Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: ”Iedereen die met krukken of rollator de dienst binnenkwam ging zonder naar buiten…” Genezingscampagne in Hoogezand ziet tientallen wonderen
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

”Iedereen die met krukken of rollator de dienst binnenkwam ging zonder naar buiten…” Genezingscampagne in Hoogezand ziet tientallen wonderen

Elise Lente Meester 27 juni 2022
Delen
4 min leestijd
Delen

Afgelopen weekend hield Frontrunners Ministries onder leiding van Tom de Wal een genezingscampagne in de Vredekerk in Hoogezand. Tijdens de vier diensten vonden er allerlei wonderen en genezingen plaats. Ook kwamen tientallen mensen tot geloof en lieten zich hetzelfde weekend nog dopen, en werden vervuld met de Heilige Geest. Tom de Wal deelt hoe iedereen met krukken of een rollator zonder de apparaten naar buiten wandelde.

Tom: ”Het evangelie bestaat niet alleen uit de vergeving van zonden maar ook de genezing van ziektes. Jezus noemt genezing en bevrijding het brood van de kinderen (Mat. 15:26). We bidden dan ook heel vaak voor genezing, zoals de Geest het leidt. De ene keer is dat door handoplegging, de andere keer vanaf het podium of door woorden van kennis. Dit weekend vonden er talloze wonderen plaats. Tientallen mensen getuigden hoe ze genezen waren. En iedereen op krukken of met een rollator ging zonder naar buiten!”

Via WhatsApp deelt de Wal een paar van die getuigenissen:

  • Lucien was vrijdagavond in de dienst en had een motor ongeluk waarna hij twee keer geopereerd was. De zenuwen in zijn voet waren kapot en hij kon onmogelijk op één been staan – bovendien had hij een grote cyste op zijn been zitten. Na het gebed werd zijn voet volledig genezen en de cyste verdween compleet – alleen het litteken was nog zichtbaar.
  • Rene kwam binnen op krukken omdat hij 36 jaar geleden een auto ongeluk had gehad en sinds die dag in constante pijn verkeerde. Zijn botten waren met schroeven vastgezet. Na het gebed werd hij volledig genezen, liep zonder krukken door de zaal en gooide zijn krukken op het podium.
  • Dennis was in 2014 zwaar mishandeld waarna hij 7 keer geopereerd werd. Uiteindelijk werden er 12 stalen pennen in zijn lichaam gezet en werd zijn voet me stalen platen en schroeven vastgezet. Dennis zat altijd in een rolstoel of liep op krukken, zijn dochtertje van vijf had hem nog nooit zonder gezien. Tijdens de dienst genas Dennis volledig, liep zonder krukken door de zaal en zijn dochtertje zag hem hierna voor het eerst in haar leven normaal lopen.
  • Anja had 6 jaar geleden haar rug gebroken waarbij haar zenuwen zodanig geraakt waren dat ze niet geopereerd kon worden. Ze was 44 toen dit gebeurde, werd volledig afgekeurd voor werk en haar leven veranderde compleet. Na het gebed verdween alle pijn en genas Jezus haar volledig.
  • Een andere vrouw had twintig jaar geleden haar voet verbrijzeld, waarna deze met stalen platen en schroeven werd vastgezet. Ze kon haar voet niet meer naar links of rechts bewegen. Na het gebed kon ze haar voet weer volledig bewegen – voelde het staal niet meer (wat ze normaal altijd kon voelen met haar handen) en danste ze zonder pijn door de zaal!

    Wanneer is de volgende genezingscampagne?
    Tom: ”Op 3 en 4 september zijn we in Maastricht. Als mensen onze Facebook, Instagram of website in de gaten houden kunnen ze zien waar we het precies houden en hoe ze zich (gratis) kunnen registreren.”

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Elise Lente Meester 27 juni 2022
Vorig artikel Portretfoto Tim Meijer. Column: ‘Simpel’
Volgend artikel Baptistengemeente doopt zes mensen in de rivier de Reest in Meppel: “Vandaag wil ik mezelf aan Jezus geven”
Laat een reactie achter Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Populaire artikelen

Eindtijdvoorspellers zetten hun geld op najaar 2023 – Brabantse pastor roept op: ‘Alsjeblieft, stop’
22 september 2023
‘Juist radicale mensen worden gezegend’ – samenkomst in Ede vuurt gelovigen aan, 15 mensen laten zich dopen
22 september 2023
Boodschap Prinsjesdag ‘slecht’ voor de middeninkomens, hoe gaat familie De Groot om met hun geld?
21 september 2023
Dopen
Aanrakingen en getuigenissen bij Apostolisch Platform Come Alive: “Ik geloof in een doopbad waarin het oude wordt afgelegd”
18 september 2023

Vergelijkbare artikelen

Nieuws

Ruben Flach, algemeen directeur van Stichting Opwekking, kondigt vertrek aan

22 september 2023
Steve Warren
PREMIUM

Pastor Steve Warren pleit voor een omgekeerde 80/20-regel: “Laat volledige toewijding normaal zijn in de kerk”

22 september 2023
God in Nederland

‘Juist radicale mensen worden gezegend’ – samenkomst in Ede vuurt gelovigen aan, 15 mensen laten zich dopen

22 september 2023
Josima doopt haar dochter
Getuigenissen

De grote droom van Josima komt uit na traumatische scheiding: “Mijn beide kinderen zijn tot geloof gekomen”

22 september 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?