Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het Privacybeleid.
Accepteren
ReviveRevive
  • Home
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Over ons
  • Business
  • Doneren
Zoeken
Categorieën
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Organisatie
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Account
  • Mijn account
  • Mijn evenementen
  • Voeg een nieuw evenement toe
  • Mijn bladwijzers
© 2024 Revive.nl
Lezen: Waarom God in 2021 nog niet is gestopt met het ‘schudden’
Log in
Font ResizerAa
ReviveRevive
Font ResizerAa
  • Nieuws
  • God in Nederland
  • Geloof
  • Agenda
  • Business
  • Over ons
  • PREMIUM
  • Getuigenissen
  • Evangelisatie
  • Dagelijks leven
  • God in de wereld
Zoeken
  • Categorieën
    • Nieuws
    • God in Nederland
    • PREMIUM
    • Geloof
    • Getuigenissen
    • Evangelisatie
    • Evenementen
    • Dagelijks leven
    • God in de wereld
  • Organisatie
    • Agenda
    • Over ons
    • Doneren
    • Contact
    • Privacyverklaring
  • Account
    • Mijn account
    • Mijn evenementen
    • Voeg nieuw evenement toe
    • Mijn bladwijzers
Heb je een bestaand account? Log in
Volg ons
© 2023 Revive.nl
PREMIUM

Waarom God in 2021 nog niet is gestopt met het ‘schudden’

4 januari 2021
Delen
5 min leestijd
Arleen Westerhof
Delen


“Zijn stem bracht indertijd de aarde aan het wankelen. Nu echter heeft Hij openlijk verkondigd: Nog eenmaal zal Ik niet alleen de aarde, maar ook de hemel doen beven. Dit ‘nog eenmaal’ duidt op de verandering van de dingen die kunnen wankelen als van dingen die gemaakt zijn, opdat de dingen die onwankelbaar zijn, zouden blijven.” (Hebreeën 12: 26, 27)

In maart 2020 gaf ik een profetisch woord genaamd “Dit schudden is niet voor vernietiging, maar voor transformatie.” Onlangs vroeg ik de Heer in een tijd van gebed waarom het schudden nog niet was gestopt. God antwoordde: ‘Sommige dingen hoeven niet alleen te veranderen. Ze moeten volledig worden afgebroken!’

Hij liet me toen een visioen zien van ons (de kerk) met onze rug tegen de muur in de schaduw van één van ‘s werelds grootste kathedralen. Veel dingen waarop we normaal vertrouwen – liturgie, stijlen van aanbidding, enz. – verkruimelden. Het waren dingen die we hadden gebouwd. Velen probeerden zich te verstoppen in de schaduw van wat was … ze grepen alles vast wat ze konden, terwijl de grond beefde.

Terwijl ik bleef kijken, zag ik de HEERE staan ​​temidden van het schudden. Hij strekte Zijn armen uit naar allen die durfden los te laten en naar Hem toekwamen. Er was volmaakte vrede in Zijn ogen.

Een uitnodiging om uit de boot te stappen
Dit was geen oproep tot bekering. Nee, het was dezelfde uitnodiging die Jezus aan Petrus deed. Midden in de storm nodigde Hij Petrus uit om uit de boot te stappen, over het water te lopen en te komen. Terwijl velen Hem zagen, waren de meesten te bang om los te laten. Toen zag ik dat een persoon losliet waaraan hij zich vastklampte en naar buiten stapte en naar Jezus toe liep.

De toeschouwers hielden hun adem in terwijl ze wachtten tot de grond zich zou openen en hem zou verzwelgen. Er gebeurde echter iets anders. Bij elke stap die hij zette, brokkelde een onzichtbare, zware schil af waarvan hij niet eens wist dat hij hem bedekte en viel op de grond. De schil was de oude wijnzak waarin hij in functioneerde en die hard en broos was geworden.

“Terwijl ze dat deden, kwamen de barrières tussen denominaties en bevolkingsgroepen naar beneden en toen ze samen begonnen te aanbidden en te bidden.”

