Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Evangelisten en aanbidders zaaiden dit weekend op veel plekken in Nederland : “Een man voelde geen pijn meer en opende zijn hart voor Jezus!”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Evangelisten en aanbidders zaaiden dit weekend op veel plekken in Nederland : “Een man voelde geen pijn meer en opende zijn hart voor Jezus!”

T. de Jong
22 augustus 2022
Delen
7 min leestijd
Delen

Een groep van vijf evangelisten ging vrijdag in Zwolle de straat op om het evangelie te brengen en voor mensen te bidden. Evangelist Ferry van der Marel deelde zaterdag een verslag op zijn Facebookpagina. “Het mooie was dat er nog vele andere dappere strijders bezig waren om het goede nieuws te verkondigen. Misschien in totaal wel 50 tot 100 man”, vertelt hij. Niet alle mensen voor wie gebeden werd, werden op slag genezen, maar elke persoon kwam in aanraking met het evangelie. God gaat verder met een ieder van hen. Ondertussen verzorgde InSalvation zondag bij het Zomerfeest in Gorinchem de aanbidding bij een kerkdienst in de open lucht. “Fantastisch weer, kerkmuren die wegvallen en stemmen die samensmelten voor de Hoogste Koning”, meldde de band op Facebook. Ook in de straten van Emmeloord, Urk en Hoogezand klonk het evangelie en werd God dit weekend aanbeden. De Good News Truck deelde impressies daarvan op Facebook. Lees hieronder eerst het verslag van Zwolle en bekijk onderaan het artikel de prachtige video van de Good News Truck.

Kniepijn
“In een gesprek met een groep jongens vertelde een van hen soms last van zijn knie te hebben. Hij nam plaats op de stoel en liet voor zich bidden. Op dat moment had hij geen pijn, dus kon hij niet nagaan of hij genezen was. Een van ons deelde zijn bekeringsverhaal met de groep waarna de jongens hun weg vervolgden.”

Rugpijn en doofheid
“Een vrouw met een rollator nam plaats op de stoel en wilde graag van haar rugpijn en doofheid af. We legden haar de handen op en spraken meerdere keren genezing uit in de machtige Naam van Jezus Christus. Er kwam geen directe verbetering. Ze nam wel een evangelisatieboekje in ontvangst.”

Schouderpijn
“Er liep een man langs ons die een hele tijd naar onze Healing Station banner bleef kijken. Hij besloot uiteindelijk om naar ons toe te komen en vroeg ons wat we aan het doen waren. Nadat we dit aan hem verteld hadden, vertelde hij ons ook een wedergeboren christen te zijn. Hij wilde graag van de pijn en stijfheid in zijn schouders af. Na een keer gesproken te hebben in Jezus naam verdween alle pijn en stijfheid! Aan het einde van onze outreach kwam hij nog terug om wat te drinken voor ons te brengen. Halleluja!”

Genezing en bekering
“We hadden een goed gesprek met een man in een scootmobiel. De man had veel pijn in zijn lichaam. Er waren dingen kapot en hij zat dagelijks aan de morfine. We vertelden hem wat we aan het doen waren. De man twijfelde. Hij had al zoveel gedaan om van zijn lichamelijke ongemakken af te komen dat hij al zijn hoop was verloren.

Na enig aandringen mochten we hem toch de handen opleggen. Na drie keer volledige genezing uitgesproken te hebben in de Naam van Jezus veranderde het gezicht van de man. Hij stond op uit zijn scootmobiel en keek erg verbaasd. De pijn was bijna weg.

Iemand uit onze groep die er voor het eerst bij was, legde haar hand op de schouder van de man en beval nogmaals zijn lichaam volledig te genezen. De man keek nu nog verbaasder en vertelde geen pijn meer te voelen! De man vertelde gelovig te zijn, maar we ervoeren dat hij niet wedergeboren was. We vertelden hem over geloof, bekering en doop. De man opende zijn hart voor de Here Jezus en bad een gebed met ons. We gaven onze gegevens om in contact te blijven en om de beste man eventueel te dopen en te discipelen.”

Relatie, niet religie
“Een vrouw met een rollator vertelde ook gelovig te zijn, maar ook bij haar ervoeren we dat het meer religie was dan dat ze een relatie met de levende God had. We deelden het goede nieuws met haar, mochten voor haar bidden en gaven haar een boekje mee.”

Beenlengteverschil genezen
“Een groepje jongeren werd door ons staande gehouden. Er volgde een goed gesprek met twee van hen. Een van hen was een dame die iedere dag pijn had. Ze had holle voeten, een holle rug en beenlengteverschil. Ze nam plaats op de stoel waarna door gebed haar benen gelijk kwamen. Ze voelde dat er iets gebeurde in haar ene been. We konden hierna veel met haar delen.

Een vriendin van haar vertelde niet zoveel met het geloof te hebben. Toch konden we ook aan haar veel vertellen en mochten we uiteindelijk voor haar bidden. Na het gebed vertelde ze een enorme blijdschap te ervaren. Beide vrouwen namen materiaal in ontvangst en vervolgden vrolijk hun weg.”


Last van knie
In een gesprek met een vrouw vertelde ze al vier maanden last te hebben van haar knie. Ze nam plaats op de stoel en liet voor haar bidden. Er kwam geen directe verbetering. Wel wilde ze graag ons telefoonnummer hebben, zodat ze ons kan bellen als ze in de komende tijd wel genezing ervaart. Ze nam ook nog een boekje in ontvangst.”

Ferry besluit: “We hadden verder nog wat gesprekken, mochten voor wat mensen bidden en deelden materiaal uit. God is goed!”

Good News Truck op Urk
Het team van de Good News Truck liet op Facebook weten: “Velen hebben het Goede Nieuws in Emmeloord gehoord. 11 mensen zijn gered en 3 hebben daarvan zijn gedoopt, waaronder een ex-moslima. God is zo goed! Jezus redt en de Heilige Geest overtuigt.” Ook deelde het team een video van de outreach op Urk. Bekijk deze hieronder:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Leven in je bestemming, hoe doe je dat? – 3 belangrijke aandachtspunten op een rij
Volgend artikel Acht stappen om vrij te komen van een geest van armoede
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Bob Houter vertelt waarom je gewoonten moet inbouwen: “Een goed idee houdt je hoofd maar een paar dagen vast!”

24 december 2021
Getuigenissen

Echtpaar wordt in dezelfde dienst van 35 jaar lang aanwezige schade genezen: “God is zo goed!”

16 augustus 2022
Getuigenissen

Renske vroeg God of Hij haar nog een kindje wilde geven; God gaf een bijzonder antwoord!

7 april 2022
God in Nederland

Acht verschillende kerken reiken eensgezind uit naar verlorenen in Zoetermeer

18 juni 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?