Nijkerk – Aanstaande zondagavond vindt er in Nijkerk opnieuw een bijzondere genezingsdienst plaats van Schud de Plaatsen. De bijeenkomst begint om 19:00 uur in de Medialoods. Toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht via Eventbrite.
Tijdens eerdere diensten zagen bezoekers opmerkelijke genezingen plaatsvinden: mensen verlieten de zaal pijnvrij, zonder krukken en andere hulpmiddelen. De verwachting is dat ook deze avond opnieuw God zichtbaar zal bewegen.
“Keer op keer zien we dat Jezus Christus nog steeds geneest,” aldus de de organisatie. “We nodigen iedereen uit om te komen, samen te geloven en te verwachten dat God wonderen doet.”
Neem vrienden, familie of mensen mee die gebed of genezing nodig hebben, en verwacht dat God iets bijzonders gaat doen!
Praktische informatie:
📅 Datum: Zondag 16 november
🕖 Tijd: 19:00 uur
📍 Locatie: De Medialoods, Nijkerk
🎟️ Gratis toegang – tickets via Eventbrite-link




