Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Marokkaanse evangeliste Lisa reageert op aardbevingen moederland: “Mijn hart breekt om alle verloren zielen”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Marokkaanse evangeliste Lisa reageert op aardbevingen moederland: “Mijn hart breekt om alle verloren zielen”

Nienke Kruijt 13 september 2023
Delen
3 min leestijd
Marokkaanse evangeliste Lisa Darouri
Delen

Op vrijdagavond 8 september werd het zuiden van Marokko getroffen door een zware aardbeving. Het dodental in het islamitische land ligt momenteel boven de 2000 personen en loopt nog op. Marokkaans-Arabische evangeliste Lisa Darouri is geraakt door deze hartverscheurende ramp: “Het raakt me diep. Het is echt verschrikkelijk.”

Ondanks dat Lisa niet directe slachtoffers kent, heeft ze wel familie wonen in de buurt van het rampgebied in onder andere de stad Marrakesh. Vanuit haar achtergrond weet ze hoe deze ramp de islamitische bevolking raakt. “Deze mensen hebben geen hemelse Vader. Ze hebben alleen Allah als hun ‘voogd’, dat is een van zijn 99 namen binnen de islam, ze zijn dus niet als familie verbonden met God of met elkaar”, legt ze uit. Dit ziet ze ook bij de Marokkaanse gemeenschap in Nederland. “Ze worden hier vaak niet geaccepteerd en gediscrimineerd. Het is extra belangrijk dat we als christenen open armen hebben voor hen.”

Een van de belangrijke manieren waarop we als christenen uit kunnen reiken naar de Marokkaanse gemeenschap is door gebed. “Dit is niet alleen iets voor nu, maar nu wel extra dringend”, aldus de evangeliste. “Moslims kennen de Ware God niet. Ze hebben de Heilige Geest niet. Wanneer ze sterven, moeten ze hun ziel geven aan de engel des doods en worden ze wakker in het vuur. Het gaat hier om zielen voor de eeuwigheid. Het is zo verdrietig dat er zo veel mensen echt verloren zijn. Dat is een groot verdriet.”

Lisa roept dus op tot gebed voor een beweging van Gods Geest in Marokko en onder de Marokkaanse gemeenschap in Nederland. “Ga bidden, ga vasten, roep God aan. Bid dat zielen worden geraakt door de Heilige Geest, dat mensen dromen zullen krijgen en zullen zien dat Jezus de Weg, de Waarheid en het Leven is”, roept Lisa op.

“Het maakt niet uit of zo’n ramp gebeurt in een westers of christelijk land of in een islamitisch land. Er is zo veel nood in de wereld. Er gaan elke dag zo veel mensen verloren. Je ziet echt dat we nu te maken hebben met de barensweeën van de laatste dagen”, stelt Lisa. “Als christenen en als kerken is dit een oproep om te bidden, te vasten en zichtbaar te zijn door praktische hulp. Laten we zijn met open armen. Gods taal is de taal van de liefde. Hij houdt van de mensen en Hij verandert niet. Liefde toon je in woorden én daden. Laten we Gods liefde uitstorten over de Marokkaanse gemeenschap.”

Op de Facebookpagina die Lisa Darouri beheert – Marokkaanse Christenen in NL – deelde ze eerder een gebed voor Marokko.

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Nienke Kruijt 13 september 2023
Vorig artikel getuigenis profvoetballer Cedric Profvoetballer Cedric had alles, of toch niet? “Jezus overtreft het allemaal”
Volgend artikel De zaal tijdens It's Your Church met de Maasbach band op het podium De Stadskerk hield als gemeente een gebedsmarathon voor het nieuwe seizoen: ‘’Voor je het weet kun je als kerk ook te veel dingen doen. God moet het verschil maken, niet wijzelf’’
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”
27 september 2023
Kindercoach Lotte Bloem schrijft op whiteboard
Volgens Fleur Agema (PVV) zouden kinderen vóór puberteit aan geslachtsverandering moeten beginnen – Kindercoach Lotte drukt ouders op het hart: ‘’Investeer in werkelijke identiteit van je kind’’
28 september 2023
dopen Middelharnis - Dite Coumou
Dite Coumou ziet hoe mensen “zich losbreken van religie” tijdens doopdienst in Middelharnis: “God wil dit gebied weer geestelijk levend maken”
26 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

CU-Kamerlid Don Ceder wil een grote groep voorgangers samenbrengen in de Tweede Kamer: “Goed om een vuist te maken”

29 september 2023
Nieuws

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”

29 september 2023
Nieuws

Dineren voor het goede doel met Alpha Thuisrestaurant   

29 september 2023
Anthony Trustfull - Geef me liever Jezus
Nieuws

Nieuw album Anthony Trustfull met Nederlandstalige aanbidding: “Ik denk dat we de kracht van lofprijs nog onderschatten”

29 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?