Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: PTSS, angst, depressie, en kwelgeesten verdwijnen op samenkomst in Sliedrecht: “Zelden zoiets meegemaakt”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

PTSS, angst, depressie, en kwelgeesten verdwijnen op samenkomst in Sliedrecht: “Zelden zoiets meegemaakt”

Thomas Fiege
20 oktober 2023
Delen
6 min leestijd
Opwekkingsconferentie Eerst Jezus
(c) GvW
Delen

“Ik moet eerlijk zeggen dat ik zelden zoveel wonderen en tekenen bij elkaar heb gezien. Het stroomde en stroomde en stroomde…” Afgelopen weekend organiseerde vernieuwingsbeweging De Donk Ministries in Sliedrecht het event Eerst Jezus, een opwekkingsconferentie die meerdere malen per jaar gehouden wordt en ditmaal in het teken stond van bevrijding. Grondlegger Leo van Wijngaarden deelt over de impact die dit evenement had.

“Het onderwijs was zo diep en krachtig, dat maak je zelden mee, zeker op het gebied van bevrijding. De sprekers hadden zich ontzettend goed verdiept in de materie en het evangelie dat gepreekt werd, werd ook na iedere dienst meteen in de praktijk gebracht.” Mensen werden gemobiliseerd om met God zelf door een proces van bevrijding te gaan met als doel naast andere mensen te kunnen staan en hen te begeleiden in hun proces. “Ik heb het ook meerdere keren gezegd tijdens de conferentie: Ik hoop echt dat de hele Alblasserwaard vol komt met mensen die om andere mensen heen gaan staan en zeggen, hé, ik weet wat je mankeert, ik weet wat er aan de hand is en ik wil je helpen. Ik ga voor je bidden. Bidden voor bevrijding en genezing.”

Genezing en bevrijding
Na iedere dienst vloeide er een overweldigende zalving van genezing en bevrijding door de zaal op een manier die nieuw was voor Leo en velen met hem. “Ik heb zelden zoveel wonderen en tekenen bij elkaar gezien.” Tijdens en na de conferentie stroomden de getuigenissen dan ook binnen. Zo werd een man bevrijd van vele angsten door de kracht van de Heilige Geest, maar ook fysiek genezen. Hij was bijna doof en droeg gehoorapparaten, maar na gebed kon hij zonder weer scherp horen. Er vond bevrijding plaats van PTSS, angst, depressie, afwijzing, bitterheid en van kwelgeesten die het leven van mensen ondragelijk maakten. Ook kwam er een getuigenis binnen van een vrouw bij wie een gezwel was verdwenen, wat ook bij controle in het ziekenhuis werd bevestigd.

“Dingen waar ik vanaf mijn prille jeugd tegenaan liep, die zijn gewoon weg!”

Getuigenissen over innerlijk herstel voerden de boventoon. “Het gaat niet alleen om het uitwerpen van demonen, maar ook om herstel van de schade die ze achterlaten.” Een van de mensen die op bijzondere wijze een stuk innerlijk herstel ontvingen was Kees* (71). Hij vertelt: “Dingen waar ik vanaf mijn prille jeugd tegenaan liep, die zijn gewoon weg!” Er zat vanaf kleins af aan een diepe pijn van afwijzing in zijn hart die hij maar niet kwijtraakte en die hem ervan weerhield om te gaan bewegen in de dingen van God. Ook zorgde dit voor een blokkade tussen zijn hoofd en zijn hart. Bepaalde waarheden wilden maar niet landen. Een van de sprekers, Erica Duenk, deed een oproep waarin precies deze dingen benoemd werden, en Kees ging naar voren.

“Je had direct een andere blik in je ogen.”

Toen hij zijn verhaal had gedaan, begon Erica voor bevrijding en herstel te bidden. Dit deed ze in fases, en God gebruikte het verhaal van Kees om op grote schaal, stap voor stap, innerlijke genezing te brengen bij mensen in de zaal. “Het was een weergaloze beleving, hoeveel mensen er in de zaal werden aangeraakt op dat moment.” Erica noemde ook meerdere details op uit het leven van Kees waar ze geen weet van kon hebben, dingen die diep verborgen zaten, waardoor er echt vrijheid kwam. “Na de dienst werd ik overspoeld door reacties van mensen die zeiden: ‘Je stond meteen rechtop, en je had direct een andere blik in je ogen.” Kees werd diezelfde avond al gebruikt om mensen te helpen en te bemoedigen vanuit Gods liefde, iets wat eerder niet lukte. “Al heel lang werd over mij uitgesproken dat dit mijn ding zou zijn, maar als je niet vrij bent, dan kun je dat niet uiten. Maar dat kon ik direct na de dienst wel.”

Geen gave of zalving
“Bevrijding is geen gave of zalving, het is iets waar iedere christen in kan gaan bewegen door de autoriteit die Christus ons geeft,” aldus van Wijngaarden. “Tijdens de diensten zagen we dit ook al binnen ons team. Het was geen vraag of een demon zou vertrekken, hij ging gewoon omdat wij dat zeiden.”

Lees meer over dit event en opwekking in de Alblasserwaard in ons eerdere artikel,
of bezoek de website van De Donk Ministries: https://www.dedonk.com/

* Gefingeerde naam, echte naam is bij de redactie bekend.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Operatie Mobilisatie roept op tot gebed voor verspreiding van het Evangelie: “De geestelijke honger is zo groot”
Volgend artikel 5 gebedspunten voor het bloedige conflict tussen Israël en Hamas
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Duitse kunstenaar Jörn maakt profetische schilderijen voor Holocaust-overlevenden: “We willen schoonheid teruggeven die hen tijdens de oorlog is ontnomen”

24 februari 2026
Joel Rosenberg
PREMIUM

Auteur Joel C. Rosenberg: “Wat heeft de verkiezingsoverwinning van de Turkse president te maken met de profetieën in Ezechiël 38 en 39?”

8 juni 2023
Henk Stoorvogel
PREMIUM

Henk Stoorvogel over de kerk in corona-tijd: “Dit is de tijd van de lekenpredikers”

9 november 2020
PREMIUM

Influencer Djarno Hofland vertelt op tv over zijn bekering: “Ik ben niet meer weggegaan uit de kerk”

7 april 2026
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?