Nadat hij een paar stappen had gezet, rende hij met grote bedoeling naar de glorie van God. Toen ging er nog een, en nog een, totdat het een volksbeweging werd. Mensen kwamen uit alle richtingen en verzamelden zich rond Jezus. Terwijl ze dat deden, kwamen de barrières tussen denominaties en bevolkingsgroepen naar beneden en toen ze samen begonnen te aanbidden en te bidden begonnen situaties om te keren.

Omarm het beven
Vandaag zegt de Heer tegen de Kerk: “IK BEN AAN HET BREKEN EN IK ZAL HET SCHUDDEN NIET STOPPEN TOTDAT IK KLAAR BEN! Ik schud je uit verwarring en in verenigd gebed. Ik schud je uit moedeloosheid en in aanbidding. Ik schud je uit je oude identiteit naar wie je werkelijk bent.”

“Het was nooit Mijn bedoeling”, zegt de Heer, “dat Mijn Kerk een permanente schuilplaats zou zijn voor de wereld. Dit schudden is bedoeld om je de wereld in te duwen.”

“Het was nooit Mijn bedoeling”, zegt de Heer, “dat Mijn Kerk een permanente schuilplaats zou zijn voor de wereld. Dit schudden is bedoeld om je de wereld in te duwen. Ik schud je uit je teruggetrokkenheid en zelfgenoegzaamheid. Terwijl Ik schud, zal ik je hart doen ontbranden en je in Mijn doeleinden en in een passie voor Mij en Mijn huis brengen.

“Ik breng Mijn kerk op aarde terug naar haar oorspronkelijke wortels. Ik laat haar opstaan tot de natie-veranderende, zielenwinnende mensenbeweging die ze altijd moest zijn. Terwijl je het schudden omarmt, omarm je Mijn reset.”

Dit artikel is geschreven door Arleen Westerhof en ook verschenen op The Elijah List.

Beste lezer,
Onze artikelen zijn gratis te lezen, zodat we laagdrempelig honderdduizenden christenen én niet-christenen kunnen bereiken met het goede nieuws. Help jij ons om dit te blijven doen? Met jouw partnerschap kunnen we direct meer mensen bemoedigen, en het evangelie verder verspreiden op plekken waar het normaal niet komt.

ZAAI JIJ MEE? Klik hier!

Stuur een tip naar de redactie

Deel jouw evenement of nieuws met Revive en help Gods werk in Nederland te verspreiden.

Tip insturen

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Lees wat God in Nederland doet!
Vorig artikel Christenen doen mee aan ‘challenge’ om via Facebook te vertellen waarom God echt is
Volgend artikel Erald van de Ridder Senior pastor City Life Church over de pandemie en Jezus’ komst: “Om ons heen zien we het begin van de weeën”

Populaire artikelen

SGP en ChristenUnie verbolgen over abortus van gezonde kindjes van 22 en 23 weken: “Onze samenleving is ziek”
15 juli 2026
Lotte Bloem bundelt bijzondere geloofservaringen van kinderen: “Ik zag hen tijdens gebed veranderen”
17 juli 2026
Jannica van Barneveld op De Betteld: “Hoe meer je tot God nadert, hoe meer Hij je kan veranderen”
16 juli 2026
Katholieke kerk van Messi is vol lof, ondanks WK-controverse rond Argentinië: “Hij is een man van geloof”
15 juli 2026

Vergelijkbare artikelen

PREMIUM

Nergens in Nederland wonen er zoveel christenen als in Amsterdam-Zuidoost, pastor ziet afgelopen Paasweekend als ‘het begin van een opwekking’

19 april 2022
PREMIUM

Jonathan Nolan en ds. David ten Voorde roepen op tot koerswijziging: ‘Stop je meeste tijd in discipelen die echt wíllen’

24 maart 2026
PREMIUM

Florian ontmoette God toen hij vastzat in zijn drugsverslaving: “Ik heb een hele tijd gehuild”

25 juni 2020
PREMIUM

Bed, Breakfast en de Heilige Geest: “De gave van gastvrijheid is heel belangrijk voor God” 

1 mei 2025
//

Vermelden wat God doet in Nederland, om een katalysator te zijn voor een beweging van God.

ReviveRevive
Volg ons
© 2024 Revive.nl
  • Over ons
  • Account
  • Doneren
  • Contact
  • Beleidsplan
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in op uw account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?