Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Michael Koulianos over corona-debat: “Pak geen zwaard op die God jou niet heeft gegeven”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Michael Koulianos over corona-debat: “Pak geen zwaard op die God jou niet heeft gegeven”

Dick van den Bos
16 september 2020
Delen
4 min leestijd
Delen

“De aanwezigheid van God is ons thuis. Jezus is ons thuis. Psalm 42 beschrijft hoe de golven van Gods goedheid over ons heen komen. Als we leven in deze golven, dan gaat alles goed met ons. Wat er ook in de wereld gebeurt”, vertelt pastor Michael Koulianos in zijn preek.

“Er zijn zoveel mogelijkheden om een ruzie te beginnen in deze tijd. God heeft jouw argumenten en facebook-posts niet nodig. Hij heeft jou sowieso niet nodig, ook al zou je dat misschien verbazen. Maar met Hem gaat het goed. Soms zet God een stapje terug om te zien of je zonder Hem verder gaat of niet. Of jij de ‘held’ wil zijn en je eigen strijd wil voeren”, zegt Koulianos, die aangeeft dat dit niet betekent dat God je wel kan vragen om je ergens over uit te spreken.

“Het is toegestaan om van Hem te genieten. Vraag Hem om je aan te raken.”

De basis van ons leven hoort te zijn om te genieten van Hem, zegt Koulianos. “Het is toegestaan om van Hem te genieten. Vraag Hem om je aan te raken. Zeg: ‘Heer, ik heb honger’, kijk naar Jezus.”

“Misschien ben je een prediker, misschien ben je zeer gezalfd, maar laat het nooit de plek innemen van je eerste liefde. Jezus wil je aanraken, Hij wil je eerste liefde zijn. Je alles in allen.”

Scrollen
“Wil je gevuld worden door Hem? Of wil je liever een beetje scrollen, een beetje meer nieuws kijken? Nog een beetje scrollen. Heeft instagram je ooit gevuld met geloof? Het is beter om één dag in de voorhoven van Hem te zijn, dan duizend elders. Wil je dat?

In onze tijd zijn er veel mensen die een strijd voeren waar God hen niet voor geroepen heeft. Sommigen hier zijn betere politiek commentatoren dan ‘lovers’ van Jezus. We gaan conflicten aan met mensen die een mondkapje dragen, alsof die mensen geen christenen kunnen zijn. ‘Politieke geesten’ komen onze families binnen en zaaien verdeeldheid.”

“Terwijl Jezus door jou heen wil schijnen. Besef dat alle nieuwsorganisaties een agenda hebben. De duivel houdt ervan als je meer bezig bent met wat er in de wereld gebeurt, dan met Jezus zélf.”

Eer
“Wij christenen zijn mensen van eer. We eren mensen waar we het mee oneens zijn. Pak geen zwaard die God niet in je handen heeft geplaatst, want dan wordt het een vermoeiende strijd. De duivel is een ‘master mind’, hij is erin gespecialiseerd om je in een gevecht te laten belanden dat maanden duurt, waardoor je afgeleid wordt om aandacht te geven aan je eerste liefde.”

“Kijk naar Jezus! Wat er ook in de wereld gebeurt. Al wordt er een presidentskandidaat gekozen waar je niets mee hebt, kijk naar Jezus. Laat je hart vol zijn van Hem.” Hij vervolgt: “Ik hoor mensen zeggen: ‘De enige mensen die door corona sterven zijn oude mensen’” Sarcastisch: “Dat is eervol om te zeggen! Ik denk dat we ouderen weer moeten leren eren, in plaats van te zeggen dat ze ‘al 80 zijn’. Mozes werd pas geroepen toen hij 80 was.”

“Pak geen zwaard dat God niet in je handen heeft geplaatst, want dan wordt het een vermoeiende strijd.”

“De duivel wil graag oorlog. Nee, vriend, wij zijn Jezus-mensen. Overal waar je oneer en het belachelijk maken van mensen hoort, daar is ‘trots’ de wortel van. Moge de Heer ons vullen met zachtmoedigheid, want juist zij zullen de aarde beërven.”

Steun de missie van Revive!
Help onze impact te vergroten!

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel opwekking Hoe meer menselijke controle, hoe sneller opwekkingen verdwenen
Volgend artikel Het grote cadeau dat kwam toen we een vreemde man binnenlieten

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Het cruciale belang van gezond functionerende wachters: “Als wachters en leiders elkaar leren begrijpen, kunnen stormen voorkomen worden”

9 december 2022
Leandro Martosoewiknjo
PREMIUM

Leandro kwam door Bijbellezen tot geloof en bereikt nu duizenden mensen via de radio: “Suriname wordt bedekt met Gods ‘shalom’”

14 februari 2024
PREMIUM

Lara kwam tot bekering en houdt nu samenkomsten met dertig tieners die ze tot Jezus leidde op straat en op TikTok

11 april 2024
PREMIUM

Hoe zit het met het gevaar van de Kundalini-geest?

12 juli 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?