Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Presence aanbidt bij gevangenis Curaçao: “Gevangenen deden hun armen buiten de cellen en zwaaiden mee”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Presence aanbidt bij gevangenis Curaçao: “Gevangenen deden hun armen buiten de cellen en zwaaiden mee”

Tirza de Jong 8 maart 2023
Delen
4 min leestijd
Delen

Afgelopen maandag landde Wim Hoddenbagh met het team van Presence op Curaçao om daar God te aanbidden. Daar maakten ze meteen bijzondere dingen mee. Wim deelt op Facebook: “Het eerste wonder is dat we toestemming hebben voor Presence op het Brionplein! God is goed en de timing was weer fantastisch. Met het opstijgen en dalen richting dit eiland kwam de toestemming van de Gouverneur binnen. Alsof God zei: “Je laat Bonaire achter je en nu ga ik de deuren van Curaçao openen.’

Charlotte, een van de zangers van het Presence Choir vertelt: ‘We hadden voor elk eiland geloof om in een gevangenis te aanbidden. Op Bonaire was Wim alleen in een gevangenis. Op Curaçao had hij al een tijd contact met oud-kapelaan Norvin. Deze man bidt al 20 jaar voor openingen in deze gevangenis. Al drie keer is er hier een opwekking geweest in 2002, 2006, 2010 met elk jaar veel dopelingen.

Doorbraak

Via een officiële weg was er toestemming om woensdag in 1 blok te komen voor 2 uurtjes. Maar Wim en Norvin hadden geloof voor iets veel groters. Gisterenavond kwamen we op het plein voor de gevangenis bij elkaar om te aanbidden en bidden voor een doorbraak. We begonnen met wat liederen en Norvin bad en vertelde ons over de gevangenis. Daarna gingen we bij het hek staan en voorbede doen. Vervolgens liep ik wat van het hek af en zag ik celblokken in de verte. Ik liep een paar keer langs en hoorde dat er gereageerd werd vanuit de cellen op mijn langslopen. Ik liet dit weten aan de groep en we verplaatsten ons naar die plek, en de gevangen toegezongen. Zo zo zo bijzonder. Op het filmpje zie je dat ze hun armen buiten de cellen deden en meezwaaiden. Ze zongen later zelf ook een lied dat ze moegestreden zijn en Jezus willen aannemen. Later zongen ze Waymaker in het Spaans.

Met dat we hiermee bezig waren kwam er een bewaker vragen of het licht aan moest voor ons, gebeurde er iets bijzonders… Tijdens de aanbidding en het doorbraakgebed hadden Wim en Norvin een gesprek met de onderdirecteur van de gevangenis en kwam door een wonder de toestemming binnen om donderdag in de gevangenissen te getuigen, te bidden en te worshippen!

Bidden

We staan versteld van wat er is gebeurd. Je staat erbij, bidt en doet mee maar kan je niet voorstellen wat dit doet voor deze mensen. We zien heel erg uit naar donderdag en verwachten dat er een grote oogst zal zijn en er veel mensen gedoopt gaan worden!

Bidden jullie mee voor de gevangenen, dat ze in de komende dagen al een ontmoeting met Jezus mogen hebben zodat ze donderdag meteen ‘ja’ kunnen zeggen op datgene wat ze eigenlijk al ervaren hebben?’

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 8 maart 2023
Vorig artikel Mirjam Bikker en Fred Teeven aan tafel bij Goedemorgen Nederland CU-leider Mirjam Bikker botst met Fred Teeven over het onderwerp ‘gokken’ tijdens uitzending Goedemorgen Nederland
Volgend artikel Johan Toet op een podium in Venezuela met een menigte voor zich Vruchtbaar weekend in Venezuela met Johan en Brenda Toet: ‘’Na de ontelbare keuzes voor Jezus viel de Heilige Geest op het publiek en de mensen begonnen spontaan in tongen te bidden’’
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Mensen die willen bepalen wie wel of niet bij Opwekking mogen komen?
2 juni 2023
Hans Maat
Hans Maat over de do’s en dont’s van handen opleggen: “Voorzichtigheid is belangrijk, maar sla daar niet in door”
5 juni 2023
Vanuit Heart Cry gingen dit weekend 60 ‘refogelischen’ de straat op: “Je kunt niet bezorgd zijn om verlorenen, maar op de bank blijven zitten”
6 juni 2023
Eline Bakker
Zangeres ELINE brengt eerste lied van nieuwe album uit; ‘Je mag ook verliezen’
2 juni 2023
Charis Bijbelschool lessen

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Waarom moet het steeds weer om “genezing” gaan? Nou, hierom!

7 juni 2023
Maya Christ Ministries
Getuigenissen

Maya kwam op een ongewone manier tot Jezus

7 juni 2023
verkondig het evangelie Gospel of Christ Church uit Almere
Evangelisatie

Deel het evangelie met één druk op de knop door deze krachtige video

7 juni 2023
Gaetan Mbwete
PREMIUM

“De overheid moet gebouw-loze kerken helpen, dit raakt godsdienstvrijheid” – Motie van Gaetan Mbwete aangenomen op CU-congres

6 juni 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?