Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Oproep aan 1.000.000 gelovigen om te bidden voor opwekking in Israël tijdens Grote Verzoendag
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Oproep aan 1.000.000 gelovigen om te bidden voor opwekking in Israël tijdens Grote Verzoendag

T. de Jong
24 augustus 2023
Delen
3 min leestijd
Mike Bickle
Delen

“We gaan proberen om een miljoen mensen bij elkaar te krijgen op Jom Kipoer (Grote Verzoendag) om een uur lang te bidden”, deelde Ron Cantor woensdag op zijn YouTube-kanaal. “We willen gelovigen vanuit de hele wereld mobiliseren om op Jom Kipoer het samen uit te roepen naar God voor een uitstorting van Zijn kracht op het Joodse volk. Niet alleen voor het Joodse volk in Jeruzalem, maar voor de Joden over de hele wereld”, vertelt Mike Bickle in dezelfde video. Het is een oproep die vervolg geeft aan de 21 dagen bidden en vasten die eerder dit jaar plaatsvond, waar zo’n vijf miljoen christenen wereldwijd voor Israël baden en vastten. Dat initiatief kwam ook van o.a. de International House of Prayer (IHOP) waarvan Mike Bickle de oprichter is.

“Miljoenen Joodse mensen wijden zich tijdens Jom Kipoer toe om van God te horen”, gaat Bickle verder. “Ze stellen zichzelf kwetsbaar op voor de Heilige Geest, of ze dat nu door hebben of niet. Tegelijkertijd heb je dan een miljoen gelovigen van over de hele wereld die het uitroepen naar God om deze harten aan te raken. Bij de IHOP houden we op Jom Kipoer een gebedsbijeenkomst van een uur samen met GOD TV.”

Cantor vult aan: “Paulus lijkt in Romeinen 11 te zeggen dat als Israëls verwerping van de Messias het boek Handelingen heeft veroorzaakt, dat Israëls omarming van het evangelie grote rijkdom zal omvatten wat opwekking betreft – groter dan het boek Handelingen. We zullen weer samen bidden. Je kunt een uur meebidden op 25 september (Jom Kipoer) of zelfs op de avond van 24 september.”

Opwekking

Bickle: “De opwekking in de volken van de wereld is bijbels gezien sterk gerelateerd aan dat de volken voor Israël bidden. Veel mensen wisten dat niet. Ze dachten dat als ze voor opwekking voor hun land bidden, dat er dan opwekking zal komen – en in kleine mate is dat ook wat zal gebeuren. Maar er is een bijbelse connectie: als ze voor Jeruzalem, voor Israël bidden, raakt het Israël en komt het terug naar hun eigen stad en land.”

Cantor besluit: “Ik heb de indruk dat Yeshua tot ons, Zijn lichaam wereldwijd, spreekt en dat Hij zegt: ‘De Joodse mensen hebben jullie het evangelie gegeven. Kunnen jullie Mij nu een uur geven om voor opwekking onder Mijn fysieke broeders en zusters te bidden? Kun je een uur lang voor opwekking in Israël bidden?’”

Klik hier voor meer info over dit gebedsinitiatief voor Israël tijdens Jom Kipoer.

Bekijk hier de video:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Jezus wil de vervulling van ons werk en onze agenda zijn
Volgend artikel Wild water en hard waaiende boomtakken tijdens een orkaan of tyfoon Doen wat Jezus deed: Spreken tegen de storm – Tyfoon verzwakt en verandert van koers
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Wij geven elke week een boek weg

22 oktober 2021
Klimaatviering
Nieuws

Verdiepend artikel klimaatactivisme in de kerk

31 oktober 2023
Gouverneur van Curacao zingt mee met Presence Choir
Nieuws

Gouverneur van Curaçao als aanbiddingsleidster en strijd tussen licht en duister op Aruba – Presence zet krachtige aanbidding voort

13 maart 2023
PREMIUM

Koffiebranderij Roast ’n Toast ontstond vanuit een tuinhuis; oprichter Aart van Ravenswaaij stapte uit in geloof na het plotselinge verlies van zijn baan

17 mei 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?