Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: ‘Kom met je puin naar Jezus’, Tientallen bekeringen bij manifestatie Good News Truck in Dordrecht
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

‘Kom met je puin naar Jezus’, Tientallen bekeringen bij manifestatie Good News Truck in Dordrecht

Dick van den Bos 11 oktober 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

De organisatie van de Good News Truck rijdt van stad naar stad om God te aanbidden en het evangelie te verkondigen op de straten. In het afgelopen weekend was men in Dordrecht, waar maar liefst tientallen mensen hun leven aan Jezus gaven. “Er was zelfs een moslim-man die samen met zijn gezin zijn leven overgaf aan Jezus”, vertelt organisator Vincent Berhitu. Hij ziet dat de kerk in een nieuw seizoen gekomen is, namelijk om naar buiten te gaan en daar te schitteren.

Vincent vertelt: “Het was echt een open hemel. Je merkte dat Gods aanwezigheid tastbaar was op straat. Mensen zeiden tegen ons: ‘De liefde van God die je normaal in de kerk voelt, die was nu buiten op straat.’ Je merkte dat veel voorbijgangers erdoor geraakt werden. Daardoor stonden ze al gelijk open om het evangelie te horen.”

Uiteindelijk waren er zelfs tientallen mensen die hun leven aan Jezus gaven. “De oogst was heel groot. Je zag dat het hele team constant druk was om gesprekken te voeren en voor mensen te bidden. Daarbij werden mensen zo geraakt dat ze stonden te huilen op straat.”

Vincent zelf had een speciaal woord van kennis voor een Antilliaanse man, zoals dat beschreven staat in 1 Korinthe 12, waarbij hij zag dat de man in een vicieuze cirkel zat en steeds terugviel. Dat bleek te kloppen en de man begon te huilen als een kleine baby. “Het waren echt straatgasten, maar de kracht van God viel op hen.” De man gaf zijn leven aan Jezus en wordt nu ondergebracht bij een kerk.

“Het ging aan de lopende band, teveel om bij te houden. Iedereen was de hele tijd bezig. Fausto Tumolo, een van de teamleden, sprak een islamitische man die ook geraakt werd en samen met zijn kinderen Jezus aannam.”

Aanbidding en evangelisatie
Juist de combinatie van aanbidding en evangelisatie op straat – dat de Good News Truck bij uitstek faciliteert – is heel krachtig, zegt Vincent. “Het breekt de atmosfeer open en dat maakt de gesprekken makkelijker. Dus het helpt zeker. Maar het blijft wel cruciaal dat je vrijmoedig bent. Als je alles geeft, dan zie je hoe Gods Geest doorbreekt.”

Op de onderstaande video is de gehele manifestatie in de middag te zien. Aan het einde roept Joey van den Akker op te ruimen om alle rommel, smerigheid en onreinheid bij Jezus te brengen. Bekijk de krachtige beelden:

De volgende manifestatie is op 22 oktober bij de Markthal in Rotterdam en op 23 oktober bij Zuidplein in Rotterdam. Klik hier voor meer informatie.

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 11 oktober 2021
Vorig artikel Ondernemen op Gods navigatie: ontdek de hemel als een OEN
Volgend artikel Gineke Beltman kreeg een sterke overtuiging om zich te laten dopen: ‘De reacties konden me niet weerhouden’
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Charis Bijbelschool lessen

Populaire artikelen

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”
29 september 2023
Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”
27 september 2023
Kindercoach Lotte Bloem schrijft op whiteboard
Volgens Fleur Agema (PVV) zouden kinderen vóór puberteit aan geslachtsverandering moeten beginnen – Kindercoach Lotte drukt ouders op het hart: ‘’Investeer in werkelijke identiteit van je kind’’
28 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Evangelisatie

In de Krimpenerwaard komen jonge mensen samen met een honger naar God: “Houd vast aan het Woord en er komt vuur”

29 september 2023
Sven Leeuwestein leest een boek
Dagelijks leven

Pas op voor apostel (s)hoppen

29 september 2023
God in Nederland

Indrukwekkende sessie over ‘sterven voor Jezus’ bij There is More-conferentie: “Haar doop-dag zou haar dood-dag worden”

29 september 2023
Blijdschap bij dopeling van Mozaiek071 in de Noordzee
God in Nederland

22 dopelingen legden hun oude levens af in de Noordzee: ‘’Dit zijn wat mij betreft de grootste wonderen’’ 

28 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?