Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Registratie Pinksterconferentie van start, programma hangt nog af van coronamaatregelen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Registratie Pinksterconferentie van start, programma hangt nog af van coronamaatregelen

2 februari 2022
Delen
5 min leestijd
Delen

Op dinsdag 1 februari om 12.00 uur gaat de registratie van de Pinksterconferentie 2022 van start en kun je je aanmelden om van 3 t/m 6 juni de conferentie mee te beleven als daggast, kampeerder of medewerker.

Tekst: Stichting Opwekking

In Biddinghuizen en digitaal

We hebben geloof en verwachting dat we dit jaar weer een Pinksterconferentie in Biddinghuizen kunnen organiseren – met daggasten en kampeerders, vrijwilligers, bands, sprekers. We maken plannen en bereiden voor, in het besef dat we in alles van God afhankelijk zijn. Tegelijkertijd hebben we ook de keuze gemaakt om de digitale Pinksterconferentie niet meer los te laten: het is een voorrecht om de conferentie rechtstreeks te delen met mensen in huiskamers, met groepen op campings of met lokale kerken. Aanmelden kan via www.ikganaaropwekking.nl.

Opwekking 2022 en coronamaatregelen 

De Pinksterconferentie kenmerkt zich al meer dan 50 jaar door een open karakter waarbij iedereen welkom is. Door de zegen van God zijn we uitgegroeid tot een plek waar meer dan 50 duizend mensen, gelovigen uit allerlei kerken maar ook ongelovigen, bij elkaar komen om elkaar, maar vooral God te ontmoeten. Pinksteren is het feest van éénheid. Dat hopen we ook in 2022 weer te kunnen vieren in de polder bij Biddinghuizen.

Een groot evenement als de Pinksterconferentie is verplicht de normen en regels te volgen zoals beschreven in de evenementenvergunning. Die vergunning wordt verleend door de overheid die daarmee ook de kaders stelt voor het mogen organiseren van zo’n evenement. Dat betekent ook dat we ons aan eventuele coronamaatregelen moeten houden die door de overheid gesteld worden voor het evenement. Op dit moment is nog niet duidelijk of en welke maatregelen zullen gelden voor de Pinksterconferentie begin juni. We hopen natuurlijk dat er geen maatregelen meer zullen zijn en dat we in alle openheid de conferentie kunnen bezoeken.

Iedereen kan Pinksteren meevieren

Als organisatie hebben we vastgesteld dat de Pinksterconferentie bij een 3G maatregel door kan gaan. Onder andere door het organiseren van lokale pinkstervuurtjes overal in het land, is er voldoende mogelijkheid voor iedereen om naar eigen keuze deel te nemen aan de conferentie. Met hoeveel mensen en in welke vorm de conferentie dan doorgaat, is afhankelijk van de evenementenvergunning en de praktische consequenties hiervan voor de organisatie.

Daarnaast hebben we besloten dat als er een 2G maatregel ingevoerd wordt die ook van toepassing is op de Pinksterconferentie, we geen liveconferentie in Biddinghuizen organiseren. Vanwege de breedte van onze achterban en bezoekers willen we hiermee respect tonen voor ieders keuze voor wat betreft lichamelijke integriteit.

In de algemene voorwaarden boven het aanmeldformulier staat verder beschreven hoe we omgaan met eventuele betaalde bedragen voor aanmelding als deze situatie zich voor zou doen.

In het kader van bovenstaande informatie is het belangrijk om te benadrukken dat de aanmelding van alle deelnemers, ook daggasten, die vanaf de Pinksterconferentie 2022 van toepassing is, in het geheel niets te maken heeft met coronamaatregelen. 

Thema: Diep geraakt

Het thema van de conferentie is ‘Diep geraakt’, een thema dat is gebaseerd op het verslag in Handelingen 2:37-39. Nadat Petrus vertelt over Jezus, zijn dood en opstanding en hoe de uitstorting van de Heilige Geest deel uitmaakt van het plan van God voor het leven van ieder mens, staat er dat zijn toehoorders ‘diep in het hart werden geraakt’. Ruben Flach: “We geloven dat als het woord van God gepredikt wordt – de boodschap van Jezus en het kruis – mensen van alle leeftijden en achtergronden diep geraakt zullen worden door de liefde van Jezus en door de Heilige Geest. Dan zal er bekering plaatsvinden, zal God vergeving schenken en zullen mensen (opnieuw) vervuld worden met de Heilige Geest. Alleen dan zullen we in staat zijn om uit te gaan in zijn naam om de boodschap van redding te delen in een wereld die Jezus nodig heeft.”

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
2 februari 2022
Vorig artikel Eline Bakker Koorleden gezocht voor tour Eline Bakker
Volgend artikel Mooie beelden vanuit Brazilië: jongeren aanbidden God in de openlucht
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Rauwe evangelieboodschap zet jongerentent Opwekking in de fik, media schrijven over ‘opgewekte’ jeugd
30 mei 2023
Bezoekers Opwekking verwonderd over ‘regenboogcirkel’ om de zon
30 mei 2023
meisje
Twaalfjarig meisje ziet de hemel na fataal ski-ongeluk: “Jezus gaf me zoveel vrede, troost en vertrouwen”
31 mei 2023
Opwekking 2023 – naar schatting 60.000 mensen beleven Pinksterconferentie met het thema: ‘Maar wij zien Jezus’
30 mei 2023

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

De kunst van verschijnen in vijf stappen

2 juni 2023
Nieuws

SGP behoudt twee zetels in Eerste Kamer: “Stemt dankbaar”

2 juni 2023
Nieuws

Deze City App verbindt evangelisten en lokale kerken in Nederland aan elkaar, om nieuwe zielen te discipelen

2 juni 2023
Eline Bakker
Nieuws

Zangeres ELINE brengt eerste lied van nieuwe album uit; ‘Je mag ook verliezen’

2 juni 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?