Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Animatiefilm The JESUS Film: “Terwijl de wereld verandert, zullen we blijven innoveren”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in de wereldNieuws

Animatiefilm The JESUS Film: “Terwijl de wereld verandert, zullen we blijven innoveren”

Sofie van de Vreede
4 december 2023
Delen
2 min leestijd
Jesus Film Project
Screenshot van Jesus Film Project op YouTube
Delen

The Jesus Film Project werkt aan een nieuwe, geanimeerde versie van The JESUS Film. Deze film gaat over het leven van Jezus, en het idee achter de animatie is om een versie te maken voor jong en oud.

Het plan is dat de film met kerst 2025 klaar is. De film zal vooral gebaseerd zijn op de christelijke evangeliën. De originele JESUS Film zal erin terug te vinden zijn, maar het wordt ook in een nieuw jasje gestoken. “Een wereldwijde bioscooprelease wordt verwacht in december 2025,” verkondigt The Jesus Film Project. “De film zal ook beschikbaar zijn op digitale platforms.”

De reproductie is ontstaan uit de wereldwijde impact van de originele JESUS-film en meer dan 40 jaar Bijbelvertaalwerk en taalproductie. Op termijn zal deze film dan ook beschikbaar zijn in meer dan 2.000 verschillende talen. “In de loop der jaren hebben we met onze partners samengewerkt om hulpmiddelen te ontwerpen die taal- en geletterdheidsbarrières doorbreken, zodat iedereen het verhaal van Jezus kan ervaren, waar ter wereld ze zich ook bevinden.”

Het productieteam bestaat uit verschillende bijbelgeleerden en archeologen, maar ook digitale kunstenaars die onder meer Pixar-, Disney- en Star Wars-films op hun naam hebben staan. “Deze makers maken gebruik van baanbrekende digitale innovaties om een film af te leveren die op verschillende platforms kan worden bekeken.”

Jesus Film Project streeft ernaar om mensen over de hele wereld te helpen Jezus te leren kennen. “We hebben ons gericht op het bereiken van iedereen, overal, met speciale aandacht voor de gebieden van de wereld die het minst toegang hebben tot het evangelie. Terwijl de wereld verandert, zullen we blijven innoveren, ons aanpassen en nieuwe technologieën gebruiken om de wereld te bereiken met het verhaal van Jezus.”

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

TAGGED:EvangelisatieJezus

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Presencce Presence in aanbidding op de Dam: “We bidden specifiek voor de situatie in de wereld en in ons land”
Volgend artikel Jarno en Liesbeth van Dijk bij GOD Radio Jarno en Liesbeth van Dijk leidden als twintigers al een kerk: “Als de samenleving koud is, dan moeten Gods kinderen de thermostaat hoger zetten”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

LIVEBLOG CELEBRATE NUNSPEET: aanvurende preek van Dite Coumou en grote stroom aan dopelingen in Nunspeet
1 juni 2026
Van de week onrust, nu aanbidding op het strand in Scheveningen
29 mei 2026
Moderne Daniël: Schotse jongen weigert om tijdens scoutingexcursie naar moskee te knielen
29 mei 2026
Opwekking nodigde Christian Tan uit voor seminars over eeuwig oordeel: ‘Mensen besloten te breken om onreine patronen’
29 mei 2026

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

“Mag ik geloven en toch worstelen?” – Robbie van Veen deelt op De Betteld een boodschap over uitdagingen in het geloof

17 juli 2025
Nieuws

De tijd van het einde – Zes studieavonden over Daniël

25 maart 2024
Nieuws

EO-Jongerendag 2022 gaat door: “Weggeblazen door gigantische steun van onze achterban!”

22 november 2021
Nieuws

Pastor Martin de Jong over ‘jij-dag’ in taalgids OCW: “Dit is grensoverschrijdend”

9 april 2026
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?