Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Charlene verbrak lesbische relatie toen ze God leerde kennen: “we waren gebroken”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Charlene verbrak lesbische relatie toen ze God leerde kennen: “we waren gebroken”

Dick van den Bos
16 juli 2021
Delen
7 min leestijd
Delen

Charlene Hong Afat – Angela groeide op zonder vader en kreeg op haar jonge leeftijd te maken met seksueel misbruik. Ze was een gebroken jonge vrouw. Uiteindelijk werd ze verliefd op een meisje in haar klas en ging ze een lesbische relatie aan. “Ik merkte dat juist de gebrokenheid en de ellende die we meemaakten, ons samenbrachten.” Ze vertelt hoe God haar leven veranderd heeft en hoe ze nu een gelukkige moeder van vijf kinderen is.

Charlene vertelt dat het opgroeien zonder vaderfiguur moeilijk voor haar was. “Mijn moeder stond er alleen voor en als klein kind vond ik dat normaal. Mijn vader kwam toen ook nog geregeld langs. Maar hoe ouder ik werd, hoe minder hij kwam. Hij beloofde vaak dat hij zou komen, maar dan kwam hij niet. Dat deed me veel pijn.”

“Op school hadden de meeste kinderen wel een vader. Die gaf hen een cadeautje voor hun rapport of kwam hen ophalen. Ik miste die vaderlijke liefde in mijn eigen leven.”

Op een gegeven moment kreeg Charlene last van een huidziekte. “Ik kreeg witte vlekken op mijn lichaam en voelde me vaak minderwaardig. Ik ging het ziekenhuis in en uit.” Ook kreeg ze te maken met misbruik in haar leven.

“Hij beloofde vaak dat hij zou komen, maar dan kwam hij niet. Dat deed me veel pijn.”

Het bracht veel pijn en teleurstelling in Charlene’s leven. Ze had het gevoel dat niemand voor haar klaarstond. 

Homolevensstijl
Toen ze op het MBO terechtkwam, was haar leven al vol pijn en gebrokenheid. “Ik zat op school en daar ontmoette ik een dame voor wie ik ineens gevoelens begon te krijgen. De gevoelens waren wederzijds. Het was alsof zij de eerste persoon was die écht van mij hield. Toen bouwden we in het geheim een homolevensstijl op.”

“Hoewel we wel in het geheim bij elkaar sliepen, kwamen we er nooit publiekelijk voor uit.”

“We spraken af na schooltijd, gingen wat leuks doen samen of we gingen samen uit. Hoewel we wel in het geheim bij elkaar sliepen, kwamen we er nooit publiekelijk voor uit. Tien jaar geleden was er nog iets meer schaamte om dit onderwerp, meer dan in deze tijd. Het voelde allemaal best wel goed, we hielden van elkaar.”

Boze geesten
Charlene was opgegroeid in de kerk, maar ze had niet het gevoel dat ze met haar gevoelens bij mensen terechtkon. Wel had ze vaak de overtuiging dat haar relatie niet goed was.

“Op een gegeven moment was ik thuis en mijn moeder zat tv te kijken. Daar kwam een fragment voorbij van een homoseksueel iemand die bevrijd werd van boze geesten. Die persoon begon zelfs over te geven. Toen zei ik tegen mijn moeder: ‘Je mag toch wel leven als een homo?’ Toen zei mijn moeder dat het niet oké is. Ik voelde ook dat ik ermee moest stoppen, maar ik had angst om mijn vriendin los te laten.”

“Ik ging met veel homo’s en lesbiennes om en ik merkte dat we allemaal een verleden hadden. Geen één van hen had geen verleden met misbruik, of vaderloosheid.”

“Ik ging met veel homo’s en lesbiennes om en ik merkte dat we allemaal een verleden hadden. Geen één van hen had geen verleden met misbruik, of vaderloosheid. Je merkt dat mensen daardoor hun identiteit kunnen kwijtraken. Alle nare dingen die we hadden meegemaakt brachten ons bij elkaar. Het maakte ons één. Ondertussen was er wel veel ruzie en jaloezie. Ik werd er depressief van en het ging niet meer. Onze relatie ging toen uit.”

Genezing
Charlene liep ondertussen nog steeds met haar huidziekte en toen evangelist Jan Zijlstra in haar woonplaats Hoorn kwam bedienen, was het voor haar een aanleiding om daarheen te gaan voor gebed. “Ik ging erheen voor genezing, maar mijn huid genas niet. Tegelijkertijd bad hij wel tegen een geest van toverij. Ik merkte van binnen hoeveel dat gebed veranderde in mij. Na die dienst kreeg ik een verlangen om terug naar God te gaan.”

Uiteindelijk keerde ze zich niet meer van het evangelie af en kwam ze bij een krachtige kerk terecht, die niet voor niets Powerhouse Ministries heet. “Daar heb ik de Heer echt krachtig leren kennen en heb ik diepe bevrijding meegemaakt. Mijn leven is sindsdien erg veranderd. Ik ben tien jaar geleden getrouwd en ik heb nu vijf kinderen. We hebben in ons huwelijk veel strijd gehad en ik moest nog zoveel verwerken. Maar ondertussen deed God een diep werk.”

“Ik ben ook vrijgezet van een mannelijke geest, die mijn identiteit door de war schopte.”

“We hebben gebeden en gevast en ik heb veel bevrijding gehad. Ik ben ook vrijgezet van een mannelijke geest, die mijn identiteit door de war schopte. Door die geest had ik ook veel boosheid en agressie in mij, ik gooide zelfs spullen in huis kapot. Het was echt een demon. Inmiddels is alles zo anders geworden. De vrede is terug.”

Grote verandering
Charlene vertelt wat ze mensen zou adviseren die tegen dezelfde problemen aanlopen als zij deed. “Ik zou adviseren om je gedrag te onderzoeken: waarom gaan dingen niet goed? Zijn er dingen in je kindertijd gebeurd die dit veroorzaken? Misschien komt het door het gemis van een vader, of door een ander probleem. Het is ook belangrijk om een goede gemeenschap te zoeken waar je je thuis voelt en waar je kunt praten over je problemen.”

Het heeft in Charlene’s leven veel veranderd. “De liefde van God heeft zoveel in mij veranderd. Ik heb al het slechte en negatieve uit mijn verleden los kunnen laten en ik ben getrouwd met een fantastische man. Ondanks mijn proces bleef hij altijd lief en geduldig en bleef hij voor me bidden. Daar ben ik God heel erg dankbaar voor.”

Steun de missie van Revive!
Help onze impact te vergroten!

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Aanhoudende terreur tegen kerken in Canada; ruim 45 kerken in brand gestoken
Volgend artikel Gertjan start een christelijke meditatie-app om mensen hun hart te voeden “De wereld heeft meditatie van ons gestolen”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

albert van der heide
PREMIUM

Vaccinatiestress brengt de religie naar boven in gelovigen en ongelovigen!

22 oktober 2021
PREMIUM

Van beruchte bendeleider tot gepassioneerde evangelist: “In de gangsterwereld is geen hoop, maar bij Jezus is hoop”

21 december 2022
Gerhard Hobelman
God in Nederland

Vakantiepark De Betteld heeft veel ‘QR-vrije’ conferenties gepland in het najaar: “We zoeken niet de randen op, maar doen wat we kunnen doen”

30 september 2021
PREMIUM

De erfenis van evangelist Jan Zijlstra: “Niemand in Nederland heeft God zó krachtig zien werken als hij”

10 september 2021
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?