Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Reyer brengt in aanloop naar Pasen twee nieuwe singles uit
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Reyer brengt in aanloop naar Pasen twee nieuwe singles uit

Dick van den Bos 31 maart 2022
Delen
2 min leestijd
Delen

Reyer brengt in aanloop naar Pasen twee nieuwe singles uit. Dit maakte hij onlangs bekend in een live stream op zijn social media kanalen. 

De 33-jarige worship artiest, bekend van liederen als ‘Jezus Overwinnaar’, ‘Waardig is Uw naam’ en ‘Ik weet hoe goed mijn God is’, werd getriggerd door een bericht wat hij las online waar werd gezegd dat er maar weinig moderne uptempo Paasliederen zijn. “Ik voel dan bijna meteen een drive en een enthousiasme om daarin te voorzien als tekstschrijver”, legt de songwriter uit.

“Ik wilde de krachtige hoop van de opstanding op een nieuwe manier beschrijven en vertalen naar muziek die aansluit op de tijdsgeest van vandaag”. Hij maakte het lied ‘Nieuw Leven’, een lied wat de luisteraar uitnodigt om mee te gaan naar het lege graf, te kijken naar Jezus handen als op de opgestane gekruisigde Heer en het nieuwe leven te omarmen wat Hij geeft. Hij schreef het af met vertrouwde co-writer Kees Kraayenoord, die het binnenkort ook in zijn kerk Mozaiek0318 zal introduceren. 

Daarnaast werd de Arnhemse muzikant geraakt door een nieuw lied van Passion Music: ‘What He’s Done’. In Nederland nog niet heel bekend. Reyer legt uit: “Ik kwam het lied bij toeval tegen op Spotify, en net als met ‘Toon mij Uw glorie’ en ‘Voldoende voor vandaag’ raakte het me meteen. Het voelt als een instant classic, een hymne. En daarnaast houd ik van liederen die direct naar Hem wijzen in aanbidding. Ik vertaalde het en benaderde Sera van de Vijver om het met mij te zingen”. Het tweede lied ‘Wat Hij deed’ is dus een duet, dat net als ‘Nieuw Leven’ op 3 april verschijnt op de bekende platforms. 

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Dick van den Bos 31 maart 2022
Vorig artikel Hans Maat Een toekomst vol van hoop – een middag van vurig gebed samen met jou vanwege de tijd waarin wij leven!
Volgend artikel Nunspeet verlangt naar eenheid: “kerkmuren vallen weg als we zoeken naar wat ons bindt in plaats van wat ons scheidt.”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”
29 september 2023
Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”
27 september 2023
Kindercoach Lotte Bloem schrijft op whiteboard
Volgens Fleur Agema (PVV) zouden kinderen vóór puberteit aan geslachtsverandering moeten beginnen – Kindercoach Lotte drukt ouders op het hart: ‘’Investeer in werkelijke identiteit van je kind’’
28 september 2023
Charis Bijbelschool lessen

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Nieuws vanuit There Is More in Ede: vanavond gratis toegang tot genezingsdienst

30 september 2023
Nieuws

CU-Kamerlid Don Ceder wil een grote groep voorgangers samenbrengen in de Tweede Kamer: “Goed om een vuist te maken”

29 september 2023
Nieuws

Debora ontvangt indringend woord voor Nederland: “Bouw, voordat gebouwen massaal vallen”

29 september 2023
Nieuws

Dineren voor het goede doel met Alpha Thuisrestaurant   

29 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?