren voor me. De kinderen spraken tot mij. Ik werd geconfronteerd met alle slechtheid die ik in mijn leven had gedaan. Toen brak ik. Ik huilde luid omdat ik wist dat ik een zondaar was.

Ik heb nooit kunnen lezen, maar tijdens het visioen zag ik een grote Bijbel die geopend was bij Psalm 1. Ik keek erin en ik kon het lezen. Ik ben nooit naar school geweest, dus dat ik het kon lezen is een groot wonder. Vanaf dat moment heb ik mijn bijbel volledig kunnen lezen. Ook sprak ik na het visioen in tongen, terwijl ik op dat moment niet wist wat het was.”

Jezus leeft
Ook riep God haar op om Ezechiël 3:17 te lezen, waarbij God haar opriep om het evangelie te prediken. Hij zei: ‘Vertel de zondaren om terug te keren naar mij.’ Ze begon ermee en heeft nu al 40 jaar het evangelie gepredikt, nu is ze 83. “Ik wil nog steeds dat de hele wereld het weet dat Jezus leeft.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Hoe ga je als christen gezond en wijs om met angst? Psycholoog Marije Perik geeft antwoord
Volgend artikel God keert alles om: vervolger wordt christen en is nu zelfs voorganger!
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

LIVEBLOG CELEBRATE NUNSPEET: aanvurende preek van Dite Coumou en grote stroom aan dopelingen in Nunspeet
1 juni 2026
Van de week onrust, nu aanbidding op het strand in Scheveningen
29 mei 2026
Opwekking nodigde Christian Tan uit voor seminars over eeuwig oordeel: ‘Mensen besloten te breken om onreine patronen’
29 mei 2026
Moderne Daniël: Schotse jongen weigert om tijdens scoutingexcursie naar moskee te knielen
29 mei 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

‘Christmas with The Chosen: holy night’ – vanaf 14 december in Nederlandse bioscopen

13 november 2024
PREMIUM

Passion026 brengt paasverhaal tot leven in Arnhem: “Dit smaakt naar meer!”

4 april 2026
Nieuws

Brazilianen zetten metrostation op z’n kop met aanbidding

4 november 2020
Nieuws

Kom en Zie organiseert aanbiddingsavond bij Rotterdam Centraal tijdens Halloween

29 oktober 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?