Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Baptistengemeente doopt zes mensen in de rivier de Reest in Meppel: “Vandaag wil ik mezelf aan Jezus geven”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Baptistengemeente doopt zes mensen in de rivier de Reest in Meppel: “Vandaag wil ik mezelf aan Jezus geven”

Tirza de Jong 27 juni 2022
Delen
3 min leestijd
Delen

In de rivier de Reest in Meppel lieten zondag 6 mensen zich dopen. Voorganger Johan Otten van de Baptistengemeente Meppel deelde dat in een bericht op Facebook. Ook de Meppeler Courant schreef er een bericht over. Hoewel die vermeldde dat er 5 dopelingen waren, liet Otten weten dat “er niet 5, maar zelfs 6 dopelingen” waren. De kandidaten hadden bijzondere getuigenissen. Een aantal dopelingen vertelden als kind al gedoopt te zijn, maar zich nu toch als volwassene te willen laten dopen. Lees hier een aantal van hun getuigenissen.

Bonne vertelt: “Vorig jaar heeft mijn vrouw zich hier laten dopen. Ik ben zelf ooit als kind gedoopt. Daar was ik heel trots op, dat mijn ouders dat hadden gedaan. Voor mij was het een stukje afbreuk voor mijn ouders als ik mij (als volwassene) zou laten dopen.

Ik heb er lang over nagedacht. Door boeken te lezen en erover te praten, ontdekte ik: je kunt het ook met andere ogen bekijken. Je kunt het zien als een waardering naar je vader en moeder dat zij jou aan God gegeven hebben toen je nog een baby was.

Als je terugleest naar hoe de besprenkeling ontstaan is, doe je eigenlijk tekort aan wat Jezus bedoelt. Hij zegt: laat je dopen en dat watergraf wil ik graag ingaan. Ik wil mijn ouders eren dat ze mij als kind aan God gegeven hebben en nu mag ik laten zien dat God mij aanneemt als een volwassen mens die Hem belijdt. Vandaag wil ik mezelf aan Jezus geven.”

Luister naar je hart
Jeroen deelt: “Vanuit mijn roots heb ik met de doop geworsteld, want ik ben ook als kind gedoopt. Ik geloofde zeker in God en toen ik 18 was heb ik belijdenis gedaan.” Toch ging hij op in de drukte van het leven, vertelt hij verder.

Door een moeilijke gebeurtenis in zijn leven werd hij stilgezet en gaf hij zijn leven opnieuw aan God. Met de volwassen doop worstelde hij nog wel veel, maar toch kreeg hij de zekerheid dat het goed was om te doen:

“Ik wil echt mijn oude leven afleggen en in mijn nieuwe leven met Hem opstaan. Zoals jij zo mooi zei (knikt naar een broeder): ‘Laat alle regeltjes en theorieën nou los en luister naar je hart’. Toen dacht ik: ik moet het gewoon doen, ik wil me nu laten dopen.”

Ook de Surinaamse Tanja liet zich dopen en vertelt kort, maar krachtig: “Ik ben heel christelijk opgevoed en nu maak ik de keus om me te laten dopen.”

Wat een feest! Kijk hier de doopdienst met getuigenissen terug:

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Tirza de Jong 27 juni 2022 27 juni 2022
Vorig artikel ”Iedereen die met krukken of rollator de dienst binnenkwam ging zonder naar buiten…” Genezingscampagne in Hoogezand ziet tientallen wonderen
Volgend artikel Honderden christenen namen dit weekend deel aan Muskathlon@home: “In beweging voor de vervolgde kerk”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Revive Business Platform

Populaire artikelen

Rianne ontdekte het werk van de Heilige Geest en deelt dat in haar ‘traditionele’ kerk: “Ik kom om te halen, maar nog meer om te brengen”
30 november 2023
Anouk Altorf
Jeugdleider Redemption Church ziet radicalisering bij jeugd: “Ik wil jou respecteren, maar dan zul jij ook mij moeten respecteren, en ik geloof in God”
4 december 2023
Jarno en Liesbeth van Dijk bij GOD Radio
Jarno en Liesbeth van Dijk leidden als twintigers al een kerk: “Als de samenleving koud is, dan moeten Gods kinderen de thermostaat hoger zetten”
4 december 2023
Thomas Lijten ziet veel jonge mensen die God vinden: “Als ze hun leven geven, kan ik wel janken”
30 november 2023

Vergelijkbare artikelen

EC Vredekerk
God in Nederland

Doopdienst EC Vredekerk Hoogezand haalt het nieuws: “Ik gun het ieder mens, een ontmoeting met Jezus”

6 december 2023
Daughters of Zion
Evenementen

Daughters of Zion organiseert “avond van vrije aanbidding vanuit creativiteit”

6 december 2023
RUAH
Evenementen

Zo’n 200 mensen ervaren de kracht van profetie tijdens RUAH-training: “Wauw, God werkt door ons heen!”

5 december 2023
Cody Gakpo
Getuigenissen

Liverpool-speler Cody Gakpo luistert Eline Bakker

5 december 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?