Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Rebekka Sahertian moest afscheid nemen van haar man Iwan op de IC: “Ik voelde me zó eenzaam”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Rebekka Sahertian moest afscheid nemen van haar man Iwan op de IC: “Ik voelde me zó eenzaam”

Dick van den Bos
21 februari 2022
Delen
4 min leestijd
Delen

Aanbiddingsleider Rebekka Sahertian ging in april 2021 door de zwaarste tijd van haar leven. Haar man kwam op de IC te liggen met corona en dat werd zo heftig, dat ze afscheid van elkaar moesten nemen. Voor Rebekka was het heel zwaar. “Ik voelde me zo eenzaam ineens, ik bleef ineens achter.” In dit verhaal vertelt Rebekka hoe aanbidding een cruciale rol ging spelen in het proces en hoe het veranderde in een getuigenis.

Rebekka vertelt over wat ze meemaakte. “Vorig jaar eind maart kreeg ik zelf in eerste instantie corona en later Iwan ook. We dachten dat het wel meeviel. Hij moest hoesten, maar was niet echt benauwd. Later kreeg hij koorts en toen merkten we dat hij heel moe werd. Die vermoeidheid ging niet over. Na een waarschuwing van een vriendin van ons besloten we: ‘Het is goed om naar de huisartsenpost te gaan.’

Eenmaal bij de de huisartsenpost werd Iwan doorgestuurd naar de Spoedeisende Hulp en werd hij opgenomen in het ziekenhuis. Daar was er een probleem: de zuurstof saturatie in zijn bloed was niet hoog genoeg. Daarom probeerde Iwan heel rustig te liggen om de saturatie zo goed mogelijk te krijgen.”

Telefoontje
Een dag later, op dinsdagavond, kreeg Rebekka een dringend telefoontje: Iwan moet naar de IC en de artsen zullen haar over een uur terugbellen om te vertellen hoe het met Iwan is. “Toen ze terugbelden was de boodschap duidelijk: hij kreeg honderd procent zuurstof maar dat was niet genoeg. Ze moesten hem in slaap gaan brengen om.

Ze vroegen: ‘zou je nú kunnen komen?’ Toen ben ik meteen in de auto gestapt en naar het ziekenhuis gereden. Je weet op dat moment niet wat je overkomt, alles gaat door je hoofd.

“In het ziekenhuis was het een hele nare situatie. Iwan was heel angstig, hij was zo ziek dat hij geen eens meer afscheid van de kinderen mocht nemen. Met zijn laatste adem besloot hij voor ons te bidden, toen we samen op de kamer waren. Dat was alles wat hij nog had aan adem. Vervolgens neem je afscheid van elkaar, terwijl je niet weet of je elkaar nog levend terug gaat zien. Dan is heel heftig. Een van de moeilijkste dingen voor mij was de paniek in zijn ogen.

Vervolgens loop je de kamer in en ga je door een lange lege gang in het ziekenhuis, drie uur in de nacht. Ik voelde me zo eenzaam, toen ben ik heel hard gaan huilen. Ik bleef daar alleen achter.”

Roes
Rebekka kwam toen in een soort roes terecht in de dagen die volgde, waarbij ze ook moeite had om nog te kunnen bidden. “Niet dat ik mijn geloof kwijt was, maar ik was stoïcijns.”

Totdat de knop bij haar omging en ze een besef kreeg dat ‘de vijand wil dat we stil zijn, terwijl we aanbidders zijn.’ Ze besloot een aanbiddingsavond te organiseren om Jezus boven alle omstandigheden te prijzen. Deze avond werd door duizenden mensen op de voet gevolgd.

Bekijk hier het hele verhaal van Rebekka:

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Sleep jij je rugzak uit het verleden mee?
Volgend artikel De oogst is groot – Bid voor arbeiders! 
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Jochem en Jorien voortvarend onderweg met Eindhovense kerk na valse start met politie-ingrijpen: “Wat God begint, stopt niet bij tegenstand”

3 februari 2026
God in Nederland

Video: Nunspeetse kerkgangers leren de Heilige Geest kennen – “Er is veel honger”

4 april 2024
PREMIUM

Naomi zocht voor antwoorden buiten het christendom: “Ik wist nooit dat Jezus zoveel blijdschap gaf”

23 april 2020
PREMIUM

Presence sluit Suriname-trip af met een knaller: Restaurantbedienden laten zich massaal dopen op straat en gevangenen in politiecellen nemen Jezus aan

12 februari 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?