Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Stadskerk Groningen opent seizoen met 50 uur van gebed en aanbidding
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in Nederland

Stadskerk Groningen opent seizoen met 50 uur van gebed en aanbidding

T. de Jong
26 augustus 2021
Delen
2 min leestijd
Delen

Een nieuw seizoen beginnen als gemeente, kun je doen door allerlei activiteiten op te starten en er enthousiast voor te gaan. Maar voorganger Arjan Zantingh van Stadskerk Groningen vertelt in een gesprek met het Nederlands Dagblad dat zijn kerk het dit jaar anders aanpakt.

De gemeente begint het nieuwe seizoen met 50 uren van gebed en aanbidding. “We willen als eerste, en boven alles, onze focus richten op de Heer van dit huis.” Hij vertelt daarbij dat het een valkuil kan zijn om in een nieuw seizoen meteen aan activiteiten te beginnen. De kerk zou daardoor terecht kunnen komen in “goedbedoeld gezwoeg”.

Afgestemd
Het verlangen van Stadskerk Groningen is om helemaal op God te zijn afgestemd. Ook willen ze tijd nemen om God te aanbidden en Hem te danken voor alles. De voorganger refereert aan Psalm 127 waar staat dat de bouwlieden tevergeefs zwoegen als de Heer het huis niet bouwt. “Wij mogen medearbeiders zijn, maar God is de bouwmeester”, zegt hij.

‘It’s Your Church’
De 50 uren van gebed en aanbidding, genaamd ‘It’s your Church’, vinden plaats van 3-5 september. In sets van 2 uren en onder leiding van verschillende bands en gebedsleiders, zal er worden gebeden voor verschillende onderwerpen. Klik hier om het hele artikel te lezen.

Klik hier om het hele artikel te lezen.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel ‘Gods aanwezigheid geeft vertrouwen’, Oranje-aanvoerder Van Dijk dankbaar voor rentree
Volgend artikel Nathalie werd door God vrijgezet van een spreektechniek: “Ik ging mijn leven lang gebukt onder stotteren”
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

Daan
Getuigenissen

God geneest jonge Daan van allergie voor katten: “Er is zo’n wereld voor ons opengegaan, God heeft zo’n wonder gedaan!”

27 september 2023
Bianca met Manja op de grond terwijl zij de rivier van de Heer ervaren tijdens de Revival Week
Getuigenissen

Bianca vertelt hoe God doorbrak in haar leven: “Na onze bevrijding, verdween mijn behoefte aan drank”

4 april 2023
Ben Ketting
Dagelijks leven

Ben Ketting komt als tv-maker veel in aanraking met verslaafden: “Ik merkte hoe God sporen van verslaving kan uitwissen”

3 december 2021
God in Nederland

Video: Amsterdam onder hoogspanning, maar de God van Israël wordt in alle vrede verhoogd

8 oktober 2024
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?