Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Pilotenechtpaar Ruth en Joost de Wit bereiden zich voor op Bijbelschool en delen in welk land ze gaan vliegen voor MAF
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Pilotenechtpaar Ruth en Joost de Wit bereiden zich voor op Bijbelschool en delen in welk land ze gaan vliegen voor MAF

Tirza de Jong 21 december 2022
Delen
4 min leestijd
Delen

Christelijk pilotenechtpaar Ruth en Joost de Wit waren een aantal maanden geleden in het nieuws, waar ze vertelden dat ze zouden stoppen met vliegen voor KLM en in plaats daarvan voor Mission Aviation Fellowship (MAF) zouden gaan vliegen. In welk land ze precies zouden gaan dienen, was destijds nog niet bekend, maar inmiddels is er meer nieuws. Afgelopen zondag deelde het echtpaar in hun thuisgemeente GODcentre over de bijzondere stappen die ze de komende tijd met hun twee kinderen gaan zetten.

“We gaan vliegen voor Mission Aviation Fellowship”, vertelde Ruth. “We gaan daar als vrijwilligers werken en voor minimaal vier jaar emigreren.” Joost: “We zijn al heel lang heel gepassioneerd over vliegen en als je kan vliegen voor God, dat is ultiem. Ik ben pas twee jaar geleden tot geloof gekomen en we staan nu hier. Ik kan het zelf bijna niet bevatten, maar dit wordt echt een mega avontuur.

MAF is een interkerkelijke organisatie en zit wereldwijd, in bijna 30 landen met 130 vliegtuigen. Het bestaat al heel lang en wij gaan er onderdeel van zijn. We zijn al anderhalf jaar bezig met de voorbereidingen. We moesten echt weer vliegles hebben, want dit is heel ander vliegwerk dan je bij KLM doet, dus we zijn al heel druk bezig geweest de afgelopen tijd.”

Ervaren piloten
“Tot nu toe was het nog onbekend waar wij precies zouden gaan dienen, maar inmiddels is dat bekend”, gaat Joost verder. “Dat is een van de redenen waarom we hier op het podium staan. Het is namelijk geworden: Kenia! Wij gaan naar Kenia. We zijn er zelf heel blij mee.

We hadden naar allerlei plekken kunnen gaan, want MAF heeft echt een gebrek aan ervaren piloten met name. In Kenia hebben ze nu met spoed twee ervaren piloten nodig en we zullen daar heel goed in het programma passen. Ook zijn we zelf heel blij dat we daar heen kunnen, want het is niet super ver weg van Nederland en er zijn goede scholen voor de kinderen. Daar zijn we ook heel dankbaar voor. Dan kunnen dat loslaten en echt vol aan de bak gaan voor MAF.”

Bijbelschool
Maar het pilotenechtpaar had nog meer nieuws. Joost: “De andere reden dat we hier staan, is dat we binnenkort in januari met het hele gezin naar Engeland gaan voor een Bijbelschool van tien weken. Het is intern; we gaan er wonen met meerdere gezinnen vanuit de hele wereld. Het is een internationale Bijbelschool: All Nations Christian College. Zij zijn gespecialiseerd op het voorbereiden van mensen op de zending. We gaan heel veel leren over het leven en werken in andere culturen voor God. We gaan alles aan de hand van de Bijbel doen.”

De aankondiging in GodCentre over hun land van bestemming en de Bijbelschool, deelden Joost en Ruth ook in een video op hun Facebook pagina. Bekijk de video hier:

Voor meer info over het initiatief van de familie De Wit of om het gezin te ondersteunen, klik hier.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 21 december 2022
Vorig artikel Jan Willem Meijer Een financieel gezegend leven in onzekere tijden
Volgend artikel Vier profetische woorden voor 2023
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick
26 mei 2023
Rotterdam Ahoy reageert op kritiek van AD op ‘religieuze programmering’
23 mei 2023
Screenshot van programma op Youtube waarop Benny geïnterviewd wordt met een houten achtergrond
Benny Elwuar verliest z’n baan na uitspraak rechter: ‘Intimidatie’
23 mei 2023
Groepsfoto van sprekers, het worshipteam en andere teamleden tijdens de SPEAK LIFE conferentie in Bunschoten
Matthew Helland blikt terug op SPEAK LIFE in Bunschoten: ‘’Het wordt steeds ‘normaler’ om jonge mensen zo accuraat te zien profeteren’’ 
22 mei 2023
Charis Bijbelschool lessen

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Enkele honderden komen samen in WTC Rotterdam voor ‘kerkstart’ Kathryn Krick

26 mei 2023
Opwekking nieuwe CDOpwekking nieuwe CD
Nieuws

Beleef de Pinkster­conferentie digitaal mee 

26 mei 2023
Nieuws

Gert-Jan Segers Adviseur Mensenhandel bij International Justice Mission

26 mei 2023
Nieuws

Zangeres Eline laat nieuw album ‘Levenswoorden’ horen tijdens landelijke theatertour

26 mei 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?