Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Sanne Popijus bidt voor moeilijk lopende vrouw: “Het raakte haar”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in NederlandNieuws

Sanne Popijus bidt voor moeilijk lopende vrouw: “Het raakte haar”

Dick van den Bos
22 juli 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

Sanne Popuijs is een jonge christelijke vrouw die graag gehoorzaamt als God iets aan haar vraagt. Dat gebeurde ook eerder deze maand, toen ze langs een slechtlopende vrouw liep. “Het viel me op dat ze niet zo soepel liep. Zonder lang na te denken sprak ik haar aan en vroeg of ze pijn had in haar heup”, vertelt ze.

“Ze gaf aan dat ze inderdaad een zeer been en een zere heup had. Ik vroeg of ik voor haar mocht bidden dat de pijn weg zou gaan. ‘Nee hoor, dankje’, zei ze. Ik zei dat ik vaker voor mensen bid en dat God nog steeds wonderen doet. Ik vertelde daarbij dat ik vorige week nog een man had zien genezen van doofheid. Ik zei lachend: ‘u heeft niets te verliezen, toch? Het kan alleen maar beter worden.'”

“‘Nou oké dan’, stemde ze toe. Ik vroeg haar om de pijn een cijfer te geven van 0 tot 10. Het was een serieuze 6. Ik vroeg of ik mijn hand op haar been mocht leggen en sprak een kort gebed uit. Daarna vroeg ik haar om te testen of er iets veranderd was. Ze liep een paar stappen en keek me verbaasd aan. ‘U hoeft niet aardig te zijn hoor’, zei ik. ‘Maar eerlijk.. is er iets anders?’ ‘Ja het is veel minder!’, zei ze.”

Pijn helemaal weg
Uiteindelijk mocht Sanne nog een keer bidden en toen was de pijn helemaal weg. “We praatten nog kort over de liefde van God en de kracht van de Heilige Geest die in de gelovigen woont. Blij, verrast en onder de indruk scheidden onze wegen zich weer.”

“Waarom deel ik dit? Als eerste om God de eer te geven want zeg nou zelf, dit is toch geweldig? Als tweede om jou aan te moedigen om te bewegen in de cadeautjes (gaven) van de Heilige Geest. Jezus zei: degenen die in Mij geloven zullen dezelfde dingen doen als Ik, zelfs nog grotere! (Joh 14:12)”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Martin de Jong Is het gevecht tegen abortus verloren?
Volgend artikel Op het landgoed van Henk-Jan is God aan het werk: “Mensen roepen op hun knieën de Heer aan”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Getuigenissen

Celine ontdekte: God heeft een partner voor mij klaarstaan. Ze stopte met overmatig daten

16 juni 2022
Nieuws

Gospelicoon Kirk Franklin voor World Tour naar Nederland

26 augustus 2025
Nieuws

Zaar Goedemans lanceert podcast ‘SisTalks’: “Kom met Uw Geest Heer, dat we geïnspireerd mogen raken”

18 april 2025
Circuit Riders
Nieuws

Circuit Riders doen Amsterdam aan: 300 jongeren uitgezonden

31 januari 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?