Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Michael vluchtte in drugs en drank nadat zijn ouders scheidden: “Ik zei: ‘Bid maar voor mij, ik heb niets meer te verliezen'”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
Getuigenissen

Michael vluchtte in drugs en drank nadat zijn ouders scheidden: “Ik zei: ‘Bid maar voor mij, ik heb niets meer te verliezen'”

T. de Jong
11 november 2021
Delen
4 min leestijd
Delen

Michael moest eerst niets van God hebben, ook al was hij door christelijke ouders opgevoed. Toen zij scheidden, vluchtte hij in drank en drugs. Dat vertelt hij bij Xpedition Glory. Op een gegeven moment gebeurt er iets wat hem aan het denken zet. Vanaf dat moment verandert alles.

“Vroeger werkte ik in een sportschool, ik heb een sportopleiding gedaan”, vertelt Michael. “lk kwam stagelopen in een sportschool in Voorthuizen. Daar ben ik blijven plakken en kon ik aan het werk. Op dat moment werkte ik ook in een kroeg. Voor mij gingen het feesten en de sportopleiding dwars door elkaar heen.

Ik was zelf heel erg zoekende, ik ben gelovig opgevoed. Mijn vader had een afkickkliniek, maar ik keerde me juist daar heel erg vanaf. Ik geloofde zelf niet en dacht eigenlijk dat mijn ouders knettergek waren.”

Vechtpartij
“Op een gegeven moment lagen mijn ouders in scheiding. Daar had ik zoveel pijn van dat ik echt ben gaan vluchten in drugs en drank. Op een gegeven ging ik veel uit en op stap. Met een groep gingen we toen een keer op stap in Amsterdam. Daar kwam heel veel drugs en drank bij kijken. Toen zijn we in een vechtpartij beland.

In die vechtpartij brak ik op een gegeven moment mijn neus. Dat zag ik pas in de taxi toen een vriend van mij zei: ‘Doe je jas eens weg’. Ik deed mijn jas weg en zag mijn neus aan de andere kant van mijn gezicht zitten. We reden naar het ziekenhuis. Daar keek ik in de spiegel en dacht bij mezelf: als ik hiermee doorga, dan ga ik een keer dood.”

Liefde van de Vader
“Op dat moment woonde ik bij mijn opa en oma, mijn ouders lagen in scheiding. Op een nacht viel ik op mijn knieën en zei ik: ‘God, als U bestaat, laat het dan maar zien, want ik red het zelf niet. Een week daarna kwam er een vrouw naar me toe in de sportschool. Ze sprak over de liefde van de Vader en van Jezus.

Ik dacht bij mezelf: dat kan allemaal wel, maar waarom zijn mijn ouders dan gescheiden? Waarom leven er allemaal mensen op de straat? En waarom zijn er zoveel kinderen in Afrika die geen vader of moeder hebben?

De vrouw vroeg aan mij of ze voor me mocht bidden. Ik antwoordde: ‘Bid maar voor mij, ik heb niets meer te verliezen’. Toen ze daarna voor mij bad, kwam er na twee minuten zoveel liefde over me heen. Ik kon die liefde niet ‘handelen’, ik kon niet meer op mijn benen staan. Mijn hoofd tolde en die liefde nam me eigenlijk helemaal over. Toen gaf ik mijn leven aan Jezus en is mijn leven radicaal veranderd.”

Benieuwd naar het hoe het getuigenis van Michael verdergaat? Bekijk hier de video:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Protestantse jeugdbond HGJB: Veel jongeren missen contact met kerk tijdens pandemie
Volgend artikel Vanavond live: gebed en aanbidding in het centrum van Leeuwarden
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Screenshot Bethel TV getuigenis voormalig moslima
Getuigenissen

Bethel Church deelt getuigenis van voormalig moslima die islam verliet: ”In Jezus heb ik voor het eerst liefde ervaren”

15 februari 2023
Matt
Getuigenissen

TikTok-influencer op de juiste tijd op de juiste plaats, redt het leven van een man en leidt hem tot Jezus

8 november 2023
Clement
Getuigenissen

Clement handelde drugs in de gevangenis, totdat God Zichzelf aan hem liet zien: “Na het horen van Gods stem stapte ik uit de criminaliteit”

4 september 2023
Getuigenissen

Elaine leerde haar misbruiker te vergeven en ontdekte haar identiteit in Christus: “Ik ben een nieuwe schepping”

8 juni 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?