Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn bladwijzers
© 2022 Revive.nl
Lezen: Politieke partij ‘Jezus Leeft’ blikt terug op de verkiezingen: “Wij verliezen natuurlijk nooit”
Log in
Aa
ReviveRevive
Aa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn bladwijzers
    • Voeg nieuw evenement toe
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Politieke partij ‘Jezus Leeft’ blikt terug op de verkiezingen: “Wij verliezen natuurlijk nooit”

19 maart 2021
Delen
2 min leestijd
Delen

In een video op het YouTube kanaal van Jezus Leeft bespreken Joop van Ooijen en Florens van der Spek actualiteiten. Ditmaal blikken ze terug op de verkiezingen.

Joop van Ooijen opent de video met: “De morning after, we hebben een heleboel blije gezichten gezien maar ook een heleboel bedroefde gezichten. Er waren winnaars en verliezers. Maar wij verliezen natuurlijk nooit, want Jezus is overwinnaar.”

“Wij verliezen natuurlijk nooit, want jezus is overwinnaar”

Joop gaat verder: “Het exacte aantal stemmen weten we nog niet, maar we zijn flink gegroeid ten opzichte van vier jaar geleden. We hebben nog geen zetel, dus we moeten nog doorgaan.”

“De naam van Jezus hebben we ontzettend goed kunnen verspreiden. Niet door eigen kracht of inspanning, maar omdat de NOS ons in het einddebat heeft geholpen zodat maar liefst veertig keer vol in beeld kwam dat meer Jezus minder crisis betekent.”

“DE KEUZE VOOR JEZUS IS DE BELANGRIJKSTE KEUZE EN VANDAAG KAN DAT NOG STEEDS.”

Floris van der Spek benadrukt dat het niet alleen om de partij gaat, maar vooral over het aannemen van Jezus in jouw leven. “We zijn dankbaar dat we zulk goed nieuws kunnen verspreiden. Als je niet voor Jezus kiest heb je uiteindelijk niets en dat gaat niet perse over onze partij maar het gaat erom dat je Zijn offer aanneemt. De keuze voor Jezus is de belangrijkste keuze en dat kan vandaag nog steeds.”

Ze bespreken ook wat de uitslag van de verkiezingen de komende jaren mogelijk zal betekenen voor christenen.

PowNews
Op de verkiezingsdag zelf was Jezus Leeft ook nog actief om campagne te voeren. Bekijk hier de aflevering van PowNews, die hem volgde:

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
19 maart 2021
Vorig artikel Christelijke politici zien perspectief na verkiezingsuitslag
Volgend artikel Een unieke glossy voor de lijdenstijd: “Ik ben zo geraakt door Zijn liefde”

Populaire artikelen

Rauwe evangelieboodschap zet jongerentent Opwekking in de fik, media schrijven over ‘opgewekte’ jeugd
30 mei 2023
Bezoekers Opwekking verwonderd over ‘regenboogcirkel’ om de zon
30 mei 2023
meisje
Twaalfjarig meisje ziet de hemel na fataal ski-ongeluk: “Jezus gaf me zoveel vrede, troost en vertrouwen”
31 mei 2023
Opwekking 2023 – naar schatting 60.000 mensen beleven Pinksterconferentie met het thema: ‘Maar wij zien Jezus’
30 mei 2023
Charis Bijbelschool lessen

Vergelijkbare artikelen

Jonge vrouw leest met ondergaande zon op de achtergrond
Getuigenissen

Adriana ervoer van jongs af aan een duistere aanwezigheid, maar heeft daar na haar recente bevrijding autoriteit in Christus voor in de plaats gekregen

1 juni 2023
Screenshot documentaire 'Buying her' van een van de vrouwen
Evenementen

Première: Unieke docu ‘Buying her’ laat christelijke mannen aan het woord over pornoverslaving die uitmondt in de seksindustrie 

1 juni 2023
PREMIUM

Cruciaal keerpunt in geschiedenis van Birma, zegt zendeling David Eubank: “Er is hoop, bid voor deze mensen!”

31 mei 2023
Ruben
Getuigenissen

Ruben werd bevrijd van een geest van woede: “Mijn hart is veranderd, ik ervaar veel vrijheid”

31 mei 2023
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2023 Revive.nl
  • Over ons
  • Doneren
  • Contact
  • Privacyverklaring
Inschrijven!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit ons laatste nieuws, video's, podcasts etc..

Afmelden op elk gewenst moment.
Welkom terug!

Log in op uw account

Wachtwoord vergeten?