Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Grootste digitale uitgeverij van Europa toont solidariteit met Israël: “Als je anti-Israël bent, zoek je maar een nieuwe baan”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Nieuws

Grootste digitale uitgeverij van Europa toont solidariteit met Israël: “Als je anti-Israël bent, zoek je maar een nieuwe baan”

Tirza de Jong 23 juni 2021
Delen
3 min leestijd
Delen

Bij het Duitse mediabedrijf Axel Springer werd de Israëlische vlag een week lang uitgehangen. Het bedrijf deed dit als gebaar van solidariteit met joden tegen antisemitisme. Daarop uitten verschillende werknemers klachten. De CEO van Axel Springer reageerde: “Als je anti-Israël bent, zoek je maar een nieuwe baan.”

Tijdens een bijeenkomst op donderdag voor werknemers, sprak CEO Mathias Döpfner over klachten die waren geuit over een Israëlische vlag die buiten het hoofdkantoor van het bedrijf in Berlijn hing. De vlag hing daar als teken van solidariteit met de Joodse gemeenschap en Israël. Een gebaar van solidariteit nadat er vorige maand een golf van antisemitische demonstraties plaatsvond.

Döpfner had een krachtige boodschap voor alle klagende werknemers: ze moeten op zoek naar nieuwe banen. De bijeenkomst voor de 16.000 werknemers was gericht op het behandelen van de klachten over de Israëlische vlag.

Antisemitische demonstraties
“Ik denk, en ik ben heel openhartig tegen u, dat iemand die een probleem heeft met een Israëlische vlag die hier een week wordt uitgehangen na antisemitische demonstraties, een nieuwe baan moet zoeken”, zei hij. “Na deze weken van verschrikkelijke antisemitische demonstraties, hebben we op ons hoofdkantoor naast de Europese vlag, de Duitse vlag (en) de Berlijnse vlag, gezegd dat we de Israëlische vlag een week lang uithangen als een gebaar van solidariteit. Wij accepteren dit soort agressieve antisemitische bewegingen niet.”

Hij vervolgde dat sommige werknemers zeiden dat ze niet wilden werken voor een bedrijf dat de Israëlische vlag voert. “Dat is denk ik ook een goed punt … Deze persoon past niet bij het bedrijf en haar waarden … Het is heel simpel.”

Grootste digitale uitgeverij Europa
Axel Springer, opgericht in West-Duitsland in 1946, is de grootste digitale uitgeverij in Europa en is eigenaar van Bild, Die Welt, Business Insider, Politico Europe en andere mediaorganisaties. Het bedrijf is ook eigenaar van de grootste advertentiewebsite van Israël, Yad2.

Op haar website vermeldt Axel Springer als een van de vijf essentiële waarden: “Wij steunen het Joodse volk en het bestaansrecht van de staat Israël.”

Lees hier het Engelse artikel.

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 23 juni 2021
Vorig artikel Christelijke ziekenhuismedewerker bidt voor dode patiënt die vervolgens tot leven komt
Volgend artikel Kinderdoop of geloofsdoop?

Populaire artikelen

Lars met op de achtergrond natuur
Lars ontving bevrijding van een angst- en eetstoornis en van homoseksuele gevoelens: ‘’Gods liefde is zo groot dat Hij veel meer voor je heeft’’
25 september 2023
Eindtijdvoorspellers zetten hun geld op najaar 2023 – Brabantse pastor roept op: ‘Alsjeblieft, stop’
22 september 2023
‘Juist radicale mensen worden gezegend’ – samenkomst in Ede vuurt gelovigen aan, 15 mensen laten zich dopen
22 september 2023
Ruben Flach, algemeen directeur van Stichting Opwekking, kondigt vertrek aan
22 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Kunstwerk met Asjera-afgodsbeeldjes vernield door geëmotioneerde bezoekster: “Er is maar één God!”

27 september 2023
Narine
Nieuws

Duizenden Armeniërs op de vlucht uit Nagorno-Karabach: “Er is een etnische zuivering gaande”

27 september 2023
Nieuws

‘Hij is’ en ‘Lech Lecha’ organiseren indrukwekkende studiereis naar Jeruzalem

27 september 2023
PREMIUM

Hoe veel kerken zichzelf vanwege ‘Woord-armoede’ naar het kerkhof dragen

26 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?