Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Tien dagen wereldwijd gebed in aanloop naar Pinksteren: “God opent harten en brengt mensen in beweging wanneer we bidden”
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
God in de wereld

Tien dagen wereldwijd gebed in aanloop naar Pinksteren: “God opent harten en brengt mensen in beweging wanneer we bidden”

Revive
8 mei 2026
Delen
3 min leestijd
Arie de Paauw
Delen

Tien dagen bidden. Van 14 tot en met 24 mei nemen christenen wereldwijd deel aan een gezamenlijke periode van gebed in aanloop naar Pinksteren. Ook in Nederland sluit zich hier actief bij aan met een groeiende groep deelnemers die zich richt op gebed voor doorbraak en evangelisatie. Initiatiefnemer Arie de Paauw ziet gebed en evangelisatie als onlosmakelijk met elkaar verbonden: “Evangelisatie begint met gebed. We geloven dat God harten opent en mensen in beweging brengt wanneer we bidden. Deze 10 dagen helpen om daar bewust ruimte voor te maken.”

De periode tussen Hemelvaart en Pinksteren heeft van oudsher een bijzondere betekenis voor de kerk. In het Bijbelboek Handelingen wordt beschreven hoe de eerste gelovigen in deze dagen eensgezind volhardden
in gebed, waarna de Heilige Geest werd uitgestort en een beweging ontstond die zich snel verspreidde.

Geïnspireerd door dit bijbelse patroon nemen wereldwijd gelovigen deel aan “10 Days of Prayer” – een initiatief dat wordt ondersteund door Finishing the Task. Deze organisatie heeft als visie om het evangelie wereldwijd toegankelijk te maken en benadrukt het belang van gebed als motor van missie.

Ruimte

Ook in Nederland ontstaat betrokkenheid rondom deze gebedsperiode. Via een laagdrempelige WhatsApp-groep worden deelnemers dagelijks bemoedigd om tijd apart te zetten voor gebed, met een specifieke focus op mensen die Jezus nog niet kennen. Initiatiefnemer Arie de Paauw ziet gebed en evangelisatie als onlosmakelijk verbonden: “Evangelisatie begint met gebed. We geloven dat God harten opent en mensen in beweging brengt wanneer we bidden. Deze 10 dagen helpen om daar bewust ruimte voor te maken.”

Deelnemers worden aangemoedigd om dagelijks kort te bidden en daarbij concreet te denken aan mensen in hun eigen omgeving. Daarnaast wordt er wereldwijd gebeden voor steden en bevolkingsgroepen waar het evangelie nog nauwelijks bekend is. Volgens de initiatiefnemers ligt de kracht niet in grootschalige organisatie, maar in gezamenlijke toewijding: “Als gelovigen zich verenigen in gebed, ontstaat er ruimte voor verandering — in levens, in kerken en in de samenleving.”

Deelname aan de 10 dagen gebed is vrij toegankelijk. Belangstellenden kunnen zich eenvoudig aansluiten via: www.arbeidersindeoogst.nl en www.gebedslijn.nl en bij deze Whatsappgroep

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

TAGGED:10 days of prayerArie de PaauwEvangelisatiegebedHeilige GeestHemelvaartPinksteren

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Alexander Stekelenburg Hoe ga je om met het succes en de vrucht van anderen? “Begrijp dat een nieuwe generatie vaak onder een dubbel deel wandelt”
Volgend artikel Annelies evangeliseert: Zo alleen…
Geen reacties Geen reacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Populaire artikelen

“Bediening is niet alleen Bijbellezen en in tongen bidden”; Tom de Wal ziet schrijnend gebrek aan training van nieuwe generatie en pakte die handschoen zelf op
26 juni 2026
Cheyenne werd zwanger op haar veertiende “Ik dacht dat een baby mijn leegte zou vullen, maar dat kon alleen Jezus”
25 juni 2026
Iraans christelijk gezin in AZC Bergschenhoek: “Onze dochter wordt onder druk gezet om moslim te worden”
25 juni 2026
Partner van Gakpo getuigt na tragisch verlies van zoontje: “God gaf ons zo’n mooi signaal”
28 juni 2026

Vergelijkbare artikelen

Steward Cink
God in de wereld

Golfer Stewart Cink geeft Jezus Christus de eer na de overwinning in de PGA Tour

21 april 2021
God in de wereld

Imam vindt Jezus via online cursus

3 juli 2023
God in de wereld

Acteur Chris Tucker wijst meer dan 10 miljoen dollar af voor filmrol vanwege geloofsbezwaren tegen inhoud

5 januari 2022
God in de wereld

Aanbiddingsleiders uit verschillende landen zingen samen Johannes 3:16 in 6 talen

17 mei 2022
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